طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

آیتم های تخصصی طراحی سایت لوازم‌ یدکی خودرو

آیتم های تخصصی طراحی سایت لوازم‌ یدکی خودرو

در صورتیکه تمایل دارید در مورد طراحی وب، دسته بندی ها و ویژگی های مربوطه اطلاعات کاملی به دست آورید پیشنهاد می کنیم به صفحه طراحی وب سایت مراجعه نمایید.

طراحی سایت لوازم‌ یدکی خودرو

یکی از مهم‌ترین دستاوردهای بشر اختراع چرخ بوده است. شاید ازنظر شما کمی عجیب باشد اما آغاز عرصه‌ای که نهایتا امروزه از آن با عنوان خودرو و ماشین نام‌برده می‌شود، از همین پیدایش چرخ بوده است. این موضوع سبب شد تا انسان‌ها با طراحی ارابه‌هایی خاص که توسط چرخ حرکت داده می‌شدند، بتوانند اسب‌های خود را به آن متصل کرده و حمل‌ونقل راکمی عمومی‌تر و ساخت‌یافته‌تر کنند.رشد علم و پیشرفت فناوری به انسان‌ها کمک کرد تا بتوانند بر روی بهبود این وسایل حمل‌ونقل کار کنند تا جایی که موتورهای بخار و مکانیکی پدید آمدند.این موضوع که انسان‌ها بتوانند با نیروها و فرایندهای مکانیکی باعث حرکت خودرو شوند، انقلابی در این عرصه به وجود آورد. با تولید موتورها و اضافه کردن برخی لوازم دیگر به آن‌ها بناتر نیاز، اولین خودروهای مکانیکی جهان پدیدار شدند.

طراحی فروشگاه لوازم یدکی

اما هر چه زمان گذشت، علاوه بر کار مهندسین مکانیک بر روی موتورهای خودروها برای بهینه کردن آن‌ها و استفاده از سوخت‌های مختلف، بخش‌های جانبی خودرو نیز دستخوش تغییر و بهبود شدند. اتاق‌های خودروها زیباتر و جادارتر شدند. امکاناتی نظیر کولر، بخاری، ضبط و تلویزیون، کیسه‌های هوا، ترمزهای قوی و … سبب شدند تا یک مجموعه گران‌بها تحت عنوان خودرو در خدمت انسان‌ها درآید.اما باوجود استفاده از پیشرفته‌ترین صنایع و ابزارهای موجود در ساخت خودروها، غالب این لوازم و درواقع ماهیت خودرو ماهیتی فیزیکی است. این موضوع سبب شد تا باگذشت زمان و استفاده از خودروها، خودرو و لوازم آن به‌اصطلاح دچار استهلاک شوند. این مورد سبب پیدایش دسته عظیمی از شغل‌های مرتبط با این حوزه شد که در صدر آن‌ها مکانیک‌ها و فروشندگان لوازم‌یدکی قرار دارند.اگر شما هم در شغل‌های مرتبط با خودرو قرار دارید و در بخش لوازم‌یدکی خودرو، اقدام به تهیه و یا فروش این محصولات می‌نمایید،بهتر است یک وب سایت داشته باشید.

طراحی فروشگاه لوازم یدکی

یک وب سایت تخصصی لوازم‌یدکی خودرو داشته باشید

ممکن است با توجه به بازار گسترده این حوزه و وجود رقیبان زیاد، به دنبال راه‌هایی برای گسترش فعالیت‌های خود باشید.با توجه به حوزه‌های فعالیت بشر در دنیای امروز، بهترین پیشنهاد به شما برای گسترش فعالیت‌های خود، ورود به دنیای مجازی و اینترنت است. برای شروع، کافی است یک وب‌سایت داشته باشید؛ اما نه هر وب سایتی…دنیای امروز، دنیای اینترنت و فضای مجازی است. انسان‌ها در کنار کار و فعالیت روزانه خود، بخشی از زمان خود را نیز در دنیای مجازی و فضای اینترنت به مطالعه و سرگرمی می‌گذرانند. همین حضور پرشمار انسان‌ها در اینترنت سبب شده است با یک فضای عالی برای کسب‌وکار‌ها ایجاد شود تا به معرفی و عرضه محصولات خود بپردازند.شما هم برای استفاده حداکثری از این فضا، نیازمند حضور جدی در اینترنت هستید. برای این کار بایستی یک وب سایت تخصصی لوازم‌یدکی خودرو داشته باشید.

وب سایتی که دارای ویژگی‌های زیر باشد:

 • ظاهر گرافیکی زیبا و جذاب و متناسب با فضای خودرو و لوازم‌یدکی آن
 • امکان معرفی کامل فروشگاه خود به همراه نمایش مکان آن بر روی نقشه‌های اینترنتی نظیر گوگل مپ
 • امکان نمایش محصولاتی که ارائه می‌دهید در دسته‌بندی‌ها مختلف نظیر لوازم پراید، سمند و… و یا لوازم برقی، لوازم مکانیکی و…
 • امکان ارائه توضیحات کامل راجع به محصولات به همراه نمایش تصاویر و ویدئوهای مربوطه در طراحی سایت
 • امکان معرفی کامل انواع خودروها و لوازم مکانیکی و برقی آن‌ها
 • امکان قرار دادن مقالات آموزشی در حوزه کارکرد قطعات مختلف خودرو و مشکلات احتمالی
 • امکان ارائه محصولات به‌صورت غیرحضوری و در قالب فروشگاه اینترنتی
 • امکان قرار دادن راهنمای نحوه اتصال و کارکرد قطعات و لوازم مختلف
 • امکان نظرسنجی از کاربران و دریافت میزان رضایت از خریدهای آن‌ها
 • امکان ارتباط با کاربران و پشتیبانی از آن‌ها
 • و…

بنابراین با داشتن یک وب‌سایت لوازم‌یدکی خودرو، شما می‌توانید علاوه بر معرفی فروشگاه و محصولات خود، امکان فروش برخی محصولات را از طریق فروشگاه اینترنتی فراهم کنید. این موضوع به‌خصوص در رابطه با قطعاتی که بسیار کمیاب هستند بسیار مفید می‌باشد.اما وب سایت تخصصی لوازم‌یدکی خودرو شما، هنوز هم کامل نیست و نیازمند ملاحظات دیگری می‌باشد.

موارد فنی که باید در طراحی یک وب سایت خودرو در نظر گرفته شود

علاوه بر موارد اشاره‌شده بالا که کاملا تخصصی و مخصوص یک وب سایت لوازم‌یدکی خودرو می‌باشد، وب سایت شما باید دارای یکسری موارد فنی باشد. مواردی که در ظاهر دیده نمی‌شوند اما نقش تعیین‌کننده‌ای در موفقیت وب سایت شما ایفا می‌کنند.مهم‌ترین ویژگی وب سایت شما پربازدید بودن آن است. این مورد سبب گسترش فعالیت‌های شما و فروش بیشتر محصولاتتان می‌گردد. بهترین راه‌حلی که برای پربازدید کردن وب سایتتان پیشنهاد می‌شود، طراحی بهینه آن برای موتورهای جستجو است. اگر مجموعه اصولی در طراحی بهینه وب سایت تان برای موتورهای جستجو انجام گیرد که از آن‌ها با عنوان سئو نام‌برده می‌شود، وب سایت شما درنتیجه جستجوی موتورهای جستجویی نظیر گوگل به کاربران پیشنهاد داده می‌شود و این موضوع سبب هدایت اکثر ترافیک مرتبط در اینترنت به وب‌سایت شما می‌شود چراکه اکثر ترافیک کاربران در اینترنت از طریق موتورهای جستجو هدایت می‌شود.

عوامل موثر در طراحی سایت خودرو

مورد دیگر سرعت وب سایت شما به همراه در دسترس‌پذیری آن است. وب سایت شما باید سریع بالا بیاید و کاربر مدت‌زمان زیادی را برای مشاهده صفحات آن منتظر نماند. همچنین وب سایت شما باید در اکثر ساعات شبانه‌روز در دسترس باشد چراکه دسترسی به وب سایت شما جهانی است و می‌تواند در هر ساعتی از شبانه‌روز و از طریق هر کشوری انجام شود.موارد مهم دیگری نظیر امنیت و طراحی واکنش گرا سایت نیز باید در نظر گرفته شود؛ بنابراین با توجه به تخصصی بودن این موارد، پیشنهاد می‌شود تا از یک طراح ماهر و باتجربه استفاده نمایید تا علاوه برمدارد تخصصی مرتبط با یک وب سایت لوازم‌یدکی خودرو، بتواند به‌خوبی موارد فنی اشاره‌شده را نیز طراحی و پیاده‌سازی نماید.

برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با کارشناسان سایت سازان درارتباط باشید .

برای مشاهده سایر خدمات گروه سایت سازان در این  زمینه به صفحه طراحی سایت فروشگاهی مراجعه نمایید.

آیتم های تخصصی طراحی سایت لوازم‌ یدکی خودرو

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید