طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

افزایش بازدید سایت با استفاده از خبرنامه­ ها

افزایش بازدید سایت با استفاده از خبرنامه­ ها

با وجود تعداد زیادی خبرنامه و وبلاگ بروزشده، بین این همه اطلاعات در دسترس سردرگم می شویم و در شرایط تحیل و فکر کردن بیش از حد قرار می گیریم. افزایش بازدید سایت با استفاده از خبرنامه­ ها بسیار مهم است و شما اطلاعات بسیار زیادی دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید و هیچ کاری تکمیل نمی شود.

 

افزایش بازدید سایت با استفاده از خبرنامه­ ها | سایت سازان

اینکه بهترین خبرنامه کدام است موضوع مهمی است. من از صندوق پیام های خودم شروع کردم و از بقیه در شبکه های اجتماعی مانند فیس‌بوک از سایرین نظرسنجی کردم. هدف من این بود که فهرستی از خبرنامه ها و وبلاگ های مفید را تهیه کنم که همیشه توصیه های عملی بدهند. من هیچ گونه وابستگی ای به این خبرنامه ها به‌جز اینکه عضوشان هستم ندارم. اگرچه ممکن است گوگل 200 فاکتور را در رتبه بندی ها به کار بگیرد ولی بدون شک سه حوزه ی زیر بیش ترین وزن رادارند.

ساختار وب‌سایت

طراحی سایت شما باید به‌راحتی پایین بالا برود و با موبایل بتوان براحتی با آن کارکرد و تجربه ی خوبی را برای کاربر به‌جا بگذارد.

محتوا

داشتن ترکیب صحیحی از متن و تصویر می تواند تأثیر عمیقی بر رتبه بندی و دادوستد داشته باشد.

لینک های پشتیبان

لینک ها باعث می شوند که در موتورهای جستجو بهتر پیدا شوید. (SERP)
همچنین باید برنامه برای ترافیک سایت داشته باشید که به گوگل و الگوریتم های جستجوی آن وابستگی نداشته باشد. برخلاف خاصیت شهوت انگیز شبکه های اجتماعی، راه های بسیار مؤثر دیگری هم برای به دست آوردن مخاطب و مشتری وجود دارد.

ایمیل

91 درصد از کاربران روزانه از ایمیل استفاده می‌کنند و تأثیر بیش تری نسبت به فیس‌بوک و توییتر دارد.گوگل به‌خوبی توضیح می دهد که چگونه الگوریتم جستجوی آن ها بر اساس محبوبیت بیش تر وب‌سایت‌ها کار می کند. درصورتی‌که بروز هر مشکلی، یک گزارش از ایراد نحوه جستجو تهیه می کنند تا اشاره کردن به مشکل ها آسان تر باشد. فراتر از آن، استفاده از استفاده از تحلیل های وب‌سایت برای بالا بردن عملکرد صفحه ضروری است. تعدادی از خبرنامه هایی که بر روی این موضوع تمرکز کرده اند:

  • Kiss Metrics

به خوانندگان آموزش می دهد که چگونه از تحلیل ها و آزمودن‌ها برای دنبال کردن، تحلیل و بهینه سازی تلاش های بازاریابی دیجیتال استفاده کنند. ازنظر قنی خبرنامه نیست ولی یک ایمیل است که بد از بروز رسانی محتوای وبلاگ ارسال می شود.

  • Unbounce

بینش عملی برای ارتقا دادن عملکرد قالب و سرعت انتقال داده های صفحه می دهد و با توسعه و اندازه گیری نتایج حاصل از آزمودن قالب اول یا دوم پایان می پذیرد. شما این امکان رادارید که ایمیل بروز رسانی ها را روزانه یا هفتگی دریافت کنید.

  • Occam’s Razor

این خبرنامه توسط آویناش کشیک (Avinash Kaushik) تهیه می شود و بر روی تحلیل های خریدوفروش تمرکز می کند. اگر نمی خواهید عضو خبرنامه بشوید به خودتان لطف کنید و لیست 5 تا از بهترین گزارش های تحلیلی گوگل را که تاکنون منتشر کرده است به‌حساب کاربری تحلیلی گوگل خودتان اضافه کنید.
با معرفی الگوریتم پاندا، گول کاملاً شفاف سازی کرد که در مورد محتوا کیفیت عامل بسیار مهمی است؛ و سؤال این می شود که محتوای خوب چیست. در سال 2011 مت کات (Matt Cutt ) بیان کرد:« طراحی سایت و ساختار آن بیان گر محتوای خوب نیست». این جمله در این سال به‌اندازه 5 سال پیش صحیح است. خبرنامه های زیر به شما کمک می کنند تا به سمت محتوایی پیش بروید که گوگل و کاربران می خواهند ببینند.

  • Quicksprout

وبلاگ نیل پاتل (Neil Patel) از جهت تهیه تعداد زیادی محتوای خوب شناخته‌شده است. این فرد کاملاً آنچه را به بقیه پیشنهاد می دهد خودش در عمل انجام می دهد و موفقیت زیادی را از این بابت کسب کرده است. اگر می خواهید یاد بگیرید و مشاهده کنید که چگونه به‌درستی محتوای بازاریابی تهیه کنید برای دریافت کردن ایمیل ها اقدام کنید.

 

افزایش بازدید سایت با استفاده از خبرنامه­ ها | سایت سازان

Content Marketing Institute (آموزشگاه محتوای بازاریابی)

این گروه محتوای بازاریابی را خیلی قبل از اینکه به نظر جالب برسد یا حتی محبوب بشود ارتقا می دادند. محتوای بازاریابی موفق نیاز به راهبرد محتوای جامع دارد. عضو این خبرنامه بشوید و هر شنبه آن را دریافت کنید و نحوه ی گسترش راهبرد مناسب برای کسب‌وکار خود را فرابگیرید.

Copyblogger

به‌روزرسانی‌ها بر روی آموزش نحوه ی تهیه محتوای ارزشمند و جذاب به فرد تمرکز دارد. آن ها اشاره می کنند که ما فقط محتوای بازاریابی را آموزش نمی دهیم، این روشی است که ما شرکت خود را ایجاد کرده ایم که به‌صورت مداوم داده های اصل و مرتبط با آنچه امروزه در بازاریابی جواب می دهد ارائه می کنیم.
اگر هرگونه شکی به اهمیت پیوسته ی لینک های پشتیبان دارید، نشان می دهد که به‌اندازه کافی توجه نمی کنید. حضور محض الگوریتم پنگوئن نشان می دهد که چقدر برای گوگل مهم است که لینک های ساختگی برای شرکت در رتبه بندی را حذف کند. در روش های جستجویی مانند “blackhat SEO” که از قوانین موتورهای جستجو تبعیت نمی کنند، بحث بر سر استفاده از شبکه خصوصی وبلاگ ها برای لینک های کمکی است. بیش ترین هدف مشترک مرتبط با لینک های ناخواسته است. باوجود همه ی نوفه ها و اطلاعات غلط که لینک های پشتیبان را احاطه کرده اند، تعدادی از مردم به‌درستی تفاوت های ظریف ساخت لینک ها را در سال 2016 فهمیده اند. این خبرنامه ها آموزش می دهند که چگونه لینک طراحی کنید که در طولانی‌مدت مرتبط و ارزشمند باشند.

 

افزایش بازدید سایت با استفاده از خبرنامه­ ها | سایت سازان

Advanced Link Building Newsletter (خبرنامه ساخت لینک حرفه ای)

نویسنده به نام روگر مونتی (Roger Montti) به‌خوبی به‌ظاهر، اختراعات و اطلاعیه های گوگل اهمیت می دهد. بر اساس دانسته های او از این نوشته ها، او پیوسته راهکارهای عملی ساخت لینک را ارتقا می دهد. ویژگی های خبرنامه او بر روی راهبردهای لینک، تحلیل روند لینک و جزئیات کامل اجرا تمرکز می کند.

Linking Strategies Newsletter (خبرنامه راهبردهای لینک سازی)

خبرنامه ی ساخت لینک به نام “LinkMoses Private” نویسنده ی آن اریک وارد (Eric Ward) است. علاوه بر تهیه ی راهبرهای لینک سازی، تکنیک ها، مطالعه موردی، اریک در هر شماره فرصت های لینک سازی باارزش بالا را فاش می کند. با متوجه شدن اینکه چه زمان هایی گوگل الگوریتم حوذ را تغییر می دهد، اریک لینک سازی و فن‌های ارتقایی را پیشنهاد می دهد که منابع ترافیک خود را متنوع کنید.
علاوه بر مجلات تخصصی، یک سری مجلات عمومی بازاریابی هوشمند که مطالب بالا و کمی بیشتر را پوشش می دهند و ارزش مطالعه کردن دارند:

Hubspot

با سرمایه گذاری گوگل و هدف بهترین بودن در بازاریابی آنلاین، این شرکت توجه ها را جلب کرده است. موضوعات آن شامل تحلیل ها، وبلاگ سازی، بازاریابی از طریق ایمیل، نسل پیشرو، مدیریت پیشرو، رسانه های اجتماعی و غیره می شود. این خبرنامه به جامعه ی بالای 300،000 نفری از بازاریابان و صاحبان کسب‌وکار می بالد.

افزایش بازدید سایت با استفاده از خبرنامه­ ها | سایت سازان

AMA

جامعه ی بازاریابی آمریکا درزمینه‌ی بازاریابی پیش از آن‌که بازرگانی اینترنتی آغاز شود، پیشرو بوده است. این سازمان سری متفاوتی از مجلات را شامل بازاریابی عمومی تا به‌روزرسانی‌های مختص صنعت، آموزه های شغلی، تحقیقات بازاریابی، داده های زیاد و تحلیل آن ها را ارائه می دهد. برای دریافت خبرنامه نیازی به عضو بودن در این جامعه ندارید.

Inbound Digest

طراحی وب‌ سایت inbound.org یک جامعه ای برای به بحث گذاشتن و اشتراک‌گذاری مباحث داغ در دنیای بازاریابی است. همه ی موضوعات مرتبط یا بازاریابی اینترنتی در اینجا پوشش داده می شود و انتشار روزانه ی آن ها را محبوب تر کرده است.

Sound Bites

هفته‌نامه‌ای که به نویسندگی رائه هافمن Rae Hoffman منتشر می شود. او اطلاعات عملی ای که می تواند به موفقیت آنلاین و موضوعات معمول در جستجوی SEO را ارائه می کند. او همچنین دیدگاه‌های خود را نسبت به بازاریابی و وبلاگ نویسی راجع به پول بیان می کند.
به دلیل نوسانات الگوریتم های جستجو، مکمل های ترافیک سایت شما نمی تواند موفقیت شمارا بعد از یک توقف طولانی تضمین کند. اگر ایده ای برای گسترش لیست آدرس های ایمیل خود ندارید پیشنهاد می کنم در خبرنامه های زیر عضو شوید.

Litmus

ماهنامه ای که مقاله هایی راجع به بازاریابی ایمیلی منتشر می کند. موضوعات بین طراحی تا بررسی رفتار کاربر و غیره تغییر می کند. این ماهنامه بر روی آزمودن کردن و اندازه گیری تا به دست آوردن مقدار بهینه سازی تأکید دارد.

افزایش بازدید سایت با استفاده از خبرنامه­ ها | سایت سازان

Mailchimp

ایمیل هایی شامل موضوعات متفاوتی مانند چگونه کمپین ایمیلی بسازیم تا چگونه از ایمیل برای رشد برند خود استفاده کنیم را برای شما ارسال می کند. تعدادی از موضوعات مختص خود خبرنامه است ولی بیش تر آن ها قابل‌اجرا برای بیش تر کمپین های ایمیلی است.

Aweber

پیشنهاد‌ها آن ها با نکاتی راجع به بازاریابی ایمیلی و بهترین عملکردها همراه است. تمرکز آن ها بر موضوعاتی مانند چگونه لیست ایمیل های خود را گسترش دهیم، چگونه ایمیل را با رسانه های اجتماعی ترکیب کنیم، تست کردن ایمیل قبل از ارسال و غیره می باشد. به‌غیراز موارد اختصاصی بیشتر این نکات در همه ی کمپین های ایمیلی قابل کاربرد هستند.اگر عضو این خبرنامه ها شدید و از آن ها استفاده کردید موفقیت بازاریابی اینترنتی شما تضمینی است. مسلما جای بحث وجود دارد که چه کسی شایستگی حضور در لیست را دارد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید