طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

ابزارهایی که می تواند در توسعه محتوای بهتر به شما کمک کند

ابزارهایی که می تواند در توسعه محتوای بهتر به شما کمک کند

ابزارهایی که می تواند در توسعه محتوای بهتر به شما کمک کند

بازاریابان به‌طور مداوم در حال تولید محتوا هستند اما معمولا ما کسی را نمی‌بینیم که محتوا را خودش تولید کند و همه محتوا را از سایت‌های دیگر یا شبکه‌های اجتماعی به‌صورت عینی یا بعضا باکمی تغییرات کپی می‌کنند.
اگر ما می‌خواهیم که از محتوای خوبی بهره‌مند شویم تا بتواند تعامل لازم را با مخاطبان ایجاد کند و در صفحات اول جستجوی گوگل قرار بگیرد لازم است که از تعدادی ابزار استفاده کنیم.همچنین راهنمایی‌های دیگری وجود دارند که با کمک آن‌ها ترافیک سایت خود را بالا ببرید اما تمرکز ما در این پست صرفا روی محتوا است.

شروع کار با پژوهش رقبا

یکی از اولین چیزهایی که در ابتدای تحقیق محتوا لازم است شناسایی رقبایی ست که طراحی سایت‌هایی مشابه سایت شما دارند، برای این کار من ابزار Serpstat را پیشنهاد می‌کنم. این ابزار اجازه می‌دهد که شما سایت خود را در قسمت جستجویش ثبت کنید و سپس لیست کاملی از رقبایتان به شما ارائه می‌دهد.

توسعه محتوای بهتر | سایت سازان
لیست رقبا شامل اطلاعاتی مانند کلمات کلیدی مشترک، کلمات کلیدی ازدست‌رفته و نمره دید است. با استفاده از نوار پیمایش سمت چپ و کلیک روی گزینه “دامنه در مقابل دامنه” فهرستی از رقبا به دست می‌آورید که می‌توانید سه وب‌سایت را در یک‌زمان مقایسه کنید.اگر به پایین صفحه حرکت کنید موقعیت هر وب‌سایت برای کلمات کلیدی مختلف را می‌بینید.

توسعه محتوای بهتر | سایت سازان

توسعه محتوای بهتر | سایت سازان

استفاده از کلمات کلیدی برای یافتن تاپیک ها

این‌که بدانید برای سایت خود چه کلمات کلیدی نیاز دارید واقعا فوق‌العاده است، اما پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب هر پست کار سختی است ابزار NUVI به شما این امکان را می‌دهد که کلمه کلیدی مناسب خود را در میان موضوعات پیدا کنید و به اشتراک بگذارید.NUVI با دسترسی که به فیس‌بوک و توییتر دارد راه اشتراک‌گذاری را برای شما هموار می‌کند.NUVI همچنین اجازه می‌دهد که لیست موردعلاقه خود را تهیه کنید تا بدانید در هر موضوعی از چه کلمه کلیدی استفاده کنید.

توسعه محتوای بهتر | سایت سازان

تست موضوع ازلحاظ ارتباط

حالا که موضوعات خود را در ذهنتان دارید با استفاده از Buzzsumo می‌توانید موضوع خود را تست کنید تا بدانید که موضوع، محدوده تاریخ،نوع مقاله، سهام و حتی نوع محتوا با موضوع موردنظر در ارتباط هست یا خیر.می‌توانید تمام موضوعات انتخابی‌تان را مرتب‌سازی کنید. این مرتب‌سازی بر اساس مطالب مرتبط با سهام،مشاهده لینک دهنده و حتی دیدن محتوای به اشتراک گذاشته‌شده است.

توسعه محتوای بهتر | سایت سازان

ایجاد مطالب

برای دسترسی بیشتر به برخی از افراد بانفوذ در لیست مطالب ، باید مطالب خود را ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید تا تعامل لازم برقرار شود.

ساخت محتوای بزرگ و پیگیری موفقیت آن

زمانی که محتوای خود را ساختید آن را ترویج دهید و موفقیتتان را پیگیری کنید تا تاثیرش را ببینید.ابزار بزرگی مانند Cyfe می‌تواند در این راه کمک‌حال شما باشد.رتبه‌بندی کلمات کلیدی،لینک دهنده و سهام اجتماعی همه در یک مکان می‌باشند Cyfe اجازه می‌دهد که شما داشبورد خود را با کمترین هزینه بسازید، اگر شما در محتوای خود موفقیت نمی‌بینید تلاش بیشتری کنید تا بعدازاین مرحله اتلاف وقت و منابع نداشته باشید.
به یاد داشته باشید که ایجاد محتوا نیازمند یک استراتژی قوی برای دستیابی به اهداف است،پس‌روی هدف تمرکز کنید و سپس طرح را عملی کنید. تا زمانی که در این راه قدم برمی‌دارید فراموش نکنید که موضوعات و کلمات کلیدی نقش مهمی در بهتر شدن محتوا دارند.

توسعه محتوای بهتر | سایت سازان
تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید