طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش دوم – SEMrush و …

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش دوم – SEMrush و …

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی را در بخش دوم این مطلب دنبال خواهیم کرد. در بخش اول معرفی ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی 3تا از ابزارهای این شبکه ها را برای شما معرفی و بررسی کردیم. در این بخش می خواهیم چند نمونه ی دیگر را به شما ارائه دهیم. با توجه به اهمیت شبکه های اجتماعی در جایگاه شرکت و برند شما و همچنین در تعداد مشتریانتان ، شما باید بتوانید در این فضا به موفقیت دست پیدا کنید پس ما را همراهی کنید.

Foursixty

این ابزار برای کاربران اینستاگرام و تاجران الکترونیک بسیار جذاب خواهد بود. فروشنده هایی که می خواهند محتوای اینستاگرام را در وبسایت هایشان به نمایش بگذارند تا به روند خرید و فروش خود کمک و آن را کنترل کنند می توانند از این ابزار استفاده کنند.

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش دوم – SEMrush و …

ایده ی Foursixty این است که محصولات یک شرکت را با تصاویر و استایلی که کاربران آن ها در اینستاگرام منتشر می کنند ، به اشتراک می گذارد.

این تصاویر را می توانید تخصصی و شخصی سازی کنید و در صفحات خرید ، خبرنامه ها و هرجای دیگری که بتوانید کد آن ها را وارد کنید مورد استفاده قرار دهید. وجود این تصاویر با جذابیت های خاص ظاهری ، می تواند باعث جذب و تشویق کاربران نسبت به خرید این محصولات بشود.

هزینه ی استفاده از این ابزار به صورت ماهانه $50, $100, و یا $300 می باشد.

SEMrush

این ابزار یکی از ابزارهای یکپارچه و قوی در زمینه ی سئو و بهینه سازی می باشد که اخیرا فعالیت خود را در حوزه ی شبکه های اجتماعی نیز شروع کرده است. تاکید و تمرکز این ابزار مدیریت حرفه ای شبکه های اجتماعی بر کلمات کلیدی و سئو است اما این ابزار دارای 30 ویژگی مختلف برای بازاریابان دیجیتال ، لینک ساز ها ، مدیران شبکه های اجتماعی می باشد.

SEMrush یک ویژگی جالب دیگر نیز دارد. آن هم این که به شما اجازه می دهد تا محتوای شبکه های اجتماعی را مرتب و منظم کنید و ظاهری آراسته برای آن تعیین کنید.

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش دوم – SEMrush و …

در اینجا برخی از بخش های این ابزار جدید را بررسی و معرفی می کنیم:

پوسترها

این بخش این اجازه را به شما می دهد تا محتوای خود را برنامه ریزی ، طراحی و منظم کنید و کارآیی محتوای خودتان را بالا ببرید.

ردیاب

برای ردیابی و بررسی عملکرد رقبای خود در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می توانید از این بخش استفاده کنید. این ابزار جدید نیست اما اطلاعات کاربردی و مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد.

هزینه ی استفاده از این ابزار به صورت ماهانه $99, $199, ویا $399 می باشد.

Sprout Social

این ابزار مدیریت حرفه ای شبکه های اجتماعی یکی از بهترین و قوی ترین ابزارهای شبکه های اجتماعی هست که در حال حاضر بیش از 19هزار کمپانی از امکانات آن استفاده می کنند.

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش دوم – SEMrush و …

بدون توجه به این که شما یک کسب و کار کوچک دارید یا یک شرکت بزرگ و یا این که برند شما شناخته شده است یا خیر ، Sprout Social می تواند کمک بسیار بزرگی در مدیریت شبکه های اجتماعی به شما بکند. این ابزار تمام نیازهای شما را برای مدیریت شبکه های اجتماعی تان برطرف می کند و شما را در صرفه جویی زمان نیز کمک می کند.

Sprout Social برای 30 روز رایگان است و پس از آن هزینه ی استفاده از این ابزار به صورت ماهانه $99, $149, و یا $249 می باشد.

Hootsuite

این ابزار به شما اجازه می دهد تا محتوای مورد نظرتان را برای 35 شبکه ی اجتماعی مختلف طراحی و آماده کنید. آن ها همچنین بزرگترین رقیب Sprout Social در زمینه ی مدیریت رسانه های اجتماعی هستند.

به ندرت ممکن است کسی را پیدا کنید که به طور همزمان از Sprout Social و Hootsuite استفاده کند چرا که این دو ابزار در عین رقابت نزدیکی که دارند ، امکانات و پیشنهادات تقریبا مشابهی را به شما خواهند داد.

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش دوم – SEMrush و …

با وجود شباهت زیادی که این دو ابزار دارند ، مواردی هستند که این دو را از یکدیگر متمایز می کنند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

  • Hootsuite تا سقف 3 اکانت شبکه ی اجتماعی رایگان است اما Sprout Social تا 30 روز رایگان است.
  • Sprout Social از تمامی زبان ها پشتیبانی می کند اما Hootsuite تعدادی از زبان ها را دارا نیست.
  • Hootsuite یک لیست بلند بالا از برنامه هایی که با آن ادغام می شود را دارد ، مانند Salesforce، Marketo و SocialFlow اما Sprout Social با تمام شبکه های اجتماعی و Uservoice, Bitly, Feedly, Zendesk, و Google Analytics ادغام می شود.
  • داشبوردهای کاملا متفاوتی دارند. Hootsuite تمام امکانات را در یک صفحه در اختیارتان می گذارد. این در حالیست که Sprout Social یک صفحه ی تمیز و خلوت که شامل امکانات یک بخش می شود را به شما ارائه می کند و سایر عنوان های اصلی را در بالای صفحه جای داده است.

Hootsuite برای 3 اکانت در شبکه های اجتماعی رایگان است و برای تعداد بیشتر از آن هزینه ی استفاده از این ابزار به صورت ماهانه $19, $99, و یا $499 می باشد.

کاربران گرامی در اینجا بخش دوم از این مطلب با عنوان ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی به پایان رسید. امیدواریم این مطلب از سایت سازان مورد توجه و استفاده ی شما قرار گرفته باشد و ما را در بخش های بعدی این مطلب همراهی کنید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید