طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

بروزرسانی الگوریتم گوگل در خصوص پنالتی طرح بندی صفحه سایت

بروزرسانی الگوریتم گوگل در خصوص پنالتی طرح بندی صفحه سایت

به‌روزرسانی‌های الگوریتم پنالتی طرح‌بندی صفحات گوگل به‌صورت خودکار انجام می‌شود

الگوریتم پنالتی(جریمه صفحات طراحی وب سایت) طراحی‌شده توسط گوگل برای جریمه صفحاتی که در آن‌ها تبلیغات زیادی وجود دارد و موجب به هم زدن تمرکز خواننده از مطلب اصلی می‌شود، به‌صورت خودکار به‌روزرسانی می‌گردد و نیازی به ایجاد تغییرات دستی در آن نیست.
مطمئنا شما با الگوریتم‌های بلادرنگ آشنایی کافی دارید و با مفهوم بلادرنگ بودن الگوریتم‌ها آشنا هستید.
زمانی که شما تغییر کوچکی در طراحی سایت خود ایجاد می‌کنید، در زمان کوتاهی کراولرهای گوگل (خزنده‌های گوگل) متوجه آن تغییر می‌شوند و رتبه شما در نتایج جستجو متناسب با آن تغییر ایجادشده، به‌روزرسانی می‌شود. اگر این تغییر در جهت برآورده کردن دستورالعمل‌های گوگل باشد، موجب می‌شود که صفحه شما به رتبه‌های بالاتر صعود کند و بالعکس.
این سوال از آقای John Mueller یکی از متخصصان کمپانی گوگل پرسیده شد :
آیا این الگوریتم به‌گونه‌ای است که شما به‌صورت دستی آن را اجرا می‌کنید و سپس این الگوریتم طراحی وب‌ را موردبررسی قرار می‌دهد؟ یا این الگوریتم کاملا به‌صورت بلادرنگ بوده و نیازی به ایجاد تغییرات دستی و دادن فرمان به آن نیست؟ زمانی که آگهی‌های تبلیغاتی که موجب شده بودند وب‌سایت جریمه شود و یا رتبه آن تنزل پیدا کند از وب‌سایت حذف می‌شوند، آیا گوگل به‌صورت خودکار مجددا آن وب‌سایت را موردبررسی قرار داده و اندیس گذاری می‌کند و یا این کار باید به‌صورت دستی (غیر خودکار) انجام شود؟
ایشان در پاسخ به این سوال گفتند:
این الگوریتم یک الگوریتم کاملا خودکار است و تمامی به‌روزرسانی‌های آن نیز به‌صورت خودکار انجام می‌شود. زمانی که این الگوریتم یکی از صفحات وب‌سایت شمارا جریمه می‌کند و شما برای حل این مسئله تغییراتی در آن صفحه ایجاد می‌کنید، نیازی به دخالت و یا انجام هیچ عملی از جانب ما برای بررسی مجدد صفحه شما توسط این الگوریتم نمی‌باشد و این الگوریتم به‌صورت خودکار صفحه را مجددا بررسی می‌کند. این قابلیت موجب می‌شود شما نیازی به صبر کردن برای انجام تغییرات دستی و یا عملیات خاصی از جانب ما برای حل مسئله صفحات جریمه‌شده خود نداشته باشید.
ایشان در صحبت‌هایشان به کلمه بلادرنگ (Real Time) اشاره نکردند بلکه ایشان از لفظ اتوماتیک برای تفسیر عملکرد این الگوریتم استفاده نمودند.

بروزرسانی الگوریتم گوگل در خصوص پنالتی طرح بندی صفحه سایت

[rating itemreviewed=”بروزرسانی الگوریتم گوگل در خصوص پنالتی طرح بندی صفحه سایت” rating=”9.5″ reviewer=”سایت سازان” dtreviewed=”14/11/2016″ best=”10″ worst=”0″]مطلب در مورد بروزرسانی الگوریتم گوگل در خصوص پنالتی طرح بندی صفحه سایت می باشد و رهایی از گوگل پنالتی ( پنالتی گوگل) می باشد و چگونه اسیر پنالتی گوگل نشویم[/rating]

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید