طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

اخبار جدید درباره به‌روزرسانی الگوریتم گوگل

اخبار جدید درباره به‌روزرسانی الگوریتم گوگل

اخبار جدید درباره به‌روزرسانی الگوریتم گوگل به گوش می‌رسد، حالا این سوال مطرح هست که این مسئله واقعیت دارد یا خیر؟
با کمک این سرویس حدود 50 هزار وب مستر توانسته‌اند تا رتبه‌بندی سایت خود را در گوگل با افزایشی چشم‌گیر همراه سازند، به همین منظور شما هم می‌توانید با استفاده از آن رتبه‌بندی سایت خود را در جستجوگر گوگل افزایش دهید.

صحبت‌های زیادی در سطح طراحی سایت  به‌خصوص در میان سئو کاران مطرح‌شده که آیا گوگل به‌روزرسانی جدیدی را در طی هفته‌ی گذشته در الگوریتمش به‌منظور بهبود سیستم رتبه‌بندی در این موتور جستجو به انجام رسانیده یا خیر.
به‌روزرسانی الگوریتم گوگل

همه‌ی نگرانی‌ها زمانی آغاز و افزایش پیدا کرد که علائم و اخطارهایی دال بر وجود نوسانات در این الگوریتم شروع به گزارش شدن از سوی کارشناسان سئو شد.
از طرفی دیگر نرم‌افزار Mozcost که به‌منظور زیر نظر داشتن و کنترل فعالیت‌های مشکوک در الگوریتم سئوی گوگل طراحی‌شده است، به بیشترین مقدار خود در طول 30 روز رسید به‌طوری‌که در روز پنج‌شنبه به 108 درجه افزایش پیدا کرد،اما بعد از آن با کاهشی مستمر همراه بوده است.
حال سوال اینجاست که آیا گوگل واقعا نسبت به آپدیت الگوریتم خود در طی هفته‌ی گذشته اقدام کرده است؟
در جواب این سوال نزدیک‌ترین چیزی که ما را به حقیقت می‌رساند، بیانیه‌ی آقای جان میلر از خود شرکت گوگل است،که به این سوال در google webmaster hangout سمت‌وسو داده است.
سوال به این صورت پرسیده شد:
زمزمه‌های بسیاری مبنی بر وجود یک به‌روزرسانی جدید در طول هفته به گوش رسیده، آیا این به‌روزرسانی به سیستم پنگوئن ارتباط داشته و یا یک سیستم دیگر که هسته‌ی الگوریتم را آپدیت می‌کند؟

جواب آقای مولر:
نه ربطی به سیستم پنگوئن نداشته، ولی به‌روزرسانی‌های زیادی در طول زمان اتفاق می‌افتد و حتی امکان وجود چند به‌روزرسانی نیز هست. اما بروز رسانی اخیر از نوع پنگوئن که ما خیلی به دنبالش هستیم نبوده است؛ بنابراین من حدس می‌زنم که شما می تونید لیست خودتان رو خالی کنید. باید بگم ما بروز رسانی‌های زیادی انجام می‌دهیم، شاید هزاران به‌روزرسانی در طول یک سال و هیچ اسم خاصی هم به این بروز رسانی‌ها نمی‌چسبانیم. ما دوست نداریم که همه‌ی بروز رسانی‌ها رو به‌صورت عمومی اعلام کنیم؛ بنابراین تنها مفهومی که می تونیم از بیانیه‌ی آقای مولر برداشت کنیم این‌که به‌طورقطع به‌روزرسانی از نوع پنگوئن در کار نبوده است و این امکان وجود دارِ که به‌روزرسانی‌های دیگر به‌غیراز پنگوئن اتفاق افتاده باشد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید