گوگل، سایت های تلفن همراهی که از تغییر مسیرهای مخفیانه استفاده می کنند را جریمه می کند

گوگل، سایت های تلفن همراهی که از تغییر مسیرهای مخفیانه استفاده می کنند را جریمه می کند

گوگل، سایت های تلفن همراهی که از تغییر مسیرهای مخفیانه استفاده می کنند را جریمه می کند .

گوگل، سایت های تلفن همراهی که از تغییر مسیرهای مخفیانه استفاده می کنند را جریمه می کند | سایت سازان

در اکتبر ۲۰۱۵، گوگل به مدیران وب هشدار داد که کاربران تلفن همراه را با تغییر مسیر آن‌ها به یک وب‌سایت فریب‌دهنده گول نزنند. خوب، امروز، گوگل در + Google و توییتر اعلام کرد که آن‌ها در حال اتخاذ اقدام در سایت‌هایی هستند که کاربران تلفن را به‌طور مخفیانه به حوزه‌های هرز تغییر مسیر می‌دهند. گوگل یک اصلاح را با Search Engine Land صادر کرد که آن‌ها هیچ‌گونه اقدامات دستی جدید را اخیراً صادر ننمایند تا این پست در توییتر به مدیران سایت در مورداستفاده از تغییر مسیرهای مخفیانه یادآوری نماید.
گوگل نوشت: همان‌طور که در هرزنامه وب گزارش ۲۰۱۵ ذکر شد، گزارش‌ها اسپم از کاربران، بخش مهمی از تلاش‌های مبارزه با هرزنامه ماست. آن‌ها به ما در صدورهای سطحی که کاربران را ناامید می‌کند کمک می‌کنند- مانند روند تغییر مسیر کاربران تلفن همراه وب‌سایت‌ها به سایر وب‌سایت‌ها، اغلب به دامنه‌های هرز. گوگل برای مبارزه با این روند افزود:«ما در حال اتخاذ اقدام در سایت های هستیم که به‌طور نامحسوسی تغییر مسیر کاربران را بدین طریق صورت می‌دهند.
تغییر مسیرهای مخفیانه هرگز چیز خوبی نیست و گوگل، وب‌سایت‌ها را برای تغییر مسیر کاربران به سایت هایی که آن‌ها انتظار ندارند از نتایج جستجوی خود به آن‌ها بروند جریمه کرده است. همین مورد برای کاربران یک دستگاه تلفن همراه و جستجو کننده در نتایج گوگل تلفن همراه برقرار است. گوگل می‌خواهد تا کاربر به سایت برسد که انتظار دارد در نمایش های جزئی گوگل نشان داده شود.

در اینجا توضیحی از این رفتار نشان داده می شود:

گوگل، سایت های تلفن همراهی که از تغییر مسیرهای مخفیانه استفاده می کنند را جریمه می کند | سایت سازان

گوگل افزود که اگر سایت شما تحت تاثیر این مورد قرارگرفته است، این مقاله در مورد تشخیص و خلاص شدن از تغییر مسیرهای مخفیانه تلفن همراه می باشد آن را بخوانید واز مطالی آموزنه آن استفاده کنید.
https://support.google.com/webmasters/answer/6388720
ما در فرآیند کسب جزئیات بیشتر از گوگل در مورد این اعلان هستیم.

آیا مطلب فوق توانست نظر شما کاربر گرامی را جلب نماید ؟ لطفا نظر خود را در مورد موضوع مطرح شده به کارشناسان گروه سایت سازان اعلام نمایید تا بتوانیم مطالب مفید تری را در مورد اخبار طراحی سایت  و سئو  به شما سروران گرامی ارائه دهیم .

برای پرسش سوالات خود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت ، سئو ، طراحی نرم افزار موبایل و آشنایی با فرآیند انجام کار با مشاوران گروه سایت سازان در ارتباط باشید.

دسته بندی طراحی سایت در سایت سازان