طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

آموزش گوگل ادوردز – بخش اول – ایجاد حساب کاربری

آموزش گوگل ادوردز – بخش اول – ایجاد حساب کاربری

آموزش گوگل ادوردز یکی از مهم ترین آموزش هایی است که ما برای شما در سایت سازان قرار می دهیم. روزانه 3.5 میلیارد جستجو در گوگل توسط کاربران انجام می شود که این عدد معادل است با 1.2 تیلیارد در سال! با توجه به این حجم از کاربران و موقعیت های موجود ، فکر کنید که بتوانید درصد بسیار اندکی از این کاربران را به سمت خودتان بکشید. مسلما زندگی و کسب و کار شما زیر و رو خواهد شد.

سئو و بهینه سازی کاریست که شما باید برای جذب بازدیدکنندگان و کاربران به سایت خودتان انجام دهید و استفاده از ابزاری به نام گوگل ادوردز لازمه ی کار شما خواهد بود. برای استفاده به بهترین شکل از این ابزار باید طبق اصول و در راه درست پیش بروید. ما این آموزش را در چند مطلب در اختیار شما می گذاریم و امیدواریم از آن استفاده ی کافی را ببرید.

قدم اول : حساب کاربری بسازید

برای شروع به کار و استفاده از گوگل ادوردز باید یک حساب کاربری داشته باشید. اگر شما این کار را انجام داده اید ، می توانید مرحله ی اول این آموزش را پشت سر بگذارید و از مرحله ی دوم شروع به خواندن کنید!

اما اگر شما حساب کاربری ندارید کافیست تا به صفحه ی Adwords Get Started بروید و روی دکمه ی Start Now کلیک کنید.

آموزش گوگل ادوردز – بخش اول – ایجاد حساب کاربری

پس از کلیک بر روی دکمه ی شروع شما بلافاصله به صفحه ای منتقل خواهید شد که باید آدرس ایمیل و وبسایت خودتان را وارد کنید. همچنین می توانید از پیشنهادات و امکانات گوگل برای شخصی سازی و استفاده ی بهتر نیز بهره ببرید.

آموزش گوگل ادوردز – بخش اول – ایجاد حساب کاربری

حالا شما وارد صفحه ای می شوید که دارای چهار بخش است. این قسمت سخت ترین و تقریبا مهم ترین قسمت از مرحله ی ساخت حساب کاربری است. در بخش اول شما باید هزینه و بودجه ی روزانه ی خودتان رو مشخص کنید که معمولا پیشنهاد اکثر افراد اختصاص 5 دلار می باشد. پیشنهاد ما به شما اختصاص دادن روزانه 10 دلار به این بخش می باشد.

آموزش گوگل ادوردز – بخش اول – ایجاد حساب کاربری

در بخش دوم شما باید منطقه ی مورد نظرتان برای فعالیت و جذب کاربران را مشخص کنید. می توانید کشور و یا کشور های هدف خودتان را انتخاب کنید که ما به شما پیشنهاد می کنیم تنها یک کشور را انتخاب کنید. در لیست Network گزینه ی Display را غیر فعال کنید. و در آخرین قسمت از این بخش شما باید 15 الی 20 کلمه ی کلیدی مربوط به کارتان را وارد کنید.

نگران کیفیت کلمات کلیدی نباشید. در مراحل بعد پس از یاد گرفتن در این باره می توانید آن ها را تغییر دهید و بهبود ببخشید.

در قسمت شماره ی 3 شما لازم نیست کاری انجام بدهید و بگذارید تنظیمات به حالت پیش فرض باقی بمانند. در این مرحله شما هنوز دانش کافی برای انجام تنظیمات پیشرفته توسط خودتان را ندارید.

 

در قسمت چهارم هم شما باید یک تبلیغ ساختگی برای کمپین خودتان بسازید. محتوا و نوشته های موجود در آن در حال حاضر اهمیتی ندارند! در ادامه ی این آموزش نحوه ی صحیح ساخت یک تبلیغ خوب را به شما خواهیم گفت.

آموزش گوگل ادوردز – بخش اول – ایجاد حساب کاربری

در نهایت شما باید اطلاعات مالی برای پرداخت را وارد کنید. اینجا مرحله و قسمت اول از این مطلب یعنی آموزش گوگل ادوردز به پایان رسید. ما را با دامه ی این آموزش در مطالب بعدی سایت سازان همراهی کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید