سایت سازان

گروه طراحی سایت سازان با کادری مجرب یکی از نام آشناترین شرکت های عرصه طراحی وب سایت می باشد. این شرکت با به کارگیری طراحان و برنامه نویسان حرفه ای و تحصیل کرده توانسته است در زمینه های متنوع تجاری، بازرگانی، صنعتی، خدماتی و آموزشگاهی بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و نمونه کارهای تصدیق این مطلب می باشد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1387 آغاز نموده و با بهره گیری دانش روز و طراحی مدرن توانسته چندین پروژه حرفه ای را با موفقیت اجرا نموده و رضایت کامل طرفین را جلب نموده و خود را در لیست طراحان منتخب وب قرار دهد و توانسته است چندین لوح از سازمان های مختلف دریافت نماید.

از جمله خدماتی که شرکت ایده پردازان کیمیانگار قادر به ارائه آن می باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

طراحی وب سایت

طراحی سایت فروشگاهی آنلاین ، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت آموزشگاهی ، طراحی سایت عکس وگالری ،طراحی سایت برای ارگان ها و مراکز اداری دولتی و ...

ثبت دامنه و ارائه خدمات هاستینگ

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (سئو)

سئو در لغت به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد. سایت ها از لحاظ برنامه نویسی دارای فاکتورهای متعددی می باشند طراحان ما با به کارگیری از متدهای جدید برنامه نویسی در جهت ارتقای وب سایت و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو بهترین ها را برای مشترکین خود به ارمغان می آورند.

پشتیبانی

از دیگر خدمات شرکت پشتیبانی از پروژه های انجام گرفته بعد از طراحی می باشد. پشتیبانی حرفه ای یکی از مهترین آیتم ای عرصه وب می باشد چرا که یک اتفاق کوچک می تواند تمامی زحمات وبمستران را به باد دهد. به نظر ما مهمتر از طراحی و سئو سایت پشتیبانی است که حائز اهمیت می باشد و گروه طراحان سایت سازان آرامش را به شما صاحبان وب سایت خواهند بخشید.

طراحی نرم افزار و اپلیکیشن های موبایل

با توجه به تمایل رو افزون کاربران به سمت تلفن های همراه و امکانات زیاد ازائه گردیده در این مسیر، نیاز به داشتن یک نرم افزار خوب برای صاحبان مشاغل احساس می گردد . گروه طراحان سایت سازان با داشتن کادری مجرب در این زمینه با داشتن نمونه کارهای عالی اماده اجرا کردن ایده های شما می باشد.

تولید محتوا

معمولا سایت ها پس از طراحی در نقطه شروع باید دارای محتوا و اطلاعات کافی با توجه به زمینه کاری مربوطه باشند. بدون داشتن محتوای خوب، سایت هر چقدر هم که خوب طراحی شده باشد آنچنان که باید نخواهد توانست نظر بیننده را جلب نماید. گروه طراحان سایت سازان شما را در تامین محتوا بای وب سایتتان یاری خواهد بخشید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این امر با داخلی مربوطه (بخش فنی) تماس حاصل فرمایید.