طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت مجله اینترنتی | طراحی وب سایت حرفه‌ای نشریات آنلاین

طراحی سایت مجله اینترنتی | طراحی وب سایت حرفه‌ای نشریات آنلاین

طراحی سایت مجله اینترنتی

بدون شک همه‌ی شما کاربران گرامی به اهمیت طراحی سایت مجله اینترنتی امروزه پی برده اید. مجلات و نشریات در کنار روزنامه‌های جز پرفروش‌ترین محصولاتی هستند که روزانه در دکه‌های روزنامه‌فروشی یافت می‌شود. برخلاف روزنامه‌ها که خبرهای روز را پیگیری می‌کنند و مشتریان آن‌ها بسیار گسترده و عمومی است، از کارمندی که در حال رفتن به محل کار است تا عابری که در حال عبور از خیابان است.

مجلات دارای مشتریان خاص خود هستند. غالبا مجلات در دسته‌بندی‌های تخصصی ارائه می‌شوند مثل مجلات هنر، مد، ورزشی و … اما احتمالا شما در مکان‌هایی شلوغی که نیاز به ایستادن برای دریافت خدمات خود هستید، مجلاتی از نوع عمومی هم دیده‌اید.بسیاری از افراد برای اولین بار در آرایشگاه‌ها با مجلات خاصی مثل مجله خانواده آشنا شده‌اند و در همان لحظات کم از مطالعه آن لذت برده‌اند.

وب سایت حرفه‌ای نشریات

اما نکته‌ای که وجود دارد این است که با توجه به مشاغل و دغدغه‌های روزانه زندگی خیلی از افراد حتی وقت فکر کردن و آگاهی پیدا کردن نسبت به این نوع نشریات و مجلات را ندارند. هرچند در سال‌های اخیر با دریافت اشتراک امکان دریافت پستی مجلات برای افراد فراهم‌شده است اما بازهم مشتریان مجلات قشر خاصی از جامعه هستند که از قبل آن‌ها را دنبال می‌کردند.اما شاید بتوان این‌گونه مجلات را به همه معرفی کرد. ایده ابتدایی تبلیغات گسترده است اما در این حوزه تبلیغات معنای خاصی پیدا نمی‌کند چراکه اصلا برخی از صفحات مجلات به تبلیغات دیگر شرکت‌ها اختصاص می‌یابد؛ اما می‌توان کمی سطح بالاتر به ماجرا نگاه کرد.

شما به‌عنوان ناشر یک مجله می‌توانید نه‌تنها مجله خود را به همه افراد معرفی کنید بلکه می‌توانید مجله را در اختیار آن‌ها بگذارید و هزینه آن را دریافت کنید، بدون اینکه حتی مشتری را ببینید و جالب‌تر از آن اینکه بدون اینکه حتی مجله که فلسفه وجودی آن چاپ است را روی کاغذ چاپ کنید؛ اما چگونه؟ پاسخ در همین صفحه نهفته است. شما می‌توانید یک وب‌سایت داشته باشید؛ اما نه مشابه وب سایتی که در حال مشاهده آن هستید. بلکه یک طراحی سایت مجله اینترنتی.

طراحی سایت مجله اینترنتی | طراحی وب سایت حرفه‌ای نشریات آنلاین

 

مجله اینترنتی چیست؟

مجله اینترنتی ماهیتا یک مجله است. شما در مجله اینترنتی همان چیزی را می‌یابید که در یک مجله کاغذی قابل‌مشاهده است. مقالات متعدد در موضوعات مختلف به همراه تصاویر؛ اما مجله اینترنتی شما می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌های گرافیکی کامپیوتر و اینترنت، به یک مجله بسیار متفاوت تبدیل شود.

مجله شما می‌تواند:

 • به‌صورت سه‌بعدی طراحی شود تا کاربر با کیک کردن روی برگه‌هایش آن را ورق بزند.
 • در طراحی سایت علاوه بر متن و عکس شامل ویدئو و محیط‌های گرافیکی تعاملی باشد.
 • مطالب به‌صورت دسته‌بندی‌های مختلف نمایش داده شوند
 • آرشیوهای مختلف در طراحی سایت با توجه به نوع انتشار مجله‌تان مانند ماهانه، هفتگی و یا ماهانه را نمایش دهد
 • نسخه الکترونیکی PDF داشته باشد و با پرداخت مبلغ آن، کاربر بتواند مجله را بلافاصله دریافت و مشاهده کند
 • قسمت نظرسنجی برای محتواها و مقالات مختلف دارا باشد تا کاربر نظرات خود در قسمتی از طراحی وبسایت حول مطالب بیان کنند
 • قسمتی جهت Like کردن مطالب و رتبه‌بندی آن‌ها داشته باشد
 • قسمتی جهت سازمان‌دهی خوانندگان و طرفداران برحسب علاقه‌شان به قسمت‌های مختلف مجله شما موجود باشد
 • قسمتی جهت نظرسنجی کاربران جهت انتخاب موضوعات نسخه‌های بعدی دارا باشد
 • یک سیستم جستجو در کلیه مقالات داشته باشد تا با توجه به عبارت جستجو شده، تمامی مجلات دارای موضوعات مرتبط نمایش داده شود
 • امکان تهیه اینترنتی اشتراک برای علاقه‌مندان دریافت پستی نسخه‌های کاغذی مجلات موجود باشد
 • طراحی سایت گرافیکی زیبا و جذاب همراه با امکان پخش صوت در مکان‌های لازم داشته باشد
 • و…

اهمیت سئو و بهینه سازی در طراحی سایت مجله اینترنتی

تمامی خدمات ذکرشده و حتی موارد بیشتری نیز قابل در نظر گرفته شدن هستند؛ اما پیاده‌سازی آن‌ها به‌صورت مناسب آن‌قدرها هم آسان نیست. برای این کار شما نیاز به یک طراحی سایت اصولی دارید تا بتوانید تمامی این المان‌ها را به‌صورت صحیح و مناسب پیاده‌سازی کنید.اگر یکی از این موارد وجود نداشته باشند خیلی بهتر از آن است که موجود باشد اما کار نکند یا هنگام انجام عملیات توسط کاربر دچار خطا شود. همین عامل کافی است تا اعتماد کاربر نسبت کل وب‌سایت و حتی مجله شما سلب می‌شود.علاوه بر پیاده‌سازی مناسب طراحی سایت شما، افراد باید بتوانند به‌سادگی و از طریق موتورهای جستجو به وب‌سایت شما دسترسی داشته باشند.

برای این کار وب‌سایت شما نیاز دارد تا اقدامات سئو مناسب روی آن انجام شود تا دارای رتبه مناسبی در موتورهای جستجو گردد و هنگام جستجو در ردیف‌های اول نتایج نمایش داده شود. دسترسی به وب‌سایت شما نباید محدود به ساعات خاصی از شبانه‌روز باشد و اگر دچار مشکل‌های فنی و یا امنیتی شد، باید سریعا به حالت مناسب خود بازگردد.

سرعت آپلود سایت

سرعت کار با طراحی وب‌ سایت و دانلود از آن باید به میزان مناسبی باشد. فضای ذخیره‌سازی برای قرار دادن محتواهای مجلات شما باید به‌اندازه کافی باشد؛ و … سایر موارد فنی که شاید شما از آن‌ها مطلع نباشید اما در پشت پرده وب‌سایت شما به وجود آن‌ها وابسته است و همه آن‌ها باید به‌صورت کاملا صحیح و اصولی تعیین شوند.بنابراین همان‌طور که مشاهده کردید طراحی یک وب‌سایت صحیح آن‌چنان هم آسان نیست و نیاز است تا موارد زیادی رو در نظر بگیرید. البته یک‌راه بهتر هم وجود دارد. شما می‌توانید از یک طراح ماهر استفاده کنید تا با استفاده از تجربه‌اش یک وب‌سایت کامل را متناسب با نیازهای شما برای شما طراحی کند.

با این کار نه‌تنها شرایط فنی طراحی وب‌ سایت به‌صورت مناسب رعایت می‌شود بلکه تمامی ویژگی‌های سایت کاملا اختصاصی و با توجه به نیازها و درخواست‌های شما برای شما طراحی و پیاده‌سازی می‌گردد. طراحی سایت مجله اینترنتی و طراحی وب سایت حرفه‌ای نشریات آنلاین تخصص ماست. طراحی وب سایت خود را به متخصصان این امر بسپارید. برای مشاوره در زمینه طراحی سایت مجله اینترنتی با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

عنوان
تاریخ بازبینی
عنوان
طراحی سایت مجله اینترنتی
امتیاز
51star1star1star1star1star

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید