طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

آیا خودتان از عهده سئوی داخلی سایتتان برمی‌آیید؟

آیا خودتان از عهده سئوی داخلی سایتتان برمی‌آیید؟

آیا خودتان از عهده سئوی داخلی سایتتان برمی‌آیید؟

بهینه‌سازی برای موتور جستجو (seo) یک استراتژی پیچیده با بسیاری از جزئیات به‌هم‌پیوسته است، ازجمله استرتان ااتژی‌ها مانند بازاریابی محتوا، لینک سازی و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی است. هرچند که دانستن اصول اولیه سئو کار آسانی است اما فعال کردن گزینه‌ی ساخت وب‌سایت از طریق سئو استراتژی است که هنوز هم ازلحاظ فنی پیچیده است؛ و ایده خوبی برای کار و حرفه شما است اگر که می‌خواهید به‌طورجدی در رتبه‌بندی موتورهای جستجو کارکنید.

سوال این است که شما می‌خواهید در چه نوع حرفه‌ای کارکنید؟
شما دو گزینه اولیه پیش رودارید:

  • اول این‌که شما می‌توانید یک نفر یا یک گروه از افراد موفق که به استراتژی و اجرای کارهای سئو مسلط هستند را استخدام کنید (به‌عنوان یک پیمانکار مستقل)
  • دوم این‌که می‌توانید از یک سازمان تخصصی سئو که معمولا به‌صورت ماهانه به افرادی مثل شما کمک می‌کنند، کمک بگیرید.

هر دو روش جوانب مثبت و منفی زیادی دارند که امیدواریم حتما آن‌ها را در نظر بگیرید.
بنابراین چگونه باید چیزی که می‌خواهید را انتخاب کنید؟

در مورد ماندن در خانه

مزایای استفاده در خانه و یا تماس با گروه می‌تواند بیش‌تر از استفاده از یک آژانس باشد. در نظر بگیرید:

 کنترل بزرگ

اول، شما باید کنترل بیشتری بر استراتژی و اجرای مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها داشته باشید. بسیاری از آژانس‌های دارای سابقه طولانی قدرت ‌زیادی در بسیاری از موارد دارند اما این همچنین بدان معنی است که آن‌ها کمتر احتمال دارد درخواست ویژه شمارا دقیقا انجام دهند. اگر شما می‌دانید که دقیقه چه می‌خواهید، داشتن یک عکس در اینجا می‌تواند به شما کمک کند. نتایج خاص را سریع‌تر دریافت کنید، اما بازهم تکرار می‌کنم که ترفند اصلی این است که بدانید دقیقا چه می‌خواهید و چه‌کاری باید انجام شود.

 هماهنگی تنگ‌تر

کار کردن در خانه شمارا از آشنا شدن با استاندارهای نام تجاری امضای شما دور می‌کند، کار کردن با یک شرکت می‌تواند به تولید محتوا و پیام‌رسانی کمک بیشتری کند و چشم‌انداز شرکت را مشخص کند (حداقل این‌که آن‌ها کارها را سریع‌تر و قابل‌اعتمادتر از یک آژانس انجام خواهند داد) داشتن یک تیم در خانه در بخش‌های دیگر مانند فروش و خدمات مشتری شمارا قادر خواهد ساخت که خط‌های سقوط اهداف سئو را بدانید.

ارتباط فوری

هرچند بسیاری از آژانس‌ها در مورد عملکرد سریعشان غرور دارند اما کارآمد هستند و همیشه برای ارتباط در دسترس‌اند. هیچ جایگزینی برای کسی که در سراسر سالن وجود دارد نیست. یک گروه در خانه همیشه برای پیدا کردن پاسخ سوالات خود دغدغه‌هایی دارد که مکالمات عمومی درباره استراتژی کمی این مشکل را حل می‌کند.

در مورداستفاده از یک آژانس

در اینجا برخی از روش‌هایی که باعث می‌شود یک آژانس از کارگروه در خانه پیشی بگیرد را بررسی می‌کنیم که عبارت‌اند از:

دسترسی به متخصصان

مقدار زیادی از منابع رایگان برای کمک به شما، برای یادگیری اصول اولیه سئو وجود دارد، اما آن‌ها نیاز به زمان زیادی دارند تا شمارا تبدیل به یک استاد در منطقه خاص کنند. استخدام یک متخصص و یا یک گروه از متخصصان می‌تواند هزینه‌بر و گران باشد اما در عوض سریع و مطمئن است. کار با آژانس و کمک خواستن از افرادی که به افراد زیادی در مناطق مختلف متصل هستند می‌تواند هزینه شمارا کمتر کند و نتایج بهتری هم برایتان به ارمغان بیاورد.

پاسخگویی بیشتر

سازمان‌ها شهرت و آوازه‌ی بسیاری دارند. ازآنجاکه بسیاری از آن‌ها کاملاً باتجربه هستند و می‌دانند که حفظ مشتری محوری برای بقا لازم است، مانند یک فرد ازجان‌گذشته به شما در حفظ و نگهداری پرداخت نرخ ماهانه کمک می‌کنند
آن‌ها همچنین باید هر کاری که زمان می‌برد را با بازدهی بالا جبران کنند و ثابت کنند که از پس تمام‌کارها به‌خوبی برمی‌آیند و اگر راهی را اشتباه بروند خودشان از پس درست کردنش برمی‌آیند.

با استطاعت مالی

بسیاری از کارآفرینان و بازاریابان جدید سئو مشکل نرخ رادارند، اکثر آن‌ها از سفارش‌های هزاران دلاری در ماه طفره می‌روند. در نگاه اول، ممکن است که گران به نظر برسد اما دو چیز مهم وجود دارد که بهتر است آن‌ها را در ذهن داشته باشیم. نخست، این نرخ یک جایگزین برای حقوق یک گروه از کارگران است که به‌صورت تمام‌وقت کار می‌کنند و اگر قرار باشد به‌صورت دائمی برای شما کار کنند درنهایت هزینه چند برابر می‌شود و حتی به‌مراتب گران‌تر از این طرح‌های خدماتی می‌شود. دوم، به این نرخ به‌عنوان هزینه نگاه نکنید. به این فکر کنید که این‌یک سرمایه‌گذاری بزرگ است که می‌تواند در آینده بازدهی مثبتی برای شما داشته باشد. در وهله اول درآمد بیشتری را صرف تلاش‌های خود کنید.

گزینه‌های جایگزین

باور کنید یا نه این‌ها تنها دوگزینه‌ای که شما می‌توانید داشته باشید نیستند. همان‌طور که گفته شد، سئو پیچیدگی‌های بسیاری دارد. چند گزینه استراتژیک سیاه‌وسفید هم وجود دارند. برای شروع، شما می‌توانید روی استخدام خانگی و سازمانی به‌طور کامل مطالعه کنید و تمرکز بیشتری را برای این کار بگذارید. مهم‌تر از همه این است که درنهایت رویکرد درستی را انتخاب کنید و اولویت‌های انتخابتان را کاهش دهید.
به‌عنوان‌مثال، شما می‌توانید یک کارگروه که قبلاً در یک آژانس و یا شرکت پیمانکاری کارکرده است را استخدام کنید یا می‌توانید با یک آژانس معتبر برای بخش‌های خاصی از کارتان قرارداد ببندید و با استفاده از پیمان‌کاران آژانس شکاف‌های موجود در کار خود را پرکنید.
درنهایت، باید تصمیم خود را بر اساس اولویت‌های موجود بگیرید. اگر نیاز به کنترل بیشتری دارید و یا اگر ظرفیت مالی برای استخدام یک گروه تمام‌عیار رادارید کار کردن روی سئو در خانه می‌تواند یک سرمایه‌گذاری عاقلانه باشد در غیر این صورت اگر دنبال یک روش مقرون‌به‌صرفه می‌گردید با جستجوی بیشتر سازمان‌های ارزان و با مزیت‌های زیاد را می‌یابید.
فکر می‌کنم با دقت روی آنچه نیازهای واقعی شما هستند و یک انتخاب درست می‌توانید همه‌چیز را تحت کنترل داشته باشید، شما همیشه می‌توانید یک رویکرد متفاوت را امتحان کنید.
تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید