طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش اول – BuzzSumo و MeetEdgar و Post Planner

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش اول – BuzzSumo و MeetEdgar و Post Planner

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی بسیار مهم هستند. برای آشنایی با این ابزار ها و مدیریت حرفه ای شبکه های اجتماعی ، این مطلب از سایت سازان را تا انتها مطالعه کنید.

روزانه زمان زیادی برای مدیریت شبکه های اجتماعی مختلف صرف می شود. اگر شما یک شرکت یا برند هستید ، مسلما زمان بسیار بیشتری را برای مدیریت اکانت های شرکتتان در شبکه های اجتماعی نیاز دارید. شاید به نظرتان برسد که فعالیت در این شبکه ها را کنار بگذارید اما این یک اشتباه بزرگ است! مردم دوست دارند تا از برند هایی که فعالیت بیشتری در این شبکه ها دارند خرید کند.

معمولا در شرکت ها و برند های بزرگ یک نفر به عنوان مدیر شبکه های اجتماعی مشغول به کار است. در نظر گرفتن یک نفر به صورت تخصصی برای این کار می تواند نشان دهنده ی اهمیت بالای این امر باشد. اما با این وجود هم برای پشتیبانی کامل از شبکه های اجتماعی به استفاده از ابزار های تخصصی نیاز داریم تا بتوانیم امور مربوط به آن را در زمانی مناسب به انجام برسانیم. در این مطلب به معرفی ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی می پردازیم.

BuzzSumo

یک انتخاب فوق العاده در زمینه ی ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی می باشد که احتمالا شما را با امکاناتش حیرت زده خواهد کرد. با استفاده از این ابزار می توانید به سادگی مقالات و محتوای جدید ایجاد کنید. کافیست یک موضوع را به آن بدهید تا پیشنهادهای فوق العاده و زیادی را به شما ارائه دهد.

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش اول – BuzzSumo و MeetEdgar و Post Planner

شما می توانید نوع مطلب را هم مشخص کنید. به عنوان مثال می توانید معین کنید که می خواهید مطلبتان به صورت مقاله ، اینفوگرافی ، فیلم و یا موارد دیگر باشد. همچنین می توانید این اطلاعات را درج کنید تا به صورت روزانه برای شما پیشنهادهای جدید ارسال شود.

قابلیت دیگر buzzsumo این است که این امکان را به شما می دهد تا  کلمات و یا موضوعاتی را مشخص کنید تا ببینید بهترین و تاثیرگذار ترین محتواهای موجود در این زمینه کدام هستند و از چه سایت هایی برگرفته شده اند. به طور کلی با استفاده از buzzsumo می توانید فعالیت های رقیبان و بزرگان حاضر در زمینه فعالیتتان را ببینید و بررسی کنید تا بتوانید مدیریت حرفه ای شبکه های اجتماعی را انجام دهید.

هزینه ی استفاده از این ابزار به صورت ماهانه $79, $139, $239, یا $499 می باشد.

MeetEdgar

یک ابزار کامل برای مدیریت شبکه های اجتماعی است که برای استفاده بسیار سرگرم کننده خواهد بود. شما می توانید دستورالعمل های طنز و یا سوالات را انتخاب کنید و همچنین می توانید زمان انتشار محتوا را مدیریت کنید.

ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش اول – BuzzSumo و MeetEdgar و Post Planner

یکی از ویژگی های بارز MeetEdgar این است که طراوت خاصی به محتوای شما می بخشد. همچنین این ابزار محتواهایی را که شایستگی کافی برای انتشار داشته باشند را در نظر می گیرد تا شما از کیفیت مطالبتان اطمینان بیشتری داشته باشید.

همچنین MeetEdgar اقدام به باز نشر محتوای قدیمی هم می کند تا کاربرانی که به هر دلیلی آن ها را ندیده اند ، مطالب شما را ببینند و محتوا و اهداف شما کاملا دیده شود. این کار تاثیر دیگری هم دارد. با بازنشر مطالب ، خدمات ، اجناس و حرف های شما با مشتریان و کاربرانتان برای آن ها بازگو و یادآوری می شود و این یک سیاست مهم و کاربردی در اقتصاد است.

هزینه ی استفاده از این ابزار برای دو هفته رایگان و به صورت ماهانه $49 می باشد.

Post Planner

یکی از ابزار های واقعا عالی و کامل در زمینه ی تولید محتوا و مدیریت حرفه ای شبکه های اجتماعی می باشد. شما می توانید برای دیدن مطالبی که درباره ی یک کلمه ، شخص و … منتشر شده به وسیله ی کلمات زیر جستجو کنید.

  • Topic
  • Trend
  • Keyword
  • Hashtag
  • Facebook
  • Twitter handle
ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی – بخش اول – BuzzSumo و MeetEdgar و Post Planner

این ابزار قسمت های مختلف هر مطلب را ارزش گذاری می کند! این ارزش گذاری توسط الگوریتم های خاصی که توسط برنامه نویسان طراحی شده انجام می شود و ارزش هر مطلب را به شما اعلام خواهد کرد. دلیل انجام این کار نیز آن است که شما ببینید کدام مطالب ارزش انتشار را دارند و منتشر کردن کدام مطالب به کیفیت کار شما کمک خواهد کرد.

این ارزش یابی با توجه به بازدهی مطلب در گذشته و بازدهی و تاثیرگذاری آن با مخاطبان شما انجام می شود.

هزینه ی استفاده از این ابزار به صورت ماهانه $3, $9, $19, یا $49 می باشد.

کاربران گرامی در اینجا بخش اول از این مطلب با عنوان ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه های اجتماعی به پایان رسید. امیدواریم این مطلب از سایت سازان مورد توجه و استفاده ی شما قرار گرفته باشد و ما را در بخش های بعدی این مطلب همراهی کنید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید