طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

آموزش گوگل ادوردز – بخش سوم – تعیین بودجه و نوشتن تبلیغات و صفحات فرود

آموزش گوگل ادوردز – بخش سوم – تعیین بودجه و نوشتن تبلیغات و صفحات فرود

آموزش گوگل ادوردز را در بخش سوم با شما ادامه خواهیم داد. در دو بخش گذشته به ایجاد حساب کاربری و تولید کلمات کلیدی پرداختیم. در این مطلب قدم ها و مراحل بعدی را برای شما بیان خواهیم کرد.

 

قدم سوم : تعیین بودجه و میزان هزینه

بعد از انجام دو مرحله ی اول از آموزش گوگل ادوردز حالا شما باید میزان هزینه ی خودتان را مشخص کنید. معیاری با عنوان maximum CPC وجود دارد که این مسئله را کاملا برای شما مشخص می کند. با استفاده از یک فرمول ساده می توانید به هزینه ی ایده آل و منطقی خود پی ببرید. برای یک شرایط واقعی و منطقی ما یک سود 50% را در نظر میگیریم. همچنین نرخ تبدیل کلیک ها به درآمد را هم 1% در نظر می گیریم. شما برای داشتن شرایطی خوب و قابل قبول باید حداکثر پرداختی خودتان را کمتر از سود در نظر بگیرید به همین دلیل آن را 10% کاهش میدهیم. به این ترتیب قیمت محصول مورد نظر خودتان را در فرمول زیر قرار دهید تا maximum CPC یعنی هزینه و بودجه ی خودتان را به دست آورید.

P*0.5*0.01*0.9

P قیمت محصول شماست.

قدم چهارم : نوشتن تبلیغات

نوشتن درست و همراه با جذابیت یک تبلیغ کاربران را به سمت شما جذب میکند ، پس اگر این کار را به درستی انجام ندهید شکست در انتظار شما خواهد بود. این بخش هم یکی از مهم ترین بخش های موجود در آموزش گوگل ادوردز می باشد که باید سعی کنید به خوبی آن را یاد بگیرید.

اگر بخواهیم دو ویژگی برای تبلیغات موفق در ادوردز بیان کنیم ، باید از دو کلمه ی مرتبط و فریبنده استفاده کنیم!

اول از همه شما باید توجه کاربران و مشتریان را به خودتان جلب کنید تا تمام هوش و حواسشان را به شما و تبلیغ شما بدهند. پس از جلب توجه آن ها باید تبلیغ خودتان را با جستجو ی آن ها مرتبط نشان دهید. این همه ی چیزیست که شما برای دریافت کلیک برروی تبلیغتان نیاز دارید.

4 فاکتور اصلی در نوشتن تبلیغات وجود دارند. عنوان ، آدرس صفحه ، متن ، تحریک!

عنوان

تنها 25 کاراکتر در اختیار دارید تا این بخش را پر کنید. یک عنوان کامل ، مختصر و جذاب برای تبلیغتان انتخاب کنید.

 

آدرس صفحه

در لینک یا همان URL صفحه ی تبلیغ از کلمه کانونی خود استفاده کنید تا به چشم بیاید. به عنوان مثال اگر تبلیغ شما درباره ی Wemon Shoes (کفش زنانه) است آدرس شما باید شامل این عبارت شود. مانند: “https://sitesazan.net/women-shoes/”

 

متن

شما تنها 2 خط که هرکدام شمال 35 کاراکتر هستند در اختیار دارید تا درباره ی محصولتان و ویژگی های آن توضیح دهید. پس سعی کنید بهترین استفاده را از آن ببرید.

 

تحریک

کاربران را برای کلیک تحریک کنید. از عباراتی مانند همین حالا کلیک کنید! یا در خرید عجله کنید! استفاده کنید.

قدم پنجم : صفحات فرود

اصلی ترین نکته در این بخش این است که هیچ وقت کاربران را به صفحه ی اصلی سایت نفرستید ، بلکه آن ها را به صفحه ی محصولات خود لینک کنید. اگر در صفحه ای که کاربران وارد آن می شوند هدفشان دیده نشود یا آن ها مستقیما با خواسته ی خود روبرو نشوند ، شما نتیجه ای از کلیک آن ها کسب نخواهید کرد و این یعنی شکست.

چند نکته برای موفقیت در این زمینه وجود دارند که ما آن ها را به شما خواهیم آموخت.

  • عنوان تبلیغ و عنوان صفحات فرود باید منطبق باشد. مثلا اگر عنوان تبلیغ “فروش کفش زنانه با 50% تخفیف” است ، عنوان صفحه باید “فروش کفش زنانه” یا “کفش زنانه” باشد.
  • دکمه ی اعمال یا همان “خرید” را بزرگ و در دید و دسترس کاربر قرار دهید. این امر ذهن آن ها را بیشتر به خرید تشویق خواهد کرد ، همچنین در دسترس بودن امکانات ضروری از الزامات یک صفحه ی با کیفیت است.
  • صفحات فرود باید یک هدف واحد داشته باشند. به عنوان مثال اگر هدف شما مشخصا فروش محصول است ، هدف عنوان ، متن و تصاویر صفحه باید به دنبال فروش آن محصول باشد.

در اینجا این قسمت از آموزش گوگل ادوردز به پایان رسید. امیدواریم این مطلب از سری مطالب آموزشی ما مورد توجه و استفاده ی شما قرار گرفته باشد. شما می توانید برای دیدن ادامه این آموزش و سایر آموزش های ما از قسمت آموزش سایت استفاده کنید. تیم حرفه ای سایت سازان با خدمات طراحی سایت در خدمت شماست. ما را با نظرات خود همراهی کنید تا با بهترین کیفیت به شما خدمت رسانی کنیم.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید