مایکروسافت لینکدین را می‌خرد | سایت سازان

مایکروسافت لینکدین را می‌خرد

مایکروسافت لینکدین را می‌خرد این چه معنایی برای طراحان کسب‌وکار و حرفه‌ای‌ها دارد؟

مایکروسافت و لینکدین خبر دادند که مایکروسافت لینکدین را به قیمت ۲۶٫۲ میلیون دلار خریده است. هر دو شرکت تضمین کردند که لینکدین فرهنگ و برند خاص و منحصربه‌فرد خودش را پس این معامله حفظ خواهد کرد. این مسئله حجم زیادی از اتفاقات هیجان‌انگیز را برای طراحان و تمام کاربران در کل دارد. یکی از بزرگ‌ترین این امکانات این است که حالا افراد می‌توانند با مدیران یا مرجعان در جلساتشان به‌راحتی و با اطمینان در مورد اطلاعات مناسب صحبت کنند:
مثلا دستیار شخصی دیجیتال مایکروسافت به کاربران کمک می‌کند کارهای ساده خود را درست انجام دهند، به‌عنوان‌مثال با مراجعه به تقویم کاری کاربر به آن‌ها در زمان مناسب یادآوری می‌کند که چه زمانی محل را برای رسیدن به‌موقع به جلسه ترک کنند. البته این امکان هنوز محدودیت‌هایی دارد که مایکروسافت امیدوار است با مالکیت لینکدین بتواند آن را برطرف کرده و بهبود دهد.

مایکروسافت لینکدین را می‌خرد | سایت سازان

به خاطر اطلاعات بسیار گسترده‌ای که لینکدین از حرفه‌ای‌ها دارد، برای مدیران این امکان فراهم می‌شود که به جلسه بروند درحالی‌که تمام اطلاعات سابقه کاری، اهداف و علایق افراد حاضر در جلسه را می‌دانند.
حالا بهتر است با روزهایی که افراد کورکورانه وارد یک جلسه می‌شدند خداحافظی کنیم و به دنبال شبکه‌ای باشیم که به ترقی ما کمک می‌کند.
خوشبختانه به خاطر این مالکیت جدید حالا می‌شود تمام اطلاعات حرفه‌ای‌ها را در آفیس ۳۶۵ جمع کرد. این می‌تواند منجر به یک تجربه بهتر برای طراحی سایت و طراحانی شود که به دنبال کامل کردن یک پروژه هستند اما هنوز نمی‌دانند برای راهنمایی و به دست آوردن کمک به چه کسی مراجعه کنند.
علی‌رغم اینکه این مالکیت جدید حاوی خبرهای خوبی برای طراحان،طزاحی سایت است، لینکدین هم برای موافقت با پیشنهاد مایکروسافت دلایل خودش را دارد. کسب‌وکار تبلیغاتی  طراحی سایت لینکدین با چالش مواجه شده بود و بر اساس گزارش‌ها رشد آن کمتر از حد انتظار بود.
خبرنامه لینکدین که امروزه ازلحاظ حرفه‌ای مشکل‌دار است، می‌تواند به یک خبرنامه بسیار مفید تبدیل شود و به هر متخصصی مطالب مفید مرتبط با حرفه خود او را ارائه کند. هم‌زمان، آفیس ۳۶۵ بر اساس اطلاعات لینکدین می‌تواند به حرفه‌ای‌ها کمک کند پروژه‌های خود را با اثربخشی و مهارت بیش‌ازپیش به انجام برسانند.
این امکانات کمک بزرگی برای حرفه‌ای‌هاست که شبکه و صفحه خود را به سطح بالاتری ارتقا دهند. با مالکیت لینکدین، حرفه‌ای‌هایی که از محصولاتی مانند آفیس ۳۶۵ استفاده می‌کنند، می‌توانند در جلسات و مصاحبه‌های خود موفق‌تر عمل کنند و همچنین با کیفیت بیشتری کارهای خود را انجام دهند.

برای پرسش سوالات خود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت ، سئو ، طراحی نرم افزار موبایل و آشنایی با فرآیند انجام کار با مشاوران گروه سایت سازان در ارتباط باشید.

دسته بندی طراحی سایت در سایت سازان