طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت وکلا

طراحی سایت وکلا

طراحی وب سایت وکلا

در عصر حاضر با پیچیده‌تر شدن ارتباطات بشر و استفاده از ابزارها و روش‌های متفاوت، موازی با پیشرفت‌هایی که ناشی از همکاری انسان‌ها رخ‌داده است مشکلاتی چه‌بسا بیشتر نیز برای انسان‌ها به وجود آمده است. مشکلاتی که گستره فراوانی دارد و با توجه به افزایش سطح استرس و فشار کاری بالای بشر امروزی، روز به‌روز بر تعداد آن افزوده می‌شود. این مشکلات می‌تواند از یک دعوای ساده در صف بنزین شروع شود و تا مسائل بزرگ‌تری مثل شرایط اجاره و رهن خانه، مشکلات بزرگ و ویران‌کننده صنعت‌ها و کسب‌ وکار‌ها و نهایتا شکایت‌ها و مراجعاتی که نهایتا به دادگاه و خدایی نکرده به زندان ختم می‌شود و یا حتی بدتر سبب فقدان‌های شدید مالی و یا معنوی می‌گردد.

بنابراین در عصر حاضر نیاز به مشاورانی در حوزه‌های مختلف که بتوانند قانون‌ها و موانع قانونی را به‌ صورت شفاف بیان کنند اهمیت بیشتری پیداکرده است در نتیجه طراحی سایت وکلا در این صنف اهمیت ویژه ای برخوردار است. قالب این مشاوران وکیل نام دارد و در حوزه‌های گسترده‌ای فعالیت می‌کنند. معمولا همه افراد و شرکت‌های بزرگ دارای وکیل‌هایی برای تنظیم قانونی قرارها و نظارت بر آن‌ها دارند تا از وقوع هرگونه مشکل جلوگیری کنند.اگر شما وکیل باشید و نتوانید از همه ظرفیت خود در حل مشکلات بیان‌شده استفاده کنید قطعا ضرر خواهید کرد. شاید پاسخی که با آن خودتان را توجیه می‌کنید تعداد زیاد وکیل و عدم مراجعه و نیاز مردم است.

طراحی سایت موسسه حقوقی

اما در عین حال به این نکته توجه نکرده‌اید که خیلی از مردم اصلا از اکثر مشکلاتی که ممکن است در طول زندگی دچار آن شوند اطلاعی ندارند و هنگام وقوع مشکل به دنبال وکیل می‌گردند. در صورتی که با آگاهی دادن به آن‌ها به‌صورت مناسب، آن‌ها با آغوشی باز شما را برای نظارت بر کلیه اقدامات شخصی و کاری خود به کار می گیرند؛ اما نکته اینجاست که آیا با تهیه و توزیع کارت هایی با عنوان آقای… فلانی وکیل پایه 1 دادگستری این مهم به وقوع می‌پیوندد. قطعا نه.

شما نیاز دارید تا خودتان و حرفه تان را به بهترین نحو ممکن به مردم معرفی کرده و آن‌ها را نسبت به مشکلات احتمالی و توانایی شما در پیشگیری کم‌هزینه آن‌ها آگاه کنید. شاید در نگاه اول این کار بسیار سخت و حتی غیر ممکن به نظر می‌رسد اما هرگز این گونه نیست. شما تنها کافی است که یک وب سایت داشته باشید. بله طراحی سایت وکلا  می تواند شما را در جهت ارتقا حرفتان یاری دهد.

طراحی سایت وکلا | طراحی سایت حرفه ای موسسه حقوقی

طراحی وب سایت وکلا

بخش اعظمی از وقت همه ما در فضای مجازی می‌گذرد. گشت‌وگذار در فضای مجازی قالبا به دو صورت انجام می‌گیرد: استفاده از شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام و یا جستجوی عبارتی در گوگل و باز کردن طراحی سایت های متناظر با آن؛ اما چه می‌شود اگر افراد بتوانند با تایپ کردن مشکل حقوقی خود در گوگل به‌جای اتصال به هزاران سایت عمومی و غیر تخصصی که تکه هایی از متن ها را بدون دانش کافی کپی کرده اند و نهایتا موجب سردرگمی افراد می‌شوند، آن‌ها به طراحی سایت شما متصل شوند. یک وب سایت کاملا تخصصی مخصوص شما. آقای…فلانی… وکیل پایه 1 دادگستری.
اما وب سایت شما خیلی بیشتر از یک کارت ویزیت است.

وب سایت شما یک وب سایت تخصصی است که شامل موارد زیر است:

 • بخشی تحت عنوان معرفی شما و رزومه تان جهت آشنایی افراد
 • ظاهری مناسب و متناسب با حرفه کای تان به عنوان یک وکیل
 • قرار دادن مقالاتی در طراحی سایت که به‌صورت تخصصی به آموزش مسائل حقوقی می‌پردازند
 • قسمتی جهت نمایش جدیدترین تغییرات قانون‌ها و تبصره‌ها
 • طراحی سایت وکلاقرار دادن جدید ترین اخبار مرتبط با حوزه حقوقی در صفحات طراحی وب سایت
 • بخشی تحت عنوان پرسش و پاسخ جهت ارتباط دوطرفه شما با کاربران
 • بخشی جهت عنوان جدیدترین مشکلات حقوقی و راه حل‌های قانونی آن‌ها
 • بخشی جهت بیان برنامه هفتگی شما
 • امکان برقراری مشاوره‌های عمومی و خصوصی آنلاین
 • امکان ایجاد پرداخت‌های الکترونیک در طراحی وب‌سایت جهت به کار گرفتن شما به عنوان وکیل
 • امکان آپلود فایل برای کاربران و مشتریان جهت ارسال اسکن فایل های موردنیاز برای شما
 • امکان تعیین وقت ملاقات به‌صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری و مزاحمت‌های تلفنی
 • و…

این ها فقط بخشی از امکاناتی است که در طراحی وب شما به عنوان یک وب سایت تخصصی وکلا می‌تواند داشته باشد. شما می توانید به مقتضای نیاز و شرایط خاص کاری تان، موارد بیشتری را به سایت خود اضافه کنید. البته دقیقا خود شما نمی توانید این موارد را اضافه کنید. شما برای ایجاد یک وب سایت مناسب و بهینه نیاز به یک طراح وب سایت دارید. طراحی که بتواند به‌صورت تخصصی و بر اساس نیازهای شما اقدام به طراحی وب سایت شما کند.

چرا طراح وب سایت؟

قطعا شما بهتر از یک طراح می‌دانید که به عنوان یک وکیل که در ارتباط با بیشمار افراد است چه امکاناتی نیاز دارید؛ اما احتمالا شما هیچ ایده‌ای درباره نحوه پیاده‌سازی صحیح و کامل این ویژگی‌ها ندارید. اگر بخواهید خود را درگیر این بخش‌های تخصصی بکنید، از نظر زمان و هزینه اصلا بهینه نیست و قطعا وب سایت خوبی نخواهید داشت چراکه تجربه کار طراحی سایت را نداشته‌اید و همچنین از برخی مسائل ریز تر فنی آگاهی دقیقی ندارید چراکه یک طراح نیز مانند شما که شب و روز با قانون و تبصره سروکله می‌زنید، با مفاهیمی مانند طراحی، هاست، سئو و بهینه‌ سازی ، پهنای باند و … درگیر است.

اگر بخواهید علاوه بر ظاهر و نمایش محتوای مناسب، وب سایت شما به راحتی و با جستجوی کلمات و عبارات حقوقی در گوگل یافت شود، اگر می‌خواهید ساخت وب سایت شما از امنیت خوبی برخوردار باشد، کاربران وب سایت شما بتوانند در هر ساعتی از شبانه روز و با سرعت به وب سایت شما متصل شوند و از خدمات آن استفاده کنند، پیشنهاد می‌شود کار طراحی وب سایت تخصصی خود را به یک طراح متخصص واگذار کنید و در پایان از وب سایت آماده خود لذت ببرید.برای طراحی سایت حرفه ای وکلا با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

عنوان
تاریخ بازبینی
عنوان
طراحی سایت وکلا
امتیاز
51star1star1star1star1star

دیدگاه ‏خود را بنویسید