طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

ایجاد محتوا و لینک های جذاب

ایجاد محتوا و لینک های جذاب

ایجاد محتوا و لینک های جذاب

در کتاب راهنمایی نهایی برای ساختمان لینک، آموزش‌هایی برای کمک به شما در کسب رتبه بالاتر و افزایش اقتدار و محبوبیت سایت شما داده‌شده است که آن‌ها را برای شما در این مطلب گردآوری کرده‌ایم.گاهی اوقات لازم است که به مطالب خود اجازه دهید که به‌صورت طبیعی برای شما جذب لینک کنند. ایجاد محتوا و لینک های جذاب بسیار مهم است اگر محتوایی را ایجاد کنید که مناسب باشد نه‌تنها در وقت شما صرفه‌جویی می‌شود بلکه تعامل طراحی سایت شما افزایش می‌یابد و می‌توانید لینک‌های بیشتری دریافت نمایید.

چگونگی قوانین و آموزش

اینکه ابزاری وجود داشته باشد تا به شما بگوید که مردم دقیقا چه‌کاری را می‌خواهند انجام دهند بسیار خوب است.

آزمون‌ها و آزمودن‌ها

دانسته‌های کاربران خود را با یک آزمون تست کنید و اجازه دهید که آن را با دوستانش به اشتراک بگذارد.

محتوای زمانی یا فصلی

ایجاد محتوای مناسب در زمان مناسب می‌تواند یک عامل موفقیت باشد، مثلا محتواهای مربوط به مناسبت‌های مختلف مثل عید، کریسمس، ولنتاین و … می‌تواند در همان زمان خاص برای مردم جالب باشد.

مطالعات موردی

هر کس دوست دارد یک مطالعه موردی خوب داشته باشد، نتایج واقعی با اعداد حقیقی فورا موردتوجه مردم قرار می‌گیرند، اگر قرار است خدمتی ارائه دهید پیدا کردن کسی که قبلا این خدمت را کرده است می‌تواند کمکتان کند.

ایجاد محتوا و لینک های جذاب | سایت سازان | طراحی سایت | سئو

منابع قابل‌چاپ

مردم نسخه‌هایی را که حاوی راهنمایی‌های سخت است دوست دارند، با ایجاد یک منبع قابل‌چاپ که حاوی راهنمایی موضوعی باشد می‌توانید گرفتن چندین لینک را برای خود تضمین کنید.

ایجاد رقابت

ورود به مسابقات تولید لینک جذاب است اما این‌که این مسابقات را خودتان بسازید جذاب‌تر است، نیاز شرکت‌کنندگان خود را در مورد ارسال و لینک به وبلاگ بدانید و با تدارک رقابت سالم پست‌های خود را در معرض قرار گرفتن در مسابقه قرار دهید.

اینفوگرافیک

مردم داده‌ها را دوست دارند، اما گاهی اوقات هضم آن‌ها برایشان سخت است. ایجاد یک داده نمایی راهی برای آسان کردن داده‌ها است. در این صورت نه‌تنها به‌طور طبیعی جذب لینک‌ها می‌شوند بلکه باید همیشه منتظر اشتراک‌گذاری‌های آن‌ها باشید.

ابزارهای وب

ایجاد ابزارهای آنلاین رایگان مانند ماشین‌حساب تخصصی، یک‌راه فوق‌العاده برای جذب لینک است. حتی لازم نیست که خیلی پیچیده باشد، اگر ابزاری که قرار داده‌اید فقط 5 دقیقه برای کاربر قابل‌استفاده باشد همیشه از ا استفاده می‌کند و به اشتراک می‌گذارد.

سلامت-محتوا

کاربر خود را تغییر دهید یا ری میکس کنید عامل مهم بعدی محتوای تعاملی است، با تغییرهای کوچک می‌توانید این تعامل را ایجاد کنید.

بررسی چیزهای جدید

اگر برای اولین بار چیزی را بررسی می‌کنید و به نظرتان جذاب است، این بررسی می‌تواند موردتوجه دیگران هم قرار بگیرد، هم‌چین می‌توانید از این بررسی‌ها برای استفاده به نفع خود در مقابل سازندگان محصول و خدمات استفاده کنید.

جلسات آنلاین

گذراندن چند ساعت در هرماه برای وبینار یک ایده عالی برای جذب لینک در درازمدت است، در وب‌سایت خود صفحه‌ای با این عنوان راه‌اندازی کنید.

نظرسنجی

به‌طورکلی یک فرآیند دومرحله‌ای برای جذب لینک وجود دارد. گام اول درخواست از مردم برای شرکت در نظرسنجی است. اگر موضوع جالب باشد به گوش دیگر وبلاگ نویسان، کارشناسان و سایت‌های خبری می‌رسد. گام دوم نتایج آزاد است. ترکیب این انتشارات با برخی از نمایش‌های زیبا یک کار فوق‌العاده است.

نقشه‌های ترکیبی گوگل

نقشه‌های گوگل یک ابزار عالی هستند که می‌توانید برای جذب لینک از آن‌ها استفاده نمایید. اگر شما آن را در اختیار مخاطبان قرار دهید یک ایده بزرگ را به سمت موفقیت سوق داده‌اید.

فهرست‌ها

مردم، عشق، فهرست‌ها
چرا؟ به این دلیل که محتوای آسان قابل‌هضم‌تر است.

رد اسطوره‌ها

اگر یک تصور غلط در صنعت شما رایج است، اجازه دهید که همه آن را بدانند. اگر به‌اندازه کافی بزرگ باشد و اگر اظهاراتتان به‌اندازه کافی پررنگ باشند می‌توانید راهنمایی‌های جدی دریافت کنید.

مصاحبه‌ها

مصاحبه با کارشناسان صنعت همیشه‌ی راه عالی برای جذب لینک بوده است، اما این مصاحبه‌ها تنها نیمی از نبرد است، نیمه دیگر پرسیدن سؤال‌های مهم و بزرگ از آن‌هاست. یک‌راه خوب برای پیدا کردن سوال این است که در شبکه‌های اجتماعی از مخاطبان خود بپرسید که چه چیزهایی را می‌خواهند بدانند.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید