فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو | سایت سازان

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو – بخش نهم

در این قسمت اطلاعاتی در مورد تخطی کردن از قوانین ( Violations ) و درنتیجه پنالتی شدن طراحی سایت بحث خواهیم کرد.
تاکنون در مورد نشانه‌های مثبت در رتبه‌بندی که در جدول تناوبی سئو نمایش داده شد صحبت کردیم. اما در مورد فاکتور هایی که منفی هستند و مخرب، صحبتی نشده.خیلی از افراد میگویند که به‌صورت کاملا تصادفی اسپم شده‌اند. اما این امکان ندارد که موتورهای جستجو این کار را تصادفی و بدون دلیل انجام دهند. موتورها تمام جوانب را ارزیابی می‌کنند تا ببیند که هر شخص سزاوار اسپم شدن هست یا نه.

Vt: “Thin” or “Shallow” Content

در فوریه ۲۰۱۱ گوگل تارگت پاندا را برای بررسی سطح کیفیت و کمیت مطالب منتشرشده به کار گرفت. این تارگت مطالب را بررسی می‌کند که ببیند آیا برای مشتریان مفید هستند یا نه و رفتاری شبیه به مطالب اسپم دارند؟پس صرف طولانی بودن مطالب به شما کمکی نخواهد کرد. مطالب باید باکیفیت باشند تا در دسته‌ی مطالب اسپم قرار نگیرند.

Vc: Cloaking

Cloaking یعنی پنهان‌کاری در سطح بالا. یعنی شما تقلب کنید و فن هایی را به کار ببرید تا محتوایی را که برای کاربران نمایش داده می‌شوند، با محتوایی که موتورها می‌خوانند، متفاوت باشد.گوگل این کار را دوست ندارد و درصورتی‌که ببیند، سایت خاطی را به‌سختی مجازات می‌کند.و تخطی کردن از قوانین گوگل و پنالتی شدن سایت رادر بر خواهد داشت.

Vs: Keyword Stuffing

روشی که همیشه توسط طراحی سایت ها انجام‌شده و گوگل همیشه از آن متنفر بوده این است که کلمات کلیدی را که می‌خواهید در سرچ نمایش داده شوند را مکررا در یک خط تکرار کنید. اینکه چند بار تکرار یک کلمه مجاز است؟ جواب قطعی ندارد. فقط این را بدانید که تکرار زیاد یک کلمه در متن سایتتان را اسپم خواهد کرد.بجای استفاده از لغات تکراری از کلمات مشابه یا جملاتی که مفهوم را برساند استفاده کنید.

Vh: Hidden Text

ممکن است شما متن‌هایی را که نمی‌خواهید دیگران بخوانند را پنهان کنید و برای این کار رنگ متن را به رنگ پس‌زمینه سایت تغییر دهید. موتورهای جستجو این کار را دوست ندارند و می‌خواهند هر چیزی را که در سایت است را ببیند. در صورت انجام این کار شمارا اسپم می‌کنند.

Vd: Piracy / DMCA Takedowns

DMCA مخفف عبارت Digital Millennium Copyright Act که معادل هزار قانون کپی‌رایت است، می‌باشد. این بدین معناست که برای کپی‌رایت کردن قوانینی وجود دارد که موتورهای جستجو از آن پیروی می‌کنند. شما نباید هر مطلبی را بدون اجازه از ناشر آن، منتشر کنید و اگر این کار را بکنید توسط موتورها پنالتی خواهید شد.

آیا مطلب فوق توانست نظر شما کاربر گرامی را جلب نماید ؟ لطفا نظر خود را در مورد موضوع مطرح شده به کارشناسان گروه سایت سازان اعلام نمایید تا بتوانیم مطالب مفید تری را در مورد اخبارطراحی سایت و سئو به شما سروران گرامی ارائه دهیم .با ما در بخش های بعدی فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو همراه باشید.

برای پرسش سوالات خود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت ، سئو ، طراحی نرم افزار موبایل و آشنایی با فرآیند انجام کار با مشاوران گروه سایت سازان در ارتباط باشید.

دسته بندی طراحی سایت در سایت سازان