طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش سوم – Social Bakers و …

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش سوم – Social Bakers و …

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی را در بخش سوم این مطلب دنبال خواهیم کرد. در بخش های اول و دوم این مطلب چند تا از ابزارهای این شبکه ها را برای شما معرفی و بررسی کردیم. در این بخش می خواهیم چند نمونه ی دیگر را به شما ارائه دهیم. با توجه به اهمیت شبکه های اجتماعی در جایگاه شرکت و برند شما و همچنین در تعداد مشتریانتان ، شما باید بتوانید در این فضا به موفقیت دست پیدا کنید پس ما را همراهی کنید.

SOCi

یکی دیگر از ابزارهای مدیریت حرفه ای شبکه های اجتماعی که می تواند شما را در این راه یاری کند SOCi می باشد. این سایت و خدمات آن را می توان ترکیبی از سایت های Post Planner و Sprout Social دانست. در زیر تصویری از این ابزار را مشاهده می کنید.

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش سوم – Social Bakers و …

بهترین بخش این سایت را می توان به جرعت بخش محتوای آن معرفی کرد. SOCi مطالب را با الگوریتم های اختصاصی اش بررسی می کند و به آن ها نمره می دهد و ارزش هر مطلب را برای انتشار تعیین می کند. علاوه بر این ، امکان بازبینی ، بررسی اعتبار و ارائه ی گزارش از مطالب شما هم در هنگام استفاده از SOCi وجود دارد.

هزینه ی استفاده از این ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی به طور پیش فرض ارائه نشده و پس از انتخاب امکانات و درخواست های شما ، هزینه ی پرداختی مشخص خواهد شد.

Social Bakers

این ابزاریست که حتما باید از آن استفاده کنید. بدون در نظر گرفتن این که از کدام ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی استفاده می کنید ، باید از Social Bakers استفاده کنید. این ابزار تمامی نیازهای شما را تامین خواهد کرد. با استفاده از این ابزار گزارش هایی درباره ی کارآیی و جوانب مختلف محتوای شما ارائه خواهد شد.

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش سوم – Social Bakers و …

Social Bakers فراتر از یک ابزار مدیریت است و شما می توانید مقایسه ها و پردازش های بزرگی را به وسیله ی این ابزار مدیریت حرفه ای شبکه های اجتماعی انجام دهید. با استفاده از این ابزار شما تا سقف 10 اکانت شبکه اجتماعی را می توانید با یکدیگر مورد مقایسه قرار دهید و جوانب مختلف را بررسی کنید.

با این کار شما قادر به بررسی عملکرد رقبای خود و به طور کلی جامعه ی فعال در حوزه ی شغلتان خواهید بود.

هزینه ی استفاده از این ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی $20 برای هر اکانت شبکه ی اجتماعی می باشد.

TweetReach

یک ابزار قوی برای بررسی اکانت توییتر!

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش سوم – Social Bakers و …

تمام نیاز های شما را برای داشتن یک اکانت فعال و موفق توییتر بررسی و برطرف می کند. به شما پیشنهادات کاربردی ارائه می دهد و قدم به قدم در پیشرفت همراهیتان خواهد کرد. TweetReach به تازگی بررسی و ارائه ی گزارش برای اکانت اینستاگرام و فیس بوک را هم به خدماتش اضافه کرده است.

با استفاده از TweetReach شما می توانید خدمات زیر را دریافت نمایید:

  • مشاهده و بررسی همه ی پروفایل ها
  • ایجاد ردیاب برای توییتر ، اینستاگرام و فیس بوک
  • بررسی و ردیابی ترند ها
  • ارائه ی اطلاعات به شما در قالب فایل PDF
  • ارائه و معرفی هشتگ های جدید و مفید به شما

هزینه ی استفاده از این ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی $99, $199, و یا $399 برای هر ماه است.

Tailwind App

وقتی که شما ابزاری برای شبکه ی Pinterest نیاز داشته باشید ، گزینه های زیادی برای انتخاب ندارید اما Tailwind برای شما کافی خواهد بود.

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش سوم – Social Bakers و …

این ابزار مدیریت حرفه ای شبکه های اجتماعی ، شما را در مدیریت Pinterest و اینستاگرام که دو سیستم مبتنی بر عکس و تصویر هستند یاری خواهد کرد. با استفاده از این ابزار شما می توانید از استفاده ی افراد و کاربران از تصاویر مربوط به سایت و اکانت هایتان مطلع شوید. همچنین با استفاده از این ابزار می توانید هشتگ های مفید و کاربردی تولید کنید.

هزینه ی استفاده از این ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی $9.99 برای ماه اول است و بعد از ماه اول به $799 می رسد.

کاربران گرامی در اینجا بخش سوم از این مطلب با عنوان ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی به پایان رسید. امیدواریم این مطلب از سایت سازان مورد توجه و استفاده ی شما قرار گرفته باشد و ما را در بخش بعدی این مطلب همراهی کنید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید