طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

این 7 دروغ متخصصان سئو را باور نکنید

این 7 دروغ متخصصان سئو را باور نکنید

بهینه سازی برای موتوهای جستجو می تواند برای هر کسب و کاری مشکل ساز باشد،حتی اگر یک کارشناس سئو که تمام شیوه های موتورهای جستجو و الگوریتم هایی که به طور مداوم در حال تغییر می باشند را می داند هم استخدام کنید باز هم ممکن است نتیجه مطلوب را به دست نیاورید بنابراین اگر قصد دارید که یک متخصص سئو را استخدام کنید قبل از هر چیز این هفت دروغ رایج سئوکاران را بشناسید.

1-من الگوریتم می دانم!

خارج از شرکت گوگل کسی وجود ندارد که الگوریتم های جستجوی گوگل را بداند،ارزیابی سئو پلتفرمی است که صدها نفر ممکن است با آن آشنا باشند اما راهی وجود ندارد که کسی همه آنها را بداند.
بعضی از این عوامل را خود گوگل ارائه داده و بسیاری دیگر را کاربران با تحقیق و بررسی کشف می کنند اما این نکته واضحی است که گوگل همواره در حال به روزرسانی است و نمی توان به اطلاعات قدیمی اکتفا کرد.

2-من می توانم در هر صنعتی رتبه بالا به دست آورم

یکی از مهم ترین جنبه های موفقیت این است که نیاز مصرف کننده را بدانیم و برای زمان جستجو کلمات کلیدی مناسبی تعریف نماییم بسیاری از سئوکاران موفق آنهایی هستند که نیاز کاربران را می دانند و از کلمات کلیدی که رتبه سایت را بالا می برد استفاده می کنند.

3-سئو، تمام چیزی است که نیاز دارید

سئو یک کانال عده از بازاریابان است اما همه آنها راه های رسیدن سریع به مخاطبان خود را نمی دانند، بیشترین موفقیت کارها با ترکیبی از کانال ها از جمله:تبلیغات،بازاریابی محتوا،بازاریابی رسانه های اجتماعی و …. به دست می آید تحقیقات نشان داده است که این تاکتیک ها اغلب مکمل همدیگر هستند.
به عنوان مثال ساختن تعداد زیادی محتوای منحصر به فرد فرصت عالی برای بهبود سئوی شما می باشد.

این 7 دروغ متخصصان سئو را باور نکنید

4-لینک های بیشتر، بهتر است

با وجود تلاش های گوگل برای مجازات کردن دامنه هایی که با استفاده از شیوه های غیر قانونی کار می کنند هنوز هم لینک ها در بهبود سئوی سایت تاثیرگذارند. اما امروزه نوعی سایتی که لینک شما در آن قرار می گیرد بسیار مهم است و این امر لینک های بیشتر، بهتر مکن است تا جایی پیش برود که به رتبه بندی جستجوی شما آسیب بزند.

5-محتوای تکراری به رتبه شما صدمه می زند

گوگل به دنبال مجازات بازاریابانی است که در حال تلاش برای کپی کردن مطالب دیگر سایت ها در سایت خود هستند، بعضی از متحصصان سئو هنوز هم این را نمی دانند و برای مطالب تکراری شما به دنبال چاره نیستند و آنها قطعا اشتباه می کنند چرا که مقاصد اساسی گوگل را نمی دانند و این مقاصد به شرح زیر می باشند:
به حداقل رساندن کلمات تکراری
اجتناب از نوشتن مقاله های بی ارزش
به حداقل رساندن محتوای مشابه
اطمینان حاصل کنید که متخصصان این قوانین جدید گوگل را حتما بدانند

6-من صفحه اول گوگل را به شما می دهم

هرگونه ادعایی که بگوید سایت شما را اولین نتیجه جستجو در صفحه اول قرار می دهد یا اینکه سئوی سایت شما را فقط در دو ماه برای همیشه ثابت نگه می دارند اشتباه است،در واقع خود شرکت گوگل هشدار می دهد که به سراغ افرادی که این ادعاها را دارند نروید چرا که رتبه صفحه شما ممکن است روزی به هر دلیلی پایین بیاید و وعده “همیشه”متخصصان عقلانی نیست

7-همه آنچه که لازم است انجام دهید این است که توصیه های گوگل را دنبال کنید

این نمیتواند درست باشد! وقتی که گوگل 97 درصد درآمدش را از تبلیغات به دست می آورد، این که باید توصیه های گوگل دنبال شود درست است اما همه چیز همین جا تمام نمی شود و یک متخصص سئو باید تمام عواملی که رتبه سایت را بالا و پایین می کنند را بشناسد.
امیدواریم تا توانسته باشیم مطالب مفیدی در زمینه سئو ارائه دهیم تا شما کاربران گرامی بتوانید با استفاده از این مطالب به اصول اولیه پیرامون این موضوع آگاه شوید، لطفا نظر خود رادر مورد این مطلب گروه سایت سازان ارسال فرمایید.

این 7 دروغ متخصصان سئو را باور نکنید

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید