طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

بهترین روش های تبلیغات در 2016 چیست؟

بهترین روش های تبلیغات در 2016 چیست؟

بهترین روش های تبلیغات در 2016 چیست؟

استراتژی سئو نقش کلیدی در موفقیت کمپین های موتورهای جستجو به دلیل اهمیت مطالب مرتبط در فضای بازاریابی بازی می کند. اگر موتور جستجو محتوای یک صفحه مربوط به کلمات کلیدی را پیدا کند کلمه کلیدی با رتبه بالاتری را به آن اختصاص می‌دهد.در راهنمای زیر ما به معرفی مهم ترین کمپین های SEM و بهترین شیوه تبلیغات پرداخته‌ایم که این آزمایشات در بیش از 20 کشور و بیش از 25 صنعت انجام شده است.

جستجو مبارزات شبکه

کمپین های جستجو رایج ترین نوع مبارزات انتخاباتی در گوگل و بینگ هستند زیرا آن‌ها بر پایه مفهوم سیستم کشش هستند، سیستم کشش روی هر روش تبلیغاتی ارائه می‌شود.تبلیغات شبکه جستجو قطعا گران ترین آگهی گوگل و بینگ است. حرکت نزولی اصلی تبلیغات جستجو این است که گاهی هزینه به ازای هر کلیک ممکن است بیش از حد گران باشد و برای کسب‌وکارهای کوچک مناسب نباشد. برخی از صنایع ممکن است حجم جستجوی پایینی برای محصولات خود داشته باشند و این باعث تبلیغ برای منابع ترافیک اضافی است.هر مبارزه شبکه جستجو شامل کلمات کلیدی، تبلیغات و پسوند است. استفاده از بهترین شیوه در طول راه‌اندازی کمپین و بهینه‌سازی کلیدی برای دستیابی به نتایج موفقیت‌آمیز است.
یک پیوند قوی بین مبارزات جستجو و استراتژی سئو وجود دارد. بهینه‌سازی صفحات وب سایت شما برای کلمات کلیدی که شما در واقع برای مبارزات جستجو هدف قرار می‌دهید می‌تواند نمره کیفیت را بالا ببرد. اگر شما برای یک دوره خاص سخت کارکنید در نهایت گوگل و بینگ آگهی شما را هدف قرار می‌دهند و به نمایش می‌گذارند. مطمئن شوید که مهم ترین عناصر یک کمپین جستجوی گوگل و بهترین شیوه برای بهبود عملکرد را دریافت کرده اید.

مقدمه‌ای بر کلمات کلیدی

کلمات کلیدی شرایطی است که تبلیغ‌کنندگان برای مبارزات جستجو هدف قرار می‌دهند زیرا معتقدند نشان دادن یک آگهی به‌ احتمال زیاد منجر به تولید کلیک که درنهایت باعث تولید مشتریان جدید است خواهد شد. با این حال هزاران نفر در هرماه عبارت‌هایی را در گوگل و بینگ جستجو می‌کنند که قبلا هرگز جستجو نشده است. این بدین معنی است که تبلیغ نیاز به هدف قرار دادن تغییرات کلمات کلیدی دارد. این را می‌توان با استفاده از انواع بازی کلمه کلیدی انجام داد. چهار نوع بازی اصلی کلمه کلیدی در گوگل و بینگ وجود دارد و هر یک از آن‌ها تغییرات کلیدواژه‌های جدید را بازیابی می‌کنند. اینجا توضیحی درباره اینکه آن‌ها چه هستند و چه می‌کنند فراهم کرده ایم:

 • بازی گسترده: کلیدواژه شما می تواند با کلمه کلیدی دقیق، یک عبارت مشابه، مدل مفرد یا جمع کلمات کلیدی، غلط املایی، مترادف، جستجوهای مرتبط و دیگر تغییرات مورد نظر گوگل مسابقه دهد.اصلاح بازی گسترده: کلمه کلیدی شما می تواند با هر عبارت جستجو همسان تا زمانی که تمام واژگان در کلمه کلیدی پرس و جوی کاربران جستجو شود رقابت کند.
 • بازی عبارت: کلیدواژه شما می تواند با کلمه کلیدی خود و هر چیزی که قبل و بعد از کلمه کلیدی مشابه است مسابقه بدهد.
 • بازی دقیق: کلمه کلیدی شما می تواند با جستجوهای منظم رقابت کند. تا کلمات کلیدی منظم نشان داده شوند.

اینجا یک مثال از پرس و جو جستجو که توسط هر یک از انواع کلمه کلیدی بازیابی شده است داریم:

 

کلید تطابق همتاکلید واژه در AdWords گوگل جستجو
تطابق همتاسگ فروشگاهغذای سگ

فروشگاه سگ

فروشگاه حیوان خانگی

فروشگاه های سگ نزدیک من

تغییر تطابق همتافروشگاه + سگبهترین فروشگاه سگ

فروشگاه برای سگ

فروشگاه های سگ های مقرون به صرفه

همه عبارت“فروشگاه سگ”دستورالعمل

فروشگاه سگ

جهت به نزدیکترین فروشگاه سگ

فروشگاه سگ نزدیک

مطابقت کامل[سگ فروشگاه]فروشگاه سگ

 

پژوهش کلیدواژه

پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب بسیار مهم است و نیاز به تحقیقات کامل دارد. گوگل یک ابزار تحقیق کلمه کلیدی بزرگ ارائه می‌دهد که می‌تواند به طور مستقیم با لغات قابل‌دسترسی در ارتباط باشد:

 

بهترین روش های تبلیغات در 2016 چیست؟ | سایت سازان | طراحی سایت
ابزار کاربران را قادر می‌سازد که مدتی یک گروه با اصلاحات را تست کند سپس آگهی‌ها و کلمات کلیدی را نشان دهد. شما همچنین می توانید کلمات کلیدی که دیگران پیشنهاد کرده اند ببینید.

برنامه‌ریز کلمات کلیدی

برنامه‌ریز کلمه کلیدی برای رفتن به‌جایی که از برنامه‌ریزی کمپین شروع خواهد شد آماده است. چند استراتژی وجود دارد که اجازه می‌دهد که تبلیغ بهترین استفاده را از تلفاتی که وجود دارد ببرد:

 

بهترین روش های تبلیغات در 2016 چیست؟ | سایت سازان | طراحی سایت

 • استفاده از بسیاری از کلمات کلیدی منفی ممکن است. این کار به دلیل افزایش انبوه کیفیت کلمات کلیدی پیشنهادشده است.
 • تحقیق توسط موضوعات مرتبط انجام می‌شود. اجرای جستجوهای متعدد در ابزار کلمات کلیدی و تمرکز هر جستجو در موضوع‌های مختلف برای بدست آوردن بهترین میزان پیشنهادات کلمه کلیدی انجام می‌شود.
 • باکیفیت تنها شرایط موجود را نشان می دهد. تا محصولات و خدمات موردنیاز خود را انتخاب کنید. از جستجوهایی که بسیار کلی هستند هستند دور بمانید مانند جستجوهای تصویر»، ویدیو و غیره.
 • اصلاح پژوهش با اضافه کردن کلمات کلیدی شامل» برای به دست آوردن پیشنهادات بهتر برای شرایطی که برای شما بسیار مهم است.
 • کیفیت از کمیت مهم‌تر است. از کلمات کلیدی مناسبی استفاده کنید و فقط به فکر این نباشید که تعداد کلمات را بالا ببرید.
 • این بهترین روش برای استفاده از کلمات کلیدی که شما در گوگل و بینگ جستجو می‌کنید است… سپس، سئو کمپین بینگ بر اساس رفتار منحصربه‌فرد از این پلت فرم لازم است.

همچنین دو راه دیگر برای پیدا کردن شرایط اضافی وجود دارد:

 • اولین مورد متشکل از استفاده از تابع تکمیل خودکار در Google.com است. همه‌چیزهایی که برای شروع یک جستجو و پیشنهادات تکمیل خودکار از گوگل لازم دارید در اینجا است. این به شما کلمات کلیدی رایج گوگل را نشان می دهدو میتواند یک معدن با رازش از کلمات کلیدی برای شما بسازد.
 • روش دوم برای پیدا کردن کلمات کلیدی اضافی استفاده ابزار جاسوسی کلمه کلیدی است. این ابزار با دقت بالا و با استفاده از پایگاه داده کلمات کلیدی بزرگ برای برآورد کلمه کلیدی که توسط رقبای شما استفاده می‌شود نیاز است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد PPC از رو کو (و شریک کسب‌وکار و، کریستینا)، از این قسمت در بازاریابی استفاده نمایید:

 

بهترین روش های تبلیغات در 2016 چیست؟ | سایت سازان | طراحی سایت

مرتب‌سازی کلمات کلیدی در گروه های تبلیغاتی

هنگامی که کلمات کلیدی یافت شد، تبلیغ نیازمند مرتب کردن آن‌ها در گروه می شود. در هر گروه از آگهی باید کلمات کلیدی که به یکدیگر مرتبط باشند قرار بگیرد. برای مثال، اگر شما فروشده محصولات حیوانات هستید. گروه های آگهی می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • غذای سگ
 • غذای ضد آلرژی سگ
 • غذای توله سگ
 • غذای گربه
 • غذای ضد آلرژی گربه
 • کت‌های بارانی برای سگ
 • تی‌شرت سگ

همانطور که در بالا می بینید، هر گروه آگهی دارای یک تم مشابه است. این موضوع نشان می دهد هر یک از کلمات کلیدی در یک گروه آگهی خاص به شدت به یکدیگر مرتبط هستند.

علاوه بر این، ایجاد یک طرح گروه آگهی ساختار به شما امکان می‌دهد تبلیغات هدفمند داشته باشید و کلمات کلیدی خاص را در یک گروه آگهی قرار دهید. از جمله توصیه‌های کلمات کلیدی در تبلیغات این است که همیشه نمره کیفیت کلمات کلیدی را افزایش دهید و در نتیجه کاهش هزینه اتفاق می‌افتد و هر کلیک که به شما پرداخت شود موقعیت آگهی را به نمایش می‌گذارد.کیفیت نمره شما وقتی‌که از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید تا حد زیادی افزایش می‌یابد. تبلیغات موثر و استفاده متناسب از کلمات کلیدی تاثیر به سزایی در سئوی سایت هم دارد.

گرفتن حق کپی رایت آگهی‌ها

تبلیغات جستجو استاندارد گوگل از چهار جهت قابل مشاهده است و از یک فیلد مخفی تشکیل‌شده است. زمینه قابل مشاهده تیتر است (حداکثر 25 کاراکتر)، اولین خط توضیح (حداکثر 35 کاراکتر)، خط دوم توضیح (حداکثر 35 کاراکتر) و URL تا (حداکثر 35 کاراکتر). بینگ هم دارای ساختار مشابه ای است اما خط‌ها تنها شامل 71 حرف می‌باشند. URL نمایش داده‌شده نیاز به دامنه ریشه سایت خود دارد که پس از WWW می آید. فیلد مخفی نهایی URL نامیده می‌شود و در صفحه فرود واقعی که می‌خواهید برای ارسال ترافیک در نظر بگیرید وجود دارد.

 

بهترین روش های تبلیغات در 2016 چیست؟ | سایت سازان | طراحی سایت

گوگل به‌تازگی شروع به ارائه ی یک نوع جدید از آگهی طولانی کرده است. نوع آگهی‌های جدید شامل دو تیتر که هر یک از 25 کاراکتر، 80 کاراکتر برای خط توضیحات کامل و دو راه URL تشکیل‌شده است. که چیزی بیش از این امکان را به شما خواهد داد (به عنوان مثال example.com/Buy-Now/Promo).
نشانی اینترنتی نهایی یک میدان پنهان خواهد داشت و این‌جایی است که شما ترافیک خود را برای آن ارسال می کنید. URL نمایش داده‌شده را به طور خودکار انتخاب کنید تا ریشه دامین برای استفاده در آگهی خود را بیابید.
بسیاری از بهترین شیوه ها در محل تبلیغات وجود دارد. در اینجا برخی از مهم‌ترین آن‌ها را که باعث بهبود عملکرد شما می شود را معرفی می‌کنیم:

 • تست یک عنصر در یک زمان. همانطور که قبلا دیدیم، هر تبلیغ در خطوط مختلف از متن سازمان‌یافته است. هر بار که شما تبلیغات را با عناصر مختلف در هر خطی که نمی‌دانید خط خاصی از متن است تست می کنید به دلیل وجود بیش از حد متغیرها انجام می‌شود.
 • ویژگی‌ها و مزایای محصولات و یا خدمات خود را در خطوط مختلف توضیحات تست کنید و آن‌هایی که بهترین CTR و نرخ تبدیل رادارند پیدا کنید. هنگامی که شما ویژگی‌ها و مزایای بهترین کار را کشف می‌کنید، شما می توانید آنها را در دیگر کانال های بازاریابی آزمایش کنید و ببینید که آیا آنها عملکرد خود را بهبود می‌بخشند یا خیر.
 • آنچه را که می‌خواهید مردم روی سایت شما انجام دهند به آن‌ها بگویید. با استفاده از یک پاسخ روشن به عمل مانند کسب اطلاعات بیشتر، خرید در حال حاضر و پاسخ ما، شانس داشتن انجام عمل را افزایش دهید. مردم ناخودآگاه تحت تاثیر آنچه که شما از آن‌ها بخواهید قرار می‌گیرند.
 • استفاده از یک دوره در پایان یک خط از توضیحات. آن را در اولین خط توضیح در کنار تیتر یک آگهی ایجاد کنید. آگهی هرچه بزرگ‌تر باشد بهتر است، آگهی بزرگ راحت‌تر توجه مردم را جلب می‌کند و آن‌ها را وادار به کلیک می کند.
 • صفحات فرودی را انتخاب کنید که مربوط به تبلیغات و کلمات کلیدی انتخاب‌شده شما است. اگر صفحه شما برای کلمات کلیدی مورد نظرتان در بهینه‌سازی شده است، به‌احتمال زیاد شما شما نمره کیفیت را به راحتی دریافت خواهید کرد.

ضمیمه‌ها عملکرد آگهی را افزایش می‌دهند

گوگل بسیاری از انواع فرمت ها را برای شبکه‌های جستجو ارائه می‌دهد. ضمیمه‌ها اطلاعات بیشتری در مورد کسب‌وکار و ارائه کمک به جستجوگران می‌دهند و تصمیم‌گیری را بهتر می‌کنند.

پسوند عبارت است از:

پسوند لینک های سایت:

خطوط اضافی در زیر آگهی‌ها وجود دارند که مردم را به صورت مستقیم به صفحه دیگری هدایت می‌کنند و صفحات مختلف سایت به غیر از URl نهایی ظاهر می‌شود. جستجوگران می‌توانند از پسوند لینک برای حرکت از یک صفحه به صفحه دیگر که بیشتر موردنیازشان است استفاده کنند.

 

بهترین روش های تبلیغات در 2016 چیست؟ | سایت سازان | طراحی سایت

پسوند بالون:

این پسوند خطوط اضافی از متن است که زیر یک آگهی به نظر می‌رسد و اطلاعات اضافی در مورد یک محصول یا خدمت را ارائه می‌دهد. آن‌ها قابل کلیک نیستند و بنابراین نمی‌توانند کاربران را به یک صفحه خاص از وب سایت هدایت کنند.

 

بهترین روش های تبلیغات در 2016 چیست؟ | سایت سازان | طراحی سایت

پسوند تماس:

تبلیغ شما می تواند شامل یک شماره تلفن باشد که به مردمی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر هستند نشان داده شود. پسوند پاسخ یک کلیک برای فراخوانی تابع به دستگاه‌های تلفن همراه است.

پسوند محل سکونت:

این فرمت آدرس کسب‌وکار شما را به آگهی اضافه می‌کند. شما نمی توانید به صورت دستی آدرس را وارد کنید، اما این کار به صورت خودکار توسط سیستم رفت‌وبرگشت گوگل انجام می‌شود.

پسوند بررسی:

این فرمت فرصت به نمایش گذاشتن محصول یا خدمات طراحی وب سایت های شخص ثالث قابل اعتمادی که صحبت‌های مثبتی در مورد آن‌ها می‌شود را به ما می‌دهد.

بهترین روش های تبلیغات در 2016 چیست؟ | سایت سازان | طراحی سایت

شما می توانید یک لیست کامل از پسوندها را در اینجا پیدا کنید.
به عنوان یک قاعده کلی، پسوند همیشه باید اطلاعات اضافی برای آنچه که شما در حال حاضر در آگهی می‌نویسید را فراهم کند. این کار به تعامل با جستجوگر و افزایش کلیک به سایت شما کمک ویژه ای می‌کند.

تنظیمات کمپین درست انتخاب کنید

آخرین مرحله در راه اندازی یک کمپین در شبکه جستجو، انتخاب تنظیمات مناسب برای مبارزات انتخاباتی است. در اینجا مجموعه‌ای از بهترین شیوه ها برای تنظیمات کمپین را معرفی می‌کنیم:

 • چرخش تبلیغات به طور نامحدود: هیچ چیز بدتر از ایجاد بسیاری از آزمون‌های آگهی و توزیع ترافیک به طور مساوی در سراسر تغییرات آگهی مختلف وجود ندارد. چرخش نامحدود کار بیشتری می خواهد چراکه نیاز مکرر به به‌روزرسانی دارد، اما بهترین راه موثر آزمایش تبلیغات است.
 • تبلیغات خود را به جستجوی افراد برای محصولات یا خدمات در منطقه خود اختصاص دهید حتی اگر آن‌ها به صورت فیزیکی خارج از هدف جغرافیایی شما واقع‌شده اند.
 • تبلیغات خود را تنها در روز و ساعتی که می‌دانید برای انجام کسب‌وکار مناسب است نمایش دهید. اگر شما این اطلاعات را ندارید شما می توانید تبلیغات خود را به صورت محدود شروع کنید و سپس آن را افزایش دهید.
 • درخواست اصلاح پیشنهاد برای مکان‌های جغرافیایی بدهید، ساعت، روز و دستگاه‌های مختلف در این موضوع به شما کمک خواهند کرد تا با استفاده از بودجه خود به طور موثر، اطلاعات بیشتری را داشته باشید. اصلاح پیشنهاد بیشتری برای استفاده خود فراهم کنید.
 • برای پیدا کردن شرکای تجاری خود جستجو کنید و بررسی کنید که آیا آنها کار باارزشی را در حال اجرا دارند یا نه. جستجو برای شرکای تجاری باکیفیت بالای طراحی وب سایت برای موتور جستجو گوگل و نشان دادن تبلیغات از حساب‌های AdWords می‌باشد. شما قادر خواهید بود که عملکرد شرکا را بررسی کنید و ببینید که آن‌ها در هر زمان چه‌کاری را انجام می‌دهند.
 • گوگل یک کمپین ارائه می هد که می‌تواند عملیات جستجو را انتخاب و اجرا کند. اگر می‌خواهید از هر کدام از این ها استفاده کنید باید صبر کنید تا زمانی که جمع‌آوری اطلاعات شما به یک تبدیل داده با ارزش تبدیل شود و سپس می توانید آن را تست کنید. باگذشت زمان نمایشی را انتخاب کنید که به‌احتمال زیاد به یک جز ضروری از استراتژی گوگل تبدیل می‌شود.
 • مناقصه‌ها به صورت خودکار یک گزینه عالی هستند اما اگر شما نمی خواهید یک مناقصه برای هر کلمه کلیدی تک کنید از دست دادن برخی از کنترل ها بر کلمات کلیدی به شما تحمیل خواهد شد و دیگر قادر نخواهید بود استراتژی کلمه کلیدی پیشنهادی خاص را بررسی کنید و در نتیجه شروع به یک مناقصه دستی می کنید و سپس یک هزینه در هر کسب (CPA) مناقصه برای شما به وجود می آید. یک‌بار مبارزه انتخابی خود را تغییر دهید تا قادر به دریافت بیشتر با هزینه کمتر باشید. گوگل نیازمند به 15 تبدیل در ماه است و مناقصه را بررسی می‌کند اما اگر تبدیل شما بیشتر باشد استراتژی مناقصه بیشتر خواهد بود.

تعمیر و نگهداری و بهینه‌سازی بهترین روش

داشتن یک استراتژی بهینه‌سازی موثر است و تاثیر بسیار زیادی بر هزینه به ازای هر خرید می‌گذارد. هر حساب نیاز به رفتن به استراتژی های بهینه‌سازی سفارشی بسته نسبت به عملکرد و چگونگی آن ساخت آن دارد… با این حال، مجموعه‌ای از بهترین شیوه هایی که می‌تواند تمام حساب‌ها را به صورت منظم استفاده کند و عملکرد موجود را به حداکثر برساند وجود دارد:

 • گزارش عبارت جستجو را باهدف پیدا کردن عبارات جستجو بلند برای اضافه کردن به مبارزات خود تجزیه‌وتحلیل کنید. کلمات کلیدی بلند کلمات کلیدی هستند که کلماتشان شامل سه کلمه یا بیشتر می‌شود. آن‌ها خیلی هدفمند هستند و معمولا حجم جستجویشان بزرگ نیست اما آن‌ها می‌توانند در یک CPA بهتر تبدیل شوند.
 • یک گزارش عبارت جستجو را باهدف پیدا کردن شرایط اضافه کردن کلمات کلیدی منفی بیشتر در حساب خود تجزیه‌وتحلیل کنید. این کار برای این است که کمک به کاهش بودجه می‌کند و در حال حاضر در شرایط جستجو نامربوط استفاده می‌شود.

بهترین روش های تبلیغات در 2016 چیست؟ | سایت سازان | طراحی سایت

 • به عملکرد جغرافیایی هر کمپین در شهرستان نگاه کنید و یا حتی فایل های فشرده سطح کد را بردارید. تبلیغ‌های هوشمند باعث خواهد شد اصلاح پیشنهاد جغرافیایی بر اساس عملکرد اعمال شود. این اطلاعات در تب هر یک از کمپین ها در دسترس است.

بهترین روش های تبلیغات در 2016 چیست؟ | سایت سازان | طراحی سایت

 • دوره اجرای آزمون آگهی برای پیدا کردن آنچه تبلیغات انجام می‌دهند بهترین راه است. هنگامی که شما آنها را پیدا کنید، تست را متوقف می‌کنند اما سعی در نگه‌داشتن تغییرات جدید می‌تواند CTR یا نرخ تبدیل شما را بهبود بخشد.
 • عملکرد خود را در دستگاه‌های مختلف بررسی کنید و تنظیم مناقصه خود را انجام دهید. شما نباید به سادگی خاموش شوید حتی اگر عملکرد ضعیفی داشته باشید. شما باید بهینه‌سازی و طراحی سایت خود را برای عملکرد بهتر برای موبایل در نظر داشته باشید.
 • قیمت‌های پیشنهادی خود را بر اساس عملکرد با روز و ساعت تنظیم کنید. اطلاعات بیشتری را جمع‌آوری کنید، بهترین راه این است که به شما اجازه دیدن آمار داده شود.

 

بهترین روش های تبلیغات در 2016 چیست؟ | سایت سازان | طراحی سایت
کمپینهای خرید، مبارزات خاص گوگل هستند و اغلب توسط خرده‌فروشان استفاده می‌شوند. این کمپین ها کاملا خودکار تمام یا بخشی از محصولات یک کسب‌وکار را بر اساس یک فید (خوراک) تبلیغ می‌کنند این تبلیغ می‌تواند به صورت دستی یا به طور خودکار در گوگل آپلود انتخاب‌شده باشد. این نوع مبارزات انتخاباتی می‌تواند توسط شرکت های ارائه خدمات مورد استفاده قرار گیرد. همچنین حتما از کلمات کلیدی استفاده کنید، گوگل در محتوای خوراک خود نگاهی به تعیین اینکه آیا یک جستجو می‌تواند برای یک کسب‌وکار مناسب باشد یا نه می‌اندازد. کمپینه ای خرید بر روی شبکه جستجو همراه با تبلیغات جستجو به طور منظم نمایش داده می شوند.

بیشتر کسب‌وکارها از پلاگین که به طور خودکار ایجاد فیدهای مختلف در محتوای یک سایت است تبلیغ می‌کنند. این بدین معنی است که در هر صفحه محصول برای بهترین کلمات کلیدی بهینه‌سازی شده و برداشت بیشتری از آن دریافت خواهید کرد.
کمپین های خرید همچنین می توانند شامل گروه های آگهی که هر یک هدف یک بخش خاص از خوراک، مانند دسته های مختلف محصول، علامت‌های تجاری و یا پارامترهای سفارشی سازمان‌یافته هستند باشد. استفاده از خوراک در گروه آگهی امکان گرفتن یک عکس فوری از عملکرد گروه از محصولات را آسان‌تر می کند. اختصاص کلمات کلیدی سفارشی منفی فقط برای یک گروه آگهی و نه برای تمام محصولات در یک خوراک است. برای مثال، اگر شما در حال فروش لباس هستید شما نیازمند اضافه کردن نقطه منفی استفاده‌شده» تنها به محصولات جدید هستید.
می‌توانید به کمپین های خرید مناقصه سفارشی اختصاص دهید تمام راه به سطح محصول می‌باشد. شما می توانید تصمیم بگیرید که یک پیشنهاد استاندارد برای یک دسته محصول (نام تجاری و یا هر متغیر دیگر) اختصاص دهید و پس‌ازآن پیشنهاد را برای نیازهای یک محصول خاص افزایش یا کاهش دهید.
کمپین های خرید آنقدری که آسان به نظر می‌رسند آسان نیستند. در اینجا لیستی از بهترین شیوه ها برای عملکرد بهتر را معرفی می‌کنیم:

 • بخش مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان بسیاری از گروه های محصول که ممکن است برای سفارشی کردن استراتژی مناقصه به آن‌ها نیاز داشته باشید هدفمند کنید.
 • مناقصه‌های سفارشی برای هر آیتم در خوراک خود ایجاد کنید. سفارشی کردن قیمت‌های پیشنهادی شما بهترین راه برای افزایش ترافیک برای شرایط خوبی که انجام و کاهش آن برای شما سودآور نیست است.
 • آیا عنوان محصول شما شامل کلمات کلیدی غنی و توصیف در خوراک است؟ همانطور که قبلا ذکر شد، مبارزات، خرید کلمات کلیدی ندارد و در نتیجه کیفیت خوراک بسیار مهم است. فکر می‌کنم از یک خوراک خرید به عنوان یک قطعه از محتوا که باید برای اهداف سئو بهینه‌شده باشد استفاده شود.
 • در هر کشوری که می‌خواهید یک فید برای تبلیغات ایجاد کنید.
 • بخش مبارزات خرید خود را با افزایش یا کاهش در ساختار سایت خود بسنجید. این باعث خواهد شد کار شما ساده شود. به دنبال لغات مناسبی برای بهینه‌سازی بگردید.
 • از اصلاح پیشنهاد عنوان سایت برای یک عملیات جستجو استفاده کنید. این کار برای کمک به بهبود عملکرد کلی کمپین خرید است.

نمایش کمپین ها

کمپین ها یکی دیگر از گزینه‌های خوب برای تبلیغ‌کنندگانی که به دنبال تولید ترافیک جامد با هزینه خوب به ازای هر کلیک هستند است. کمپین ها تبلیغات متنی یا بنر در وب سایت های گوگل را ترویج می‌دهند و برای میزبانی فضاهای آگهی در صفحات شما انتخاب خوبی هستند.کار گماری، کلمات کلیدی، موضوعات (گروه سایت هایی که محتوای مشابه موضوعات دارند) (صفحاتی که شما برای نشان دادن تبلیغات می‌خواهید در اینجا هستند) و بازاریابی مجدد: تبلیغ‌کنندگان می‌توانند نیاز مشتریان بالقوه خود را بر اساس این چهار معیار هدف قرار دهند و هر ترکیبی از آن‌ها را خلق کنند.
شبکه نمایش گوگل همچنین دارای یک متریک نمره کیفیت است که روی عملکرد آگهی تاثیر می‌گذارد. یک‌بار دیگر، کیفیت محتوا نقش مهمی در افزایش نمره کیفیت را ایفا می کند. بزرگ‌ترین عناصر موثر بر نمره کیفیت در شبکه نمایش عبارتند از:

 • عملکرد آگهی در سایت های مشابه
 • تراز بین کلمات کلیدی و صفحه فرود
 • تراز بین محل قرار گرفتن و صفحه فرود

راه‌اندازی و مدیریت کمپین های نمایش می‌تواند با استفاده از برخی از بهترین شیوه ها که در زمان و پول شما صرفه‌جویی می‌کند نتیجه خیلی بهتری ارائه دهد. بیایید باهم نگاهی به برخی از آن‌ها که در حال حاضر وجود دارند بیندازیم:

 • شکستن مبارزات در گروه آگهی مشابه آن‌ها را در یک شبکه جستجو کنید. این کار اجازه می‌دهد تا شما با سفارشی کردن صفحات فرود ترافیک و نمره کیفیت سایت خود را بالا ببرید.
 • جلوگیری از تبلیغات از ظاهر شدن در برنامه‌های تلفن همراه. بسیاری از مواقع این جایگاهها تولید کلیک غیر ارادی با توجه به ابعاد کوچک صفحه‌نمایش می‌کنند. برخی از انواع کسب‌وکار ممکن است از تبلیغات در برنامه‌های تلفن همراه بهره‌مند شوند، بنابراین شما نیاز به ارزیابی بهترین عمل به صورت مورد به مورددارید.
 • ایجاد یک لیست برای اضافه کردن آن‌ها به عنوان و دادن نمره منفی لازم است. همچنین برای دادن نمره می‌توانید لیست را به‌خوبی به مکان‌های منفی اضافه کنید.
 • افزایش تلاش برای انجام دادن کار به خوبی موثر است. می‌توانید برای دریافت ترافیک بیشتر به سایت هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند بروید.
 • استفاده از گزینه‌های پیشرفته بازاریابی مجدد و هدف قرار دادن لغات و پیدا کردن مشتریان اضافی بر اساس تجزیه‌وتحلیل داده لازم است.

بهترین روش های تبلیغات در 2016 چیست؟ | سایت سازان | طراحی سایت

 • آزمون تبلیغات متنی و تبلیغات بنر در گروه آگهی‌های مختلف به حداکثر کنترل بر عملکرد مبارزات می‌پردازد.
 • همیشه آزمون در سطح خلاق اجرا می‌شود و طور مداوم به بهبود عملکرد کمک می‌کند. شما نباید بیش از یک عنصر را در یک زمان آزمایش کنید و شما قادر نخواهید بود که بگویید چه عنصری در حال حاضر به آزمایش کمک می‌کند.

 

 

کاربران گرامی در اینجا این مطلب با عنوان بهترین روش های تبلیغات در 2016 چیست؟ به پایان رسید و ما امیدواریم مثل همیشه از سایت سازان راضی بوده باشید و این مطلب مورد توجه و استفاده ی شما عزیزان قرار گرفته باشد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید