طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

افزایش ۲.۵ برابری ورودی از موتورهای جستجو در ۲ هفته

افزایش ۲.۵ برابری ورودی از موتورهای جستجو در ۲ هفته

افزایش ۲.۵ برابری ورودی از موتورهای جستجو در ۲ هفته

این مقاله ترجمه مقاله آقای Brian Dean با عنوان : (How to Get 260.7% More Organic Traffic In 14 Days (New Strategy + Case Study می‌باشد.
در این مقاله قصد دارم برای شما روشی را که موجب شد ترافیک ارگانیک وب سایت من در 14 روز 7/260 برابر شود را توضیح دهم. به شما توصیه می‌کنم که اگر شما نیز مثل من وب سایت و یا وبلاگی دارید که از زمان شروع به کار آن بیش از 2 سال می‌گذرد حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.این روش راه‌کاری برای بهبود محتواهای قدیمی وب سایت و جذب مخاطبان جدید به محتواهای قدیمی ارائه می‌کند، بهترین قسمت این روش جدید این است که : دیگر نیازی به ایجاد محتوای جدید در وب سایت وجود ندارد.در این مقاله قصد دارم مراحلی را که برای کسب نتایج خارق‌العاده درزمانی کوتاهی طی کردم گام‌به‌گام برای شما بیان کنم.

چیزی که باعث شد من این مسیر را طی کنم مطالعه یک مقاله در وبلاگ HobSpot با عنوان “The Blogging Tactic No One Is Talking About: Optimizing the Past“ (تکنیک‌های وبلاگ نویسی که هیچ‌کس در رابطه با آن‌ها صحبتی نمی‌کند: بهینه‌ سازی گذشته) بود. پس از مطالعه این مقاله من با خودم فکر کردم که حتما باید این راه را امتحان کنم.

افزایش بازدید سایت | افزایش ترافیک سایت

در تصویر شما می‌توانید بخشی از این مقاله را مشاهده نمایید.

ترجمه قسمتی از مقاله که در تصویر مشاهده می‌کنید :
9 ماه پیش من یک گزارش مربوط به وب‌سایت HubSpot را آنالیز نمودم و این آنالیز نه‌تنها موقعیت من در گروه وبلاگ نویسی HubSpot را تغییر داد بلکه موجب ایجاد تغییراتی در تمام استراتژِی مقاله‌نویسی و ویراستاری وبلاگ نیز گردید. من در این مقاله قصد ندارم در رابطه با اکتشافات خود از یک گزارش صحبت کنم بلکه قصد دارم در رابطه با تغییراتی که ما در استراتژی وبلاگ نویسی خود به خاطر مطالب موجود در آن گزارش ایجاد کردیم و نتایجی که در تجارت ما حاصل شد صحبت کنم.این تغییرات شامل ایجاد یک پروژه داخلی در شرکت ما شد که ما آن را اصطلاحا ” بهینه سازی گذشته” نامیدیم. هدف از این پروژه به‌روزرسانی محتواهای قدیمی وبلاگ و ایجاد ترافیک بیشتر و جذب هدفمند مخاطبان با استفاده از این پروسه بود.

در این پست HubSpot بیان کرد که آن‌ها پست‌هایی را که پیش‌تر منتشر کرده‌اند مجددا به‌روزرسانی نموده و منتشر می‌کنند.من با خودم فکر کردم که این ایده می‌تواند ایده بسیار خوبی باشد.با مشاهده نتایج متوجه شدم که این رویکرد موجب افزایش ترافیک ارگانیک HubSpot به مقدار 106% شده است. پس از مشاهده این نتایج من مسررانه تصمیم خود را برای پیاده‌سازی این روش گرفتم و نهایتا توانستم آن را انجام دهم، نتایج حاصل از این پروسه من را بسیار شگفت‌زده کرد.اولین باری که من روش “انتشار مجدد محتوا” را دریکی از مقالات خود مورداستفاده قراردادم نتایج شگفت‌آوری حاصل شد. این نتایج به حدی شگفت‌آور بود که من را بر آن داشت تا مقاله‌ای در رابطه با روش انتشار مجدد محتوا و مراحل مختلف پیاده‌سازی این استراتژی بنویسم.شاید شما نیز از دیدن نتایج حاصل از پیاده‌سازی روش نام‌برده بر روی پست مذبور بسیار شگفت‌زده شوید.

برای آنکه پیش از توضیح دادن گام‌ها مختلف پیاده‌سازی این روش نظر شمارا به این روش جلب کنم، ابتدا نتایج حاصل از اعمال این روش بر روی یکی از پست‌های موجود در وبلاگ خود را به شما ارائه می‌نمایم.نتایجی که در تصویر زیر مشاهده می‌نماید مربوط به دو هفته بعد از انتشار مجدد مقاله نام‌برده می‌باشد. همان‌طور که در تصویر می‌بینید نتایج مربوط به ترافیک ارگانیک افزایش 260.72% داشته است.

افزایش بازدید سایت | افزایش ترافیک سایت

علاوه بر این در نمودار مربوط به ترافیک رسانه‌های اجتماعی و وبلاگ‌ها نیز همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید یک قله بزرگ نمایان شد.

افزایش بازدید سایت | افزایش ترافیک سایت

انتشار مجدد محتوا موجب می‌شود که محتوای قدیمی در معرض دید افراد بسیار زیادی قرار بگیرد، این امر موجب می‌شود که تعداد زیادی لینک‌های برگشتی جدید به محتوای قدیمی داده شود.

افزایش بازدید سایت | افزایش ترافیک سایت

همان‌طور که شما به‌خوبی می‌دانید این لینک‌های برگشتی می‌تواند موجب بهبود چشم‌گیر در رتبه‌بندی شود. در حقیقت در پست نام‌برده رتبه وب‌سایت من برای عبارت کلیدی “white hat SEO” پیش از اعمال تغییرات هفتم بود و پس از انتشار مجدد پست نام‌برده، رتبه آن در رتبه‌بندی نتایج جستجوهای موتورهای جستجوگر به رتبه چهارم ارتقا یافت.

افزایش بازدید سایت | افزایش ترافیک سایت

اکنون‌که شما نتایج حاصل از اعمال این روش را مشاهده نمودید قصد دارم شمارا گام‌به‌گام با مراحل انجام این روش پیش ببرم. پس تا انتها این مقاله با من همراه باشید.

انجام یک پروسه سه مرحله‌ای برای بهبود رتبه‌بندی و جذب ترافیک بیشتر با “انتشار مجدد محتوا”:

گام اول: شناسایی محتواهایی که عملکرد آن‌ها ضعیف شده است.

گام دوم: بهبود و به‌روزرسانی مطالب شناسایی‌شده.

گام سوم: انتشار مجدد همان مطلب.

شاید بپرسید که چرا این استراتژی عملکرد بسیار خوبی دارد و بسیار تاثیرگذار است؟

  • این کار موجب می‌شود کاربران جدید و بازدیدکنندگانی که به‌تازگی به جمع بازدیدکنندگان وب‌سایت شما پیوسته‌اند، مطالب قدیمی شمارا ببینند.90% از کسانی که ممکن است محتوای ایجادشده توسط شما برای آن‌ها بسیار کاربردی و مفید باشد، موفق به دیدن آن نمی‌شوند؛ اما زمانی که شما محتوای خود را مجددا منتشر می‌نمایید یک شانس مجددا به کاربران می‌دهید تا آن مطلب که ممکن است برای آن‌ها بسیار مفید باشد را ببینند.
  • این امکان برای شما فراهم می‌شود که محتوای وب‌سایت خود را بهبود دهید. حاضرم با شما شرط ببندم که در وب سایت شما صدها پست قدیمی و منسوخ‌شده وجود دارد و همچنین تعداد زیادی پست‌های متوسط که مطالب بسیار بهتر از آن‌ها در رابطه با همان موضوع به‌وفور در اینترنت یافت می‌شود و کمتر کسی ممکن است به این مقالات موجود در وب‌سایت شما مراجعه نماید.استفاده از روش انتشار مجدد محتوا موجب می‌شود این فرصت برای شما ایجاد شود که محتواهای قدیمی و بلااستفاده در وب‌سایت خود را شناسایی و بروز رسانی نمایید و از آن‌ها مجددا برای جذب کاربران استفاده نمایید.به خاطر داشته باشید که هرچقدر این بهبودها عمیق‌تر بوده و محتوای جدید باکیفیت‌تر باشد، ترافیک بیشتری به وب‌سایت شما جذب خواهد شد.
  • محتوایی که پیش‌تر تولیدشده و منتشرشده است اعتبار اجتماعی اولیه خود را جذب نموده است و انتشار مجددا آن مشابه آن است که شما مطلب جدیدی ایجاد کنید که در بدو انتشار آن مطلب بتوانید اعتبار اجتماعی بالایی برای مطلب خود جلب نمایید.برای مثال زمانی که من پستی را که قبلا آن را منتشر نموده‌ام مجددا منتشر می‌نمایم، پست من تعدادی کامنت و لایک از قبل دارد و این لایک ها و کامنت ها موجب می‌شود که این مطلب بتواند از دید کاربران جدید مطلبی معتبر جلوه کند.خب تا اینجا شما با مزایای استفاده از این روش و پیشرفت‌هایی که استفاده از این روش می‌تواند در محتوای وب‌سایت شما و عملکرد آن ایجاد کنند، آشنا شدید. در ادامه خواهید دید که برای به‌کارگیری این روش باید چه اقداماتی را انجام دهید.

گام اول :شناسایی محتواهایی که عملکرد آن‌ها نسبت به زمان انتشار آن‌ها بسیار ضعیف‌تر شده است.

ابتدا شما باید محتوایی را شناسایی کنید که برای انتشار مجدد مناسب است.

چگونه؟

  • شناسایی صفحاتی که رتبه آن‌ها در نتایج جستجوهای موتورهای جستجوگر بین 7 تا 15 است.

همان‌طور که همه شما به‌خوبی می‌دانید قسمت اعظمی از ترافیک مربوط به یک عبارت جستجو جذب سه لینک اول موجود در نتایج جستجوها می‌شوند. این مساله در تصویر زیر نیز به‌وضوح نمایش داده‌شده است:

افزایش بازدید سایت | افزایش ترافیک سایت

نتایج نمایش داده‌شده در تصویر (نمودار آبی) مربوط به جستجوهای انجام‌شده توسط کامپیوتر است و جستجوهای انجام‌شده توسط تلفن‌های همراه در این نمودار لحاظ نشده‌اند. ستون عمودی نمودار CRT و ستون افقی آن رتبه وب‌سایت در نتایج جستجو را نمایش می‌دهد.در حقیقت 67.5% از کلیک‌های مربوط به یک عنوان را 5 لینک اول نتایج جستجوها دریافت می‌نمایند. به همین دلیل شما باید صفحاتی از وب سایتتان که رتبه آن‌ها در رتبه‌بندی نتایج جستجوهای موتورهای جستجوگر بین رتبه 7 تا 15 قرارگرفته است را بهبود داده و آن‌ها را بین 5 نتیجه اول نتایج رتبه‌بندی‌ها قرار دهید.

اما در گام اول شما باید این صفحات را شناسایی کنید و برای این کار باید از کنسول جستجوی گوگل استفاده نمایید. پس از وارد شدن به کنسول جستجوی گوگل، به قسمت Search Traffic مراجعه نموده و گزینه Search Analytics را انتخاب نمایید. سپس گزینه‌های Impression و Position را تیک بزنید.سپس نتایج را مشاهده نمایید. شما باید به دنبال آن دسته از صفحات و مطالبی باشید که Impression بالایی دارند و رتبه آن‌ها بین 7 تا 15 است.

این صفحات می‌توانند گزینه‌های خوبی برای انتشار مجدد محتوا باشند:

  • صفحاتی که در آن‌ها ترافیک ارگانیک افت شدیدی داشته است.

اگر شما با انجام بررسی یک صفحه در کنسول جستجوی گوگل متوجه شوید که ترافیک ارگانیک صفحه مذبور افت شدیدی داشته است، انتشار مجدد محتوا می‌تواند موجب بازگشت ترافیک آن به حالت اولیه و یا حتی افزایش ترافیک آن صفحه گردد.

  • محتواهایی که عملکرد آن‌ها بسیار ضعیف‌تر ازآنچه ما انتظار داریم است.

این اتفاق برای همه ما بارها و بارها افتاده است، محتوایی تولید می‌کنید که تمام سعی و تلاش خود را برای ایجاد آن به کار می‌بندید و بخشی از روح خود را درون آن محتوا می‌گذارید تا به آن محتوا جان بدهید و انتظار دارید که آن محتوا به‌گونه‌ای بسیار متفاوت از سایر محتواهای شما عمل کند اما زمانی که آن را منتشر می‌کنید با نتایجی کاملا برعکس مواجه می‌شوید، درحالی‌که شما انتظار دارید پست شما عملکرد خارق‌العاده‌ای داشته باشد، پست شما عملکرد ضعیفی از خود نشان می‌دهد.در این‌گونه موارد من می‌توانم بگویم که مساله شانس دخیل است و یا مساله زمان انتشار یک پست.

این مساله برای من بارها اتفاق افتاد و من یک‌بار برای جبران این مشکل پستی را که دو سال قبل آن را منتشر کرده بودم و آن پست نتوانسته بود عملکردی مطابق با انتظارات من از خود نشان دهد را مجددا منتشر کردم (البته با اندکی تغییرات و بروز رسانی) و این بار پست من ترافیک باورنکردنی و خارق‌العاده‌ای را جذب نمود.

  • محتواهایی که متوسط هستند و می‌توانند بهتر شوند.

من محتوایی در زمینه سئوی کلاه‌سفید ایجاد کرده بودم و این محتوا از نظر کیفیت خوب بود اما می‌توانست بهتر شود و نقاط ضعفی در آن وجود داشت. ازآنجایی‌که این پست تعداد لایک ها و کامنت های محدودی داشت و تعداد دفعاتی که این پست توسط کاربران اشتراک‌گذاری شده بود کم بود به این نتیجه رسیدم که پست من نتوانسته است تعامل خوبی با کاربران برقرار کند و تصمیم گرفتم که آن را بهبود دهم.نکات زیادی در رابطه با بهبود دادن یک محتوا و انتشار مجدد آن وجود دارد که این نکات را در زیر باهم مرور می‌کنیم.

گام دوم: محتوای خود را چند برابر بهتر کرده و آن را بروز رسانی کنید

حال که شما محتواهایی را که می‌خواهید آن‌ها را مجددا منتشر کنید از میان تمام محتواهای خود شناسایی نمودید، زمان آن رسیده است که این محتواها را بهبود داده و سطح کیفی آن‌ها را ارتقاء دهید.
در زیر نکاتی را که من برای بهبود مطالب خود (حداقل دو برابر بهتر از قبل) استفاده نموده‌ام آورده شده است:

بروز رسانی تصاویر و اسکرین شات ها

من در یکی از پست‌هایم از تصاویر و اسکرین شات هایی استفاده نموده بودم که قدیمی بودند و مربوط به ورژن قدیمی یکی از ابزارهای آنالیز وب بودند، این تصاویر در کاربران حس بدی ایجاد می‌نمود و موجب می‌شد که کاربران احساس کنند که این مطلب بسیار قدیمی بوده و نکات موجود در آن بروز نمی‌باشند.پس‌ازآنکه من تصاویر قدیمی موجود در مطلب خود را با تصاویر جدید جایگزین نمودم نرخ دفع کاربران آن مطلب به‌شدت کاهش‌یافته و کاربران تعامل بهتری با آن محتوا ایجاد می‌نمودند.

بهبود ساختار پست‌ها

بهتر است زمانی که شما مجددا می‌خواهید پست‌های قبلی خود را منتشر نمایید نگاهی به ساختار کلی پست‌های خود و بخش‌بندی‌های هر پست بیاندازید و بخش‌هایی که برای کاربران جذاب نبوده و کسل‌کننده می‌باشند را حذف نمایید. برای مثال من در پست‌های قدیمی خود بدین‌صورت عمل می‌کردم که اگر در پست نام یک تکنیک ذکر می‌شد، خلاصه‌ای درباره آن تکنیک در یک پاراگراف ذکر می‌نمودم، اما این روش موجب می‌شد کاربرانی که آن تکنیک را می‌شناسند مجبور به خواندن مطالب تکراری شوند و این کار برای آن‌ها بسیار کسل‌کننده بود.

اما هنگامی‌که این پست‌ها را برای انتشار مجدد مورد ویرایش قراردادم، این بخش‌ها را از آن‌ها حذف نموده و در ساختار جدید تنها به دادن یک لینک به تکنیک‌هایی که از آن‌ها نام‌برده می‌شد کفایت نمودم.برای ایجاد تغییر در ساختار نکات بسیاری وجود دارد که برای هر فرد متفاوت است، توصیه می‌کنم بررسی‌هایی انجام داده و ساختارهای قدیمی درون مطالبی را که می‌خواهید آن‌ها را مجددا منتشر نمایید شناسایی کنید و سپس آن‌ها را با ساختارهای بهتری جایگزین کنید.

دقت بیشتر در انتخاب نمونه‌های موردبررسی (Case Study)

این مساله بسیار مهم و تاثیرگذار است. یکی از محتواهای بسیار جامع و خوبی که من تولید کرده بودم یک مشکل اساسی داشت:
نمونه موردبررسی در آن مقاله مربوط به یک وب سایتی بود که کار سئو و طراحی سایت انجام می‌داد و تمامی مثال‌ها و آمارهای آورده شده در آن مقاله درباره آن نمونه بود.

و یکی از کاربران کامنتی با مضمون زیر برای من گذاشت:

من از خواندن مقاله شما واقعا لذت بردم اما اگر بخواهم صادقانه با شما صحبت کنم، این نکته‌ای که شما در مقاله به آن اشاره کردید و تمامی نکات آورده شده در دیگر مقالات درباره سئوی کلاه‌سفید، تنها برای موارد خواص صادق هستند و در دنیای واقعی و وب‌سایت‌های عادی نمی‌توان این موارد را به کاربرد. این فن‌ها تنها زمانی جواب می‌دهد که وب سایت شما بسیار پر بازدید و پرمخاطب باشد اما در دنیای واقعی زمانی که می‌خواهیم برای وب‌سایت‌های مربوط به تجارت‌هایی مثل فروش درب‌های خودکار و یا سایر محصولاتی که طرفداران محدودی دارند کارکنیم این تکنیک‌ها زیاد به کار نمی‌آیند.

درهرصورت من از مطالعه مطلب شما بسیار لذت بردم و اطمینان دارم که هرچند که این مطلب نمی‌تواند برای تجارت‌های مدنظر من پاسخگو باشد اما می‌تواند برای بسیاری از مخاطبان شما بسیار مفید و کارآمد باشد و موجب بهبود کسب‌وکار آن‌ها گردد.این کامنت من را بسیار به فکر فرو برد، من اطمینان داشتم که تکنیک آورده شده در مقاله مذکور می‌تواند برای تمامی تجارت‌ها چه خرد و چه کلان مفید باشد اما چگونه باید آن را به مخاطبان خود اثبات می‌کردم؟
بنابراین من تصمیم گرفتم که مثال موردبررسی خود را در مقاله تغییر دهم و این بار یک تجارت نه‌چندان جذاب و پرمخاطب را برای کار خود انتخاب نمودم و با استفاده از آمار به کاربران خود اثبات نمودم که حتی برای تجارت‌هایی که تعداد مخاطبان آن‌ها کمتر است نیز می‌توان همان روش‌ها را بکار بست.

اضافه کردن بخش‌های ضروری به مقاله

بخشی‌هایی به مقاله اضافه کنید که سوالات متداول پرسیده شده توسط کاربران در انتشار قبلی را پوشش دهد، برای مثال من هر بار که مقاله‌ای درباره سئو منتشر می‌کنم یکی از سوالات رایجی که کاربران در کامنت ها از من می‌پرسند درباره ROI تکنیک های ذکرشده است. لذا من در انتشار مجددا مقالات مربوط به سئو حتما بخشی به مقاله اضافه می‌کنم که توضیحات مربوط به ROI را نیز پوشش دهد.

مطالب را در قالب یک داستان سرگرم‌کننده برای خواننده بیاورید

من در نگارش خود هیچ‌گاه از روش گفتن داستان‌های کوتاه برای ایجاد تعامل بهتر با کاربران استفاده نمی‌کنم…این روش برای مقالاتی که به‌صورت یک لیست از نکات هستند و نیازی به توضیحات ندارند مناسب است، اما در مواردی که صحبت از بررسی نمونه‌های و یا Case Study مطرح می‌شود، این روش نمی‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. در مقالاتی که در آن‌ها بررسی روی یک نمونه مشخص انجام‌شده و نتایج مطرح می‌شوند مطرح کردن مسائل و مشکلات وب‌سایت پیش از به‌کارگیری تکنیک نام‌برده در مقاله به‌صورت داستان می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.به خاطر داشته باشید که داستانی که شما می‌نویسید قرار نیست با قصه Game Of Theron’s رقابت کند بلکه گریز کوتاهی است که باعث شود خواننده بیشتر جذب مقاله شده و مقاله برای خواننده تکراری و خسته کننده نشود.

گام سوم: اگر گام اول و دوم را به‌درستی پیموده‌اید، زمان انتشار مجدد محتوا فرا رسیده است

حال که محتواهای مناسب انتخاب‌شده‌اند و تا حد ممکن بهبود داده‌شده‌اند زمان آن رسیده است که محتوا را مجددا منتشر کرده و آن را با تمام مخاطبانتان به اشتراک بگذارید.به وبلاگ نویسانی که به محتوای قبلی شما علاقه نشان داده بودند، انتشار مقاله جدید را اطلاع دهید.این کار باعث می‌شود که شما به شهرت و اعتبار یافتن مقاله منتشرشده خود کمک کنید. بهترین راه برای این کار چیست؟

ارسال ایمیل‌های هدف‌گذاری شده

برای شناسایی مخاطبان هدف شما باید در اینترنت آن‌ها را جستجو کنید. برای مثال اگر من بخواهم بدانم که مخاطبان هدف مقاله “Skyscraper technique” چه کسانی هستند کافی است این عبارت را در گوگل جستجو کنم تا مقالات و صفحاتی که این عبارت در آن‌ها آورده شده است نمایش داده شوند.زمانی که سایر مقالاتی که در رابطه با تکنیک Skyscraper نوشته‌شده‌اند شناسایی شوند به‌راحتی از طریق ارسال ایمیل به آن بلاگرها می‌توان آن‌ها را از انتشار مقاله جدید مطلع نمود.

این کار موجب می‌شود که این افراد به مقاله جدید مراجعه کرده آن را مطالعه کنند و مقاله قبلی که درباره این تکنیک نوشته‌اند را تصحیح کرده و یا مقاله جدیدی در رابطه با آن بنویسند. این امر می‌تواند موجب شهرت و اعتبار یافتن مقاله جدید گردد.متن یکی از ایمیل‌های من به یکی از بلاگرهایی که درباره Skyscraper مقاله‌ای نوشته بود:
آقای اندرسون، سلام قصد من از ارسال این پیام اطلاع‌رسانی به شما بود، من یک مقاله جدید در رابطه با تکنیک Skyscraper نوشته‌ام و در آن موارد جدیدی را بررسی نموده‌ام.به ذهنم رسید که شاید شما به‌عنوان یکی از طرفداران استراتژی Skyscraper بخواهید جزو اولین کسانی باشید که این مقاله را مطالعه می‌نمایند.

تاریخ انتشار یا Publish Date پست خود را تغییر داده و آن را بروز نمایید

این کار بسیار مهم است و تاثیر بسیار زیادی در میزان بازدید پست شما خواهد داشت. زمانی که شما تاریخ انتشار پست خود را بروز رسانی می‌نمایید، پست شما در ابتدای صفحه new feed بلاگ شما جای می‌گیرد. این کار موجب می‌شود هرکسی که به صفحه شما مراجعه می‌کند پست شمارا ببیند.برای تغییر تاریخ انتشار پست خود باید در قسمت Publish پست خود بر روی گزینه Edit در زیر تاریخ انتشار پست کلیک کنید و تاریخ پست را به تاریخ روز جاری تغییر داده و گزینه Update را انتخاب کنید. پس از انجام این مراحل پست شما در بالای صفحه New Feed شما ظاهر خواهد شد.

پست خود را در توییتر منتشر کنید

پست خود را در توییتر به اشتراک بگذارید و بر روی تغییرات ایجادشده در آن تاکید کنید؛ مثلا من پس از بروز رسانی و انتشار مجدد پست قبلی خود بر روی جدید بودن Case Study موجود در مقاله تاکید بسیاری کردم. این مساله موجب می‌شود که کاربران قدیمی که پست قبلی شما را دیده‌اند نیز بخواهند که مقاله شما را مجددا مطالعه کنند و گمان نکنند که این همان مقاله قبلی که مطالعه کرده بودند است.پس اگر مطلب جدیدی نوشته‌اید، در عنوان بر روی آن تاکید کنید. اگر اینفوگرافیک، ویدیو، آموزش و یا هر چیز جدیدی در مقاله‌ای که مجددا آن را منتشر می‌کنید ایجاد کرده‌اید حتما در عنوان بر روی آن تاکید کنید تا توجه خوانندگان قدیمی را به وجود بخش‌های جدید در مقاله جلب کنید.

ارسال ایمیل به‌تمامی اعضای وبلاگ

اگر شما محتوایی ایجاد نموده‌اید که می‌خواهید افراد بیشتری آن را مطالعه کنند می‌توانید به‌تمامی کسانی که در وب سایت و یا وبلاگ شما عضو شده‌اند و اطلاعات مربوط به ایمیل خود را در اختیار شما قرار داده‌اند، ایمیل بزنید و آن‌ها را از انتشار مقاله جدید مطلع نمایید.(البته پیش از انجام این کار شما باید یک لیست از ایمیل کاربران و بازدیدکنندگان وبلاگ خود ایجاد نمایید)
خب حالا نوبت شماست
حال که شما تمامی این مراحل را مطالعه نمودید و نتایج کسب‌شده با استفاده از این روش در Case Study این مقاله را دیدید، نوبت شماست که دست بکار شوید. نظر شما درباره انتشار مجدد محتوا چیست؟
اگر سوال یا نظری دارید لطفا در زیر برای گروه سایت سازان کامنت بگذارید و اگر این روش را پیاده‌سازی نمودید از نتایج کسب‌شده خود  ما را مطلع کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید