طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

آیتم های تخصصی طراحی سایت هدیه

آیتم های تخصصی طراحی سایت هدیه

طراحی سايت فروشگاه هديه

انسان‌ها همواره به دنبال راه‌هایی برای جبران زحمات و تلاش‌های اطرافیان خود بوده‌اند تا به نحوی بتوانند از آن‌ها قدردانی و تشکر کنند. بدین منظور، خیلی سریع هدیه‌ها به وجود آمدند و توسعه یافتند. هدیه‌ها درواقع اشیایی هستند که دارای ارزش بعضا کم و غیرقابل مقایسه با میزان علاقه و ارادت افراد به یکدیگر است، اما بااین‌وجود ابزاری برای نشان دادن و ابراز این ارادت و قدردانی از افراد می‌باشند.اما مشکلی که غالبا در هدیه دادن به وجود می‌آید این است که چه هدیه‌ای به‌طرف مقابل داده شود؟

آیا باید به دنبال کالا و یا ابزاری بود که او احتیاج و نیاز دارد و یا به دنبال کالا و ابزاری بود که او به آن علاقه دارد. در هر دو صورت بر برخی موارد نوع یک هدیه مناسب چندان قابل پیش‌بینی نیست و ممکن است در برخی موارد با قصد سوپرایز کردن طرق مقابل، هدیه‌های خاصی به‌طرف مقابل داده شود تا همواره یادآور فرد باشد.با توجه به اختصاصی بودن هدیه‌ها با توجه و شرایط طرف مقابل، اما مانند سایر حوزه‌ها، با توجه به تجربه‌ها و موارد استفاده‌شده، برخی الگوها در این حوزه نیز پدیدار شدند. مواردی مانند دسته‌گل‌هایی باکارت های هدیه از قبل آماده راجع به موضوعاتی راجع به تولد و ازدواج، سکه‌ها و الیزابت‌ها، اشیاء تزئینی خاص با اسامی حک‌شده، کارت‌های هدیه با نوشتن نام و مورد هدیه و …

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی هدیه

بنابراین می‌توان با گردآوری این موارد، شرایطی را فراهم کرد تا افراد هنگام جشن و مراسم و یا مناسبی خاص مانند روز مادر، روز پدر و…، به‌سادگی با مراجعه و مشاهده انواع الگوها اقدام به خرید کالای موردنظر خود و یا سفارشی خاص برای به‌عنوان‌مثال حک کردن اسامی و جمله‌ای خاص رو شیء خاص، نمود.اگر شما دارای فروشگاهی برای تهیه موارد جشن و مراسمات و یا به صورت خاص علاقه‌مند به فعالیت در حوزه تهیه کلیه مقدمات و ابزارها برای هدیه باشید، ممکن است بخواهید فعالیت خود را گسترش داده و کسب‌وکار بعضا جدید و نوی خود را به همه معرفی کنید.

برای شروع شاید شما بخواهید به‌سوی تبلیغات سنتی برای جذب مشتریان خود بروید. تبلیغات از طریق بروشورها و پوسترها و یا تبلیغات بزرگ در مراکز شهر، اما احتمالا خودتان هم می‌دانید این نوع تبلیغات بسیار سنگین و پرهزینه است و تنها برای شرکت‌های بزرگ در حال انجام است.درصورتی‌که در ابتدای توسعه کسب‌وکار خود باشید، ممکن است نتوانید هزینه زیادی برای تبلیغات کسب‌وکار خود بپردازید؛ اما آیا راه دیگری نیز وجود دارد. بله. شما می‌توانید یک وب‌سایت داشته باشید؛ اما نه هر وب سایتی. شما باید طراحی سایت فروشگاه هدیه داشته باشید.

طراحی سایت هدیه | طراحی حرفه ای فروشگاه سایت هدیه

یک وب‌سایت فروشگاه هدیه داشته باشید

عصر امروز، عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات است. رشد سرعت نفوذ اینترنت در جامعه بسیار زیاده بوده است و امروزه بخش اعظمی از وقت انسان‌ها در حوزه اینترنت و مشاهده وب‌سایت‌های اینترنتی می‌گذرد. نه‌تنها هدف‌های سرگرمی مانند خبر و فیلم و موزیک، بسیاری از نیازهای انسان‌ها به‌سادگی و از طریق وب‌سایت‌های اینترنتی به‌سرعت پاسخ داده می‌شود؛ بنابراین بسیاری از کسب‌وکارها نیز برای توسعه و موفقیت بیشتر به این حوزه واردشده‌اند.
اما برای یک فروشگاه هدیه، یک وب‌سایت می‌تواند بسیار کارآمد باشد. پایه چنین وب‌سایتی یک وب‌سایت فروشگاه اینترنتی است که می‌توانید کلیه محصولات خود را از طریق فروشگاهتان به‌صورت غیرحضوری به فروش برسانید.

اما یک وب‌سایت فروشگاه هدیه در حالت کلی، می‌تواند دارای ویژگی‌های زیر باشد:

 • امکان معرفی کامل فروشگاه و مشخص کردن مکان آن بر روی نقشه‌های اینترنتی مانند گوگل مپ
 • امکان ارائه توضیحات کافی راجع به محصولات هدیه موجود در طراحی سایت
 • امکان ارائه تصاویر و ویدئوهای محصولات
 • امکان مقایسه محصولات مشابه
 • امکان نظرسنجی و ثبت نظر افراد راجع به محصولاتی که خریده و استفاده کرده‌اند
 • امکان ارائه محصولات در دسته‌بندی‌های مختلف مانند موضوعی و یا مواردی مانند محبوب‌ترین‌ها
 • امکان ارائه پک‌های مناسبی مانند روز مادر و یا ایام عید
 • امکان سفارش اینترنتی محصول خاص و پرداخت وجه بیعانه به‌صورت اینترنتی
 • امکان فروش اینترنتی و پرداخت از طریق درگاه‌های پرداخت امن و مطمئن در طراحی سایت
 • امکان جستجو در طراحی وب‌سایت
 • امکان پشتیبانی و ارتباط با کاربران
 • و…

بنابراین با داشتن یک وب‌سایت فروشگاه هدیه، شما می‌توانید کسب‌وکار خود را به‌طور ویژه‌ای توسعه داده و آن را به طیف بیشتری از افراد معرفی کنید. پتانسیل در این حوزه به‌قدری زیاد است که می‌توانید عمده فعالیت فروشگاه خود را به‌صورت ارائه پستی محصولات فروشگاه اینترنتی‌تان انجام دهید.اما برای کامل بودن وب‌سایتتان، باید موارد دیگری در طراحی وب‌ سایت در نظر گرفته شود.

موارد فنی که باید در طراحی سایت در نظر بگیرید

برای موفقیت وب‌سایتتان، وب‌سایت شما باید بتواند در محیط اینترنت قابل جستجو و دسترسی سریع باشد. عمده فعالیتی که در این حوزه صورت می‌گیرد فعالیت‌هایی با نام سئو است که به‌منظور بهینه‌سازی وب‌سایت شما برای موتورهای جستجو انجام می‌گیرد. با این کار هنگام جستجوی موارد مشابه، وب‌سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده می‌شود.

همچنین سرعت وب‌سایت شما باید مناسب باشد و وب‌سایت شما در ساعات مختلف شبانه‌روز و از طریق دستگاه‌های مختلف قابل‌دسترسی باشید. توانایی مشاهده صحیح وب‌سایتتان در دستگاه‌های با اندازه صفحه‌نمایش‌های متفاوت نشانه ریسپانسیو و یا واکنش گرا بودن وب‌سایتتان است که مسئله مهمی در طراحی صحیح وب‌سایتتان می‌باشد.
بنابراین برای موفقیت در حوزه مجازی، نیاز به یک طراحی جامع برای وب‌سایتتان دارید تا علاوه بر موارد تخصصی و ویژه شما برای فروشگاه هدیه‌تان، موارد فنی نیز به‌خوبی در این طراحی پوشش داده شوند. با توجه به پیچیدگی‌های فنی لازم، پیشنهاد می‌شود امر طراحی وب‌سایتتان را به یک طراح ماهر و باتجربه بسپارید تا بتواند به‌خوبی موارد ذکرشده را طراحی و پیاده‌سازی نماید.

برای طراحی وبسایت هدیه با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_28″ url=”url:http%3A%2F%2Fwww.sitesazan.net%2F%25d8%25aa%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25b3-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25a7%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”20″ font_transform=”uppercase” title=”استعلام هزینه و مدت زمان طراحی سایت فروشگاه هدیه” background_color=”#f8bf4d” border_css=”border-width:2px;border-color:#f8bf4d;border-style:solid;border-radius:7px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:12px;padding-right:50px;padding-bottom:12px;padding-left:50px;” margin_css=”margin:15px;” hover_font_color=”#f8bf4d” hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”expand-diagonal_left” hover_background_offset=”90″ hover_border_css=”border-width:1px;border-style:solid;border-radius:7px;” mpc_tooltip__disable=”true”]

برای مشاهده سایر خدمات گروه سایت سازان در این  زمینه به صفحه طراحی سایت فروشگاهی مراجعه نمایید.

آیتم های تخصصی طراحی سایت هدیه
خلاصه
عنوان
آیتم های تخصصی طراحی سایت هدیه
توضیحات
گروه سایت سازان در زمینه طراحی حرفه ای سایت و فروشگاه و طراحی سایت هدیه وفروشگاه انواع طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و سئو و بهینه سازی سایت می باشد و...
شرکت
وب سایت
سایت سازان
لوگوی شرکت

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید