ثبت سایت در گوگل | شناسایی سایت ثبت شده در موتور های جستجو

در گوگل بیش از ۱۳۰ تریلیون صفحه‌ی موجود در وب ثبت شده است

شناسایی صفحات ثبت شده توسط جستجوگر گوگل

درزمانی نزدیک به ۴ سال، اطلاعات جستجوگر گوگل از صفحات موجود در اینترنت به‌شدت رشد کرد، در این دوره زمانی بیش از ۱۰۰ تریلیون صفحه جدید اینترنت توسط جستجوگر گوگل شناسایی شدند.گوگل مطالب موجود در صفحه How search work خود را به‌روزرسانی کرد و در این به‌روزرسانی اعلام کرد که بیش از ۱۳۰ تریلیون صفحه موجود در اینترنت توسط جستجوگر گوگل شناسایی‌شده‌اند.
در بالای این صفحه چنین تیتری آورده شده است: “جستجو با وب آغاز می‌شود. بیش از ۱۳۰ تریلیون صفحه در اینترنت شناسایی‌شده‌اند و این تعداد روزبه‌روز در حال افزایش است”.
در ماه مارس سال ۲۰۱۳ تعداد صفحات شناسایی‌شده توسط گوگل ۳۰ تریلیون صفحه بود و امروز باگذشت کمتر از ۴ سال از این مسئله، این تعداد به ۱۳۰ تریلیون افزایش‌یافته است یعنی درزمانی کمتر از ۴ سال بیش از ۱۰۰ تریلیون صفحه توسط جستجوگر گوگل شناسایی‌شده‌اند.

در زیر یک اسکرین شات از صفحه How Search Works گوگل در سال ۲۰۱۳ نمایش آورده شده است:

ثبت سایت در گوگل | شناسایی سایت ثبت شده در موتور های جستجو

این تصویر مربوط به ماه مارس سال ۲۰۱۳ است؛ اما تصویر جدید مربوط به این صفحه که در زیر آورده شده است چیزی بسیار متفاوت از تصویر اول را نشان می‌دهد:

ثبت سایت در گوگل | شناسایی سایت ثبت شده در موتور های جستجو

ضمیمه: این اعداد اعلام‌شده دقیقا بیان‌گر تعداد صفحات اندیس‌گذاری شده نمی‌باشد بلکه میزان آگاهی گوگل از تعداد صفحات موجود در وب را نمایش می‌دهد.

[rating itemreviewed=”بیش از ۱۰۰ تریلیون صفحه جدید اینترنت توسط جستجوگر گوگل شناسایی شدند” rating=”9.5″ reviewer=”سایت سازان” dtreviewed=”22/11/2016″ best=”10″ worst=”0″]بیش از ۱۰۰ تریلیون صفحه جدید اینترنت توسط جستجوگر گوگل شناسایی شدند برای شناسای صفحات جدید در گوگل و شناسایی سایت ثبت شده در موتور های جستجو و…[/rating]

برای پرسش سوالات خود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت ، سئو ، طراحی نرم افزار موبایل و آشنایی با فرآیند انجام کار با مشاوران گروه سایت سازان در ارتباط باشید.

دسته بندی طراحی سایت در سایت سازان