فیس بوک دوربین 360 دور طراحی می‌کند | سایت سازان

فیس بوک دوربین ۳۶۰ درجه طراحی می‌کند

فیس بوک دوربین ۳۶۰ درجه طراحی می‌کند راه‌اندازی و دوربین ۳۶۰ درجه فیس بوک کمی متفاوت‌تر از دوربین‌های دیگر در بازار است. اما از این هفته شما می توانید خودتان آن را بسازید ، شما همچنین می توانید طراحی‌های آن را ویرایش کنید.
این سه‌شنبه فیس بوک سه طرح جدید آپلود کرد که این سه طرح به کاربران اجازه می‌دهد که به بهبود یا انطباق مشخصات نیازهای خاص خود بپردازند.
ما بسیار هیجان‌زده هستیم که به کمک تمام طرح‌های سخت افزار و نرم افزار به عنوان منبع باز می توانیم طراحی، کد و کل ۳۶۰ که برنامه‌های آینده هستند را تکرار کنیم و ادامه دهیم. فارست بریگز دانشمند محقق فیس بوک در یک پست وبلاگ خود نوشت: ما امیدواریم که این کار الهام‌بخش دیگران برای ساخت استریو ۳۶۰ چند منظوره باشد و مهم‌تر این که کسب تجربه‌های همه جانبه واقعا شگفت‌انگیز است.
درست است که این طراحی در حال حاضر پول زیادی با خود ندارد اما فیس بوک هم این طراحی را فقط از روی مهربانی و خوش‌قلبی انجام نداده است. زمانی که منابع باز طراحی کیفیت بالاتری پیدا کنند قطعا این برای فیس بوک سودآور هم می‌شود. به‌طوری‌که فیس بوک حاضر است میلیون‌ها دلار برای محتوا سازان محبوب خود خرج کند.
این دوربین در واقع یک دستگاه است که متشکل از ۱۷ دوربین مختلف است. این نرم افزار تصاویر را با یک بزرگ‌نمایی بالا برای مشاهده واقعی در فضای مجازی آماده می‌کند.
این نرم افزار زمان پردازش معمولی را با حفظ کیفیت مطلوب کاهش می‌دهد و بهترین تجربه مشاهده را برای کاربر به ارمغان می‌آورد.

آیا مطلب فوق توانست نظر شما کاربر گرامی را جلب نماید ؟ لطفا نظر خود را در مورد موضوع مطرح شده به کارشناسان گروه سایت سازان اعلام نمایید تا بتوانیم مطالب مفید تری را در مورد اخبار طراحی سایت  و سئو  به شما سروران گرامی ارائه دهیم .

برای پرسش سوالات خود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت ، سئو ، طراحی نرم افزار موبایل و آشنایی با فرآیند انجام کار با مشاوران گروه سایت سازان در ارتباط باشید.

دسته بندی طراحی سایت در سایت سازان