طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی وب سایت تفریحی و بازی آنلاین

طراحی وب سایت تفریحی و بازی آنلاین

طراحی سایت بازی‌های آنلاین ازجمله وب‌سایت‌های سرگرمی و تفریحی می‌باشند که امروزه جایگاه و طرفدار ویژه‌ای در دنیای وب به خود اختصاص داده‌اند.
یک وب‌سایت بازی آنلاین شامل انواع مختلف بازی ازجمله بازی‌های مختص محیط کامپیوتر و یا محیط اندرید هست. همچنین بازی‌های آنلاین دارای تنوع وسیعی در زمینه‌های مجزا می‌باشند، برای مثال بازی‌های ورزشی، اکشن، فکری، بازی‌های ویژه کودکان و… و یا دسته‌بندی‌هایی که بازی‌های دخترانه و پسرانه را نیز جدا می‌کند که لیست تمامی این بازی‌ها به‌صورت طبقه‌بندی‌شده در وب‌سایت بازی قرار داده می‌شود.
اصولا یک سری از بازی‌ها طرفداران بیشتری داشته و از محبوبیت ویژه‌ای بین علاقه‌مندان به بازی‌های آنلاین برخوردار هستند، بناترین آیتمی به نام بازی‌های محبوب می‌تواند موردپسند کاربران این سایتها واقع شود.در این‌گونه وب سایت‌ها بخش عضویت و ورود اعضا از آیتم‌های مهم می‌باشد تا کاربران بتوانند از خدمات وب‌سایت بهره‌مند گردند، همچنین در نظر گرفتن آیتم ای بنام انجمن بسیار مورد استقبال واقع می‌شود در بخش انجمن، اعضای سایت می‌توانند از قسمت عضویت در انجمن به اعضای انجمن پیوسته و به گفتگو با اعضا و مطرح کردن پرسش و پاسخ در بخش گفتگو بپردازند حتی می‌توان برای هر زمینه تخصصی نیز یک انجمن مجزا در نظر گرفت.آیتم پشتیبانی و بخش ارتباط با ما نیز از دسته آیتم‌های می‌باشد که یک وب‌سایت بازی آنلاین به آن نیاز دارد.

آیتم های تخصصی طراحی وب سایت تفریحی و بازی آنلاین | سایت سازان
هرروزه بازی‌های جدیدتری وارد بازار وب می‌شود بنابراین وجود داشتن آیتمی تحت عنوان جدیدترین بازی‌ها نیز دور از نیاز دیده نمی‌شود.البته بهتر است بخشی مانند محبوب‌ترین و یا جدیدترین بازی‌ها را در صفحه اصلی وب‌سایت قرار دهیم تا کاربران این بخش‌ها نیاز خود را به‌راحتی بپایند.در طراحی سایت هرچه آسایش کاربران را بیشتر در نظر داشته باشیم از بازدیدکننده بیشتر برخوردار خواهیم شد.
بازی‌های رایگان نیز ازجمله آیتم‌های است که باید در صفحه اصلی سایت گنجانده شود.بخش اخبار یکی دیگر از آیتم‌های ضروری در وب‌سایت تفریحی می‌باشد و ازآنجاکه بازی آنلاین نیز جزء این دسته وب سایت‌هاست مستثنا از این نیاز نمی‌باشد.
آیتم آپلود عکس یک آیتمی می‌باشد که می‌توان این امکان را به کاربران سایت بدهد تا فایل موردنظر خود را توسط گزینه آپلود و انتخاب فایل موردنظر از مسیر ذخیره، درو بسایت و مورد دید عموم اعضا قرار دهند. یک نمونه از این آیتم می‌تواند افزودن عکس کاربر در قسمت پروفایل بخش کاربر بیش می‌باشد در این صورت هر عکسی را که به‌عنوان پروفایل خود آپلود کرده باشد همیشه کاربر در سایت با آن تصویر شناخته می‌شود.
همانطورکه اشاره کردیم وب‌سایت بازی آنلاین یک وب‌سایت سرگرمی و تفریحی می‌باشد بنابراین می‌توانیم آیتم‌هایی نظیر فال، مسابقه، جایزه و قرعه‌کشی را نیز در وب‌سایت بگنجانیم.
افرادی هستند که تایم زیادی را درگیر این بخش از وب سایتها می‌کنند. به‌طور مثال می‌توانیم هر هفته یا هرماه بر سر یک موضوعی که کاربرپسند می‌باشد یک مسابقه برگزار کنیم و برای برندگان طی قرعه‌کشی و یا هر روشی جوایزی در نظر بگیریم.

آیتم های تخصصی طراحی وب سایت تفریحی و بازی آنلاین | سایت سازان

همین امر باعث می‌شود تا طراحی وب سابت به یک وب‌سایت جالب ازنظر کاربر تبدیل‌شده و یک دلیل برای بازدید کاربران از وب‌سایت محسوب می‌شود و درنتیجه موجب بالا رفتن رتبه سایت می‌گردد.
حتی می‌توان بخش فروشگاه سریال و فیلم را هم تحت عنوان سینمای آنلاین در وب‌سایت قرارداد که هم جنبه تفریحی و سرگرمی برای کاربران را دارد و هم می‌تواند منبع درآمد خوبی برای وب‌سایت باشد. در پایان لازم به ذکر است که وب‌سایت بازی آنلاین نیز حتما باید داری درگاه اینترنتی باشد تا امکان پرداخت آنلاین توسط کارت‌های عضو شبکه شتاب را مهیا سازد.
هرچند تعداد بازی‌های رایگان در این‌گونه وب‌سایت‌ها زیاد است، بااین‌حال اکثر بازی‌های یک وب‌سایت بازی آنلاین پولی می‌باشد که تحت عناوین مختلفی مانند خرید سکه و یا خرید وسیله جنگی و یا خرید غذا و یا… دربازی‌های مختلف به چشم می‌خورند.

برای طراحی سایت تفریحی و بازیهای آنلاین با طراحان گروه سایت سازان در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید