به روزرسانی بزرگ در گوگل

آیا یک به روزرسانی بزرگ در گوگل اتفاق می افتد؟

آیا یک به روزرسانی بزرگ در گوگل اتفاق می افتد؟

جامعه سئو با شور و نشاط قابل توجهی در حال صحبت کردن راجع به دو به روزرسانی بزرگ در گوگل هستند یک به روزرسانی هسته ای در نتایج جستجو و دیگری یه روزرسانی در نتایج بسته های محلی.
آیا شما امروز ترافیک سازمانی سایت خود را بررسی کرده اید؟ اگر هنوز بررسی نکرده اید لطفا این کار را بکنید. گوگل در حال ارتقا الگوریتم سئو در رتبه جستجو است ممکن است در این بهینه سازی رتبه طراحی سایت شما بالاتر یا پایین تر آمده باشد. این به روزرسانی هنوز به طور قطعی تایید نشده است اما از اتفاقاتی است که به طور حتم انجام خواهد شد.
به نظر می‌رسد که در ۲۴ ساعت گذشته دو به‌روزرسانی انجام‌شده است شما یک بروزرسانی بزرگ در اطراف هسته جستجو و  دیگری را در رتبه‌بندی‌های محلی گوگل خواهید دید.

هسته گوگل جستجوها را به‌روزرسانی می‌کند

تاکید می‌کنم که گوگل هنوز تایید نکرده است که‌ به‌روزرسانی را انجام داده است بااین‌حال ما منتظر تاییدش می‌مانیم. آمار به‌دست‌آمده نشان می‌دهد که گوگل یک به‌روزرسانی بزرگ دارد اما متخصصان سئو می‌گویند که ممکن است این فقط یک تغییرات جزئی در جستجوها باشد.
ابزارهای رتبه‌بندی نیز می‌گویند که گوگل در حال به‌روزرسانی است. ابزارهایی مانند mozcast و SERP metrics.

بزرگ در گوگل اتفاق می افتد؟ |سایت سازان

تحقیقات ما نشان می‌دهد که این‌یک به‌روزرسانی در رابطه با الگوریتم پنگوئن نیست اما چاره‌ای جز صبر کردن و شنیدن حقیقت از خود گوگل نداریم.

گوگل کیفیت به‌روزرسانی محلی را بهتر می‌کند

کارشناسان جستجوهای محلی می‌گویند این به‌روزرسانی گوگل برای از بین بردن بسیاری از نتایج محلی اسپم است. تغییر و تحول در جستجوهای محلی می‌تواند کیفیت جستجوها را تا حد زیادی بالا ببرد.
آیا مطلب فوق توانست نظر شما کاربر گرامی را جلب نماید ؟ لطفا نظر خود را در مورد موضوع مطرح شده به کارشناسان گروه سایت سازان اعلام نمایید تا بتوانیم مطالب مفید تری را در مورد اخبار طراحی سایت  و سئو  به شما سروران گرامی ارائه دهیم .

برای پرسش سوالات خود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت ، سئو ، طراحی نرم افزار موبایل و آشنایی با فرآیند انجام کار با مشاوران گروه سایت سازان در ارتباط باشید.

دسته بندی طراحی سایت در سایت سازان