ترکیب اینفوگرافیک و بازاریابی | سایت سازان

ترکیب اینفوگرافیک و بازاریابی

ترکیب اینفوگرافیک و بازاریابی

اینفوگرافیک در حال رشد است و ما درخواست‌های زیادی را در مورد اینکه چگونه مشتریان می‌توانند آن را به کسب‌وکار خود اضافه کنند دریافت می‌کنیم.
در پایان مشاوره، مشتری معمولا یک طرح بازاریابی کامل برای ترویج ایده خود و همچنین افزایش کانال‌های دیگر در آینده می‌خواهد. اگر شما مطمئن نیستید که دقیقا چه می‌خواهید این ۵ ایده را بخوانید.

وبلاگ خود را بارنگ‌های اینفوگرافیک مزین کنید

این حرف ممکن است آسان به نظر برسد اما تصاویر باعث می‌شوند که تعاملی بین متن و خواننده‌ها ایجاد شود، پست‌هایی که با تصاویر مزین می‌شوند %۹۴ بیشتر از پست‌هایی که فقط متن دارند دیده می‌شوند.
به‌علاوه تصاویر بارنگ‌های زیبا و درخشان %۸۰ بیشتر از تصاویر معمولی اشتیاق بازدیدکنندگان را برای باز کردن پست برمی‌انگیزند.خبر خوب این است که نیازی به ارسال هرروزه یا هفتگی پست نیست، در عوض ویژگی‌های اینفوگرافیک خود را با ارتباط به مطالب گذشته یا به‌روزرسانی آن‌ها در وبلاگ حفظ کنید.به‌روزرسانی مطالب قدیمی پیشرفت قابل‌توجهی را برای شما به ارمغان می‌آورد، ممکن است نیاز باشد که فقط بعضی از نقاط یک پست را تغییر دهید اما این تغییر کوچک می‌تواند تغییر بزرگی در افزایش ترافیک شما ایجاد کند.پس در متن های  موجود در طراحی سایت و وبلاگ خود از تصاویر اینفو گرافیک استفاده کنید.

ترکیب اینفوگرافیک و بازاریابی | سایت سازان

برای تعامل اجتماعی گرافیک خود را کاهش دهید

ما می‌دانیم که داده نمایی شما برایتان عزیز است اما گسترش  آن ساده‌ترین راه تعامل اجتماعی است. اگر شما محتوای بیشتری می‌خواهید اما بودجه بزرگی ندارید، می‌توانید از یک تم برای یک هفته یا یک ماه استفاده کنید؛ مثلا به‌جای گذاشتن چند پست در مورد یک موضوع در آخر هفته تمام مطالب را ترکیب کنید و در یک پست بلند قرار دهید.

جلب وبلاگ نویسان برای توسعه بیشتر

وبلاگ نویسان در طراحی سایت و وبلاگ خود در سراسر جهان ایفوگرافیک را به خاطر ایجاد احساس بصری دوست دارند. پردازش سریع و تعامل تصویری بیشتر از پست‌هایی است که فقط متن دارند.
اگر در حال تلاش برای برقراری ارتباط با تاثیرگذاران آلفا در صنعت خود هستید درخواست خود را برای ایجاد داده نمایی در وبلاگتان ارسال کنید. آن‌ها معمولا ۹۹ درخواست پست در یک روزدریافت می‌کنند.

برای توسعه اینفوگرافیک سه چیز لازم است:

درک درستی از دستورالعمل‌های نام تجاری دیگران داشته باشید.
درک درستی از دستورالعمل‌های نام تجاری خود داشته باشید.
توانایی ترکیب این دو را باهم داشته باشید.
ارسال اطلاعات به‌صورت گرافیکی برای اشتراک‌گذاری

ما می‌توانیم در طراحی سایت  و وبلاگ یک داده نمایی زرق‌وبرق دار برای هر صنعت یا شرکتی ایجاد کنیم، اما گاهی اوقات مشتریان برای این امر تلاش نمی‌کنند. شاید لازم باشد کهاشتراک‌گذاری بین ۵۰۰ نفر انجام شود اما آن‌ها مایل‌اند که این اشتراک‌گذاری فقط بین دوستانشان که ۱۰۰ نفرند انجام شود.

محتوای خبرنامه خود را فراموش نکنید

بااین‌همه برنامه‌ریزی توسعه و نشر تاثیرگذار گاهی نیازهای بازاریابی ایمیل فراموش می‌شود اینفوگرافیک ابزار مناسبی برای رسیدن به مخاطبان ناشناخته است.ازآنجاکه اینفوگرافیک به‌احتمال‌زیاد با محتوای سنتی درگیر می‌شود این‌که به‌وسیله ایمیل مخاطبانی را پیدا کنید از کلیک مستقیم بهتر است.
یک شرکت انرژی خورشیدی ممکن است یک داده نمایی که حاوی نکات کارآمدی است ایجاد کند تا صاحب‌خانه‌ها و مخاطبانی که به دنبال انرژی خورشیدی هستندجذب کند.مانند بسیاری از محتواهای تصویری احتمال اینکه خوانندگان ایمیل خود را با یک داده نمایی نگه‌دارید بیشتر است.ایجاد یک داده نمایی تنها نیمی از نبرد است و زمان می‌برد تا به‌عنوان یک استراتژی بازاریابی قوی و انعطاف‌پذیر بیشترین سود را برای ما داشته باشد.

آیا مطلب فوق توانست نظر شما کاربر گرامی را جلب نماید ؟ لطفا نظر خود را در مورد موضوع مطرح شده به کارشناسان گروه سایت سازان اعلام نمایید تا بتوانیم مطالب مفید تری را در مورد اخبار طراحی سایت  و سئو  به شما سروران گرامی ارائه دهیم .

برای پرسش سوالات خود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت ، سئو ، طراحی نرم افزار موبایل و آشنایی با فرآیند انجام کار با مشاوران گروه سایت سازان در ارتباط باشید.

دسته بندی طراحی سایت در سایت سازان