طراحی سایت گالری

طراحی سایت گالری | طراحی سایت حرفه ای گالری | طراحی سایت عکس

طراحی سايت گالری

می گویند یک تصویر ارزش هزار کلمه را دارد. در واقع این جمله بیان گر ارزش بسیار بالای تصویر و میزان انتقال اطلاعات آن است. به همین خاطر است که امروزه هنر و هنرمند و آثار هنری پیوندی عمیق با تصاویر خورده اند. در واقع شما به ندرت می توانید هنری را ببینید که شامل تصویر نباشد. بازیگری ، خوانندگی ، سفال گری ، مجسمه سازی ، عکاسی ، هنر های تجسمی ، نقاشی و …. همه و همه هنر هایی هستند که به نحوی با تصویر گره خورده اند و دو واقع هنر آن ها به وسیله تصاویر ارائه می شود.به همین خاطر است که گالری ها نیز جزئی جدا ناپذیر در کنار هنر و هنرمند شده است. در واقع گالری ها مکان هایی برای ارائه آثار هنرهای تجسمی است یا یک هنرمند بتواند به بهترین نحو ممکن آثار خودش را به نمایش بگذارد.

طراحی سایت حرفه ای گالری

اما مشکلی که غالبا برای هنرمندان عزیز وجود دارد شرایط سخت برای به نمایش گذاشتن هنر هایشان در قالب گالری ها می باشد. چرا که این کار نیازمند در نظر گرفتن مکان های نمایشگاهی می باشد که علاوه بر هزینه های آن ، مدت زمان آن محدود است و در صورت عدم شرکت در جشنواره ها ، امکان بازدید مناسب از گالری ها وجود ندارد.اما شاید بتوان راه حلی برای این مشکل یافت. در واقع یکی از بستر های بسیار مناسبی که سبب شده است تا تصاویر همواره در دسترس و قابل نمایش باشند ، سیستم های گرافیکی و کامپیوتری است. هر چند این تصاویر مجازی نمی توانند جایگزین زیبایی یک تصویر حقیقی شوند اما پتانسیل استفاده و کمک گرفتن از آنها وجود دارد.اما چگونه ؟

وب سایت گالری

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری اطلاعات ، بسیاری از فعالیت های بشر به صورت غیر حضوری و اینترنتی انجام می گیرد. علاوه بر آن ، با فراهم آوردن فضای گسترده برای ارتباط سریع و آسان و سرگرمی های بی شمار ، فضای اینترنت یک فضای بسیار وسیع می باشد که می توان از آن به عنوان دنیای مجازی نام برد.

اما نکته ای که وجود دارد این است که ما می توانیم از این فضا گسترده استفاده کنیم. اگر شما یک هنرمند باشید و یا نیازمند برپایی گالری برای نمایش آثار خود هستید می توانید طراحی وب سایت گالری عکس داشته باشید.

طراحی سایت گالری | طراحی سایت حرفه ای گالری | طراحی سایت عکس

یک وب سایت گالری می تواند آیتم های زیر را برای شما به ارمغان بیاورد :

 • طراحی گرافیکی زیبا و انتزاعی متناسب با هنر
 • امکان قرار دادن متن و تصاویر زیبا در قالب های آماده گالری
 • امکان دریافت نظرسنجی در قالب دکمه های Like و Comment در زیر عکس ها
 • امکان دسته بندی کردن تصاویر
 • امکان مدیرت افراد علاقه مند و عضویت آن ها در خبرنامه ها
 • امکان آپلود عکس برای علاقه مندان جهت اشتراک هنر و آثارشان
 • امکان نمایش تصاویر و ویرایش آنها به همراه افکت ها و جلوه های ویژه هنری
 • امکان نمایش گالری به صورت نمایشگاه آنلاین
 • امکان ارائه و فروش محصولات از طریق پرداخت الکترونیکی و دریافت پستی
 • امکان پشتیبانی و ارتباط با شما
 • و….

در واقع شما با داشتن یک وب سایت گالری ، می توانید هر کاری که توسط کامپیوتر و نرم افزار های قدرتمند و پیشرفته گرافیکی مانند فوتوشاپ است را انجام داده و در قالب محتواهای مناسب در وب سایت تان نمایش دهید. مهمترین مزیت داشتن یک وب سایت گالری ، گسترش فعالیت های خود در قالب ارتباط با بی شمار هوادار شما که امکان دارد در ابتدا به عنوان بازدید کننده وارد وب سایت شما شوند اما به صورت یک عضو دائمی و همراه ، در کنار شما و آثارتان باشند.

بنابراین با داشتن یک وب سایت گالری ، شما می توانید آثارتان را در قالب تصاویر زیبا به تمامی جهانیان نشان دهید. اما شاید توانایی داشتن جهت معرفی خود به صورت جهانی به همین آسانی نباشد. در واقع شما نیازمند یک وب سایت گالری پربازدید هستید نه یک وب سایت گالری معمولی. بنابراین باید جنبه های فنی وب سایت تان را نیز در نظر بگیرید.

جنبه های فنی و تخصصی طراحی وب سایت گالری

در نگاه اول شاید وب سایت که دارای آیتم های مورد نظر باشد برای شما مناسب به نظر برسد. اما این طور نیست. وب سایت شما باید به صورت کاملا اصولی و بهینه طراحی شود. این بدان معنا است که اگر در مراحل طراحی وب سایت تان ، مجموعه اقداماتی برای بهینه سازی تحت عنوان سئو انجام گیرد ، وب سایت شما دارای ربته خوبی در جستجوگرهای اینترنتی به ویژه گوگل می شود که با این کار وب سایت شما ، در هر جستجوی مرتبط با محتواهای شما در صفحه اول نتایج قرار می گیرد. اما همان طور که اشاره شد این اقدامات کمی فنی و پیچیده می باشند.

علاوه بر اقدامات بهینه سازی ، مسائل تخصصی دیگر در حوزه طراحی وب سایت گالری نیز باید مورد توجه قرار گیرد که مسائل مهمی هستند. این که وب سایت شما دائما در دسترس باشد مسئله مهمی است. اینکه افراد مختلف بتوانند با دستگاه های مختلف اعم از لب تاپ ، تلفن همراه ، کامپیوتر به وب سایت شما متصل شده و محتوای شما را با اندازه ای متناسب با اندازه صفحه نمایش دستگاه شان دریافت کنند نیز امری مهم است که از آن با عنوان طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو نام برده می شود. و یا اینکه دسترسی به وب سایت شما زمانبر نباشد و سرعت بالا آمدن وب سایت تان مناسب باشد مساله دیگری است که بسیار اهمیت دارد.

اصول طراحی

بنابراین باتوجه به نیاز به آشنایی با همه موارد فنی مرتبط با طراحی وب سایت اصولی ، به شما پیشنهاد می شود که روی هنر خود و عرضه آثار خود به بهترین نحو ممکن تلاش کرده و بحث های فنی مربوط به طراحی را به یک طراح با تجربه بسپارید تا علاوه بر طراحی یک وب سایت سریع و بهینه برای شما ، بتواند آیتم های مورد نیاز گالری اینترنتی شما را نیز مطابق سلیقه شما و به بهترین نحو ممکن برای شما پیاده سازی نماید. گروه طراحان سایت سازان با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه طراحی سایت و سئو تجربه داشتن وب سایتی عالی مطابق با استانداردهای روز دنیا را به شما خواهد داد. برای سفارش طراحی وب سایت گالری بر روی دکمه‌ی زیر کلیک نمایید.

طراحی سایت گالری

برای پرسش سوالات خود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت ، سئو ، طراحی نرم افزار موبایل و آشنایی با فرآیند انجام کار با مشاوران گروه سایت سازان در ارتباط باشید.

دسته بندی طراحی سایت در سایت سازان