طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

تاثیر بازاریابی موثر در سئو وب‌سایت

تاثیر بازاریابی موثر در سئو وب‌سایت

چرا بازاریابی نفوذ گرا می‌تواند در سئو وب‌سایت شما تاثیر مثبت ایجاد کند؟

در این مقاله 4 نکته آورده شده است که شما می‌توانید بر اساس آن‌ها یک رابطه دوسر برد با افراد بانفوذ درزمینه مورد نظر ایجاد کنید.
بسیاری از بازاریابان در تکاپو هستند تا با افراد بانفوذ همکاری کنند و با آن‌ها تعامل برقرار نمایند. به دلیل اینکه ثابت‌شده است که این نوع از تعاملات می‌تواند سرعت رویت پذیری یک برند جدید را برای تجارت‌های مختلف افزایش دهد.
با استفاده از روش بازاریابی نفوذ گرا، تعداد بیشتری از کاربران با برند شما آشنا می‌شوند و یا به عبارت دیگر برند شما رویت پذیری بیشتری پیدا می‌کند و در معرض دیده شدن توسط سیل عظیم‌تری از کاربران قرار می‌گیرد که موجب می‌شود ترافیک طراحی سایت شما به شدت افزایش بیابد و در نتیجه تعداد اعضا، فالورها و مشترکین شما به طور ناگهانی افزایش پیدا می‌کند.
یک مزیت مهمتر بازاریابی نفوذ گرا که اکثر افراد از آن غافل می‌مانند بهسازی در استراتژی های طولانی مدت سئو است. دریکی از بررسی‌های انجام‌شده توسط Moz بر روی ارزش هریک از فاکتورهای رتبه‌بندی در جستجوها، به مزیت های بازاریابی نفوذ گرا و اینکه چقدر این روش بازاریابی می‌تواند در نتایج ارگانیک جستجوها برای شما مفید باشد اشارات بسیاری شده است.

1) گسترش دادن پروفایل لینک‌های شما

باوجودآنکه در الگوریتم گوگل تغییراتی ایجادشده است تا لیستینگ‌های نامناسب را حذف کند، اما لینک‌های برگشتی همچنان در تعیین موقعیت شما در نتایج جستجوها از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. تنها تغییری که در لینک‌های برگشتی ایجادشده است روش امتیازدهی الگوریتم گوگل به آن‌ها است و تاکید گوگل بر اعتبار، کیفیت و میزان مرتبط بودن منبع با موضوع جستجوی کاربر، بیشتر شده است.
به همین دلیل ایجاد گست پست‌ها بیش از پیش مورد توجه قرارگرفته است و بازاریابان و برندها شروع به ایجاد محتوا برای قرار دادن در طراحی وب سایت های افراد بانفوذ و برندهای نفوذ گرا کرده اند.زمانی که شما محتوایی را به منظور ایجاد ترافیک ارجاعی، ارزش‌گذاری برای گسترش خوانندگان و افزایش دسترسی به کاربران ایجاد می‌کنید در واقع دارید در عین حال برای خود لینک های ارگانیک ایجاد می‌کنید که موجب ایجاد بهبود در پروفایل لینک های برگشتی شما در موتورهای جستجوگر می‌شود.

2) افزایش ترافیک وب سایت

زمانی که شما با افراد بانفوذ ارتباط برقرار می‌کنید، استفاده از امکان گست پست‌ها تنها یکی از منابعی است که ترافیک وب‌سایت شما را افزایش می‌دهد، زمانی که شما با افراد بانفوذ در ارتباط باشید ممکن است آن‌ها محتوای شما را در کانال‌ها اجتماعی خود به اشتراک بگذارند که در آن تعداد زیادی از مخاطبان مورد نظر شما حظور دارند و احتمال دارد که مطلب شما را مطالعه کنند.باوجودآنکه سیگنال‌های مربوط به شبکه‌های اجتماعی تاثیری بر روی رتبه شما در نتایج جستجوهای ارگانیک ندارد، اما افزایش ترافیک طراحی سایت شما در رتبه شما تاثیرگذار خواهد بود.

3) پیشنهاد ایجاد پست مهمان در وب‌سایت شما

باوجودآنکه ایجاد روابط خوب با افراد بانفوذ کاری بسیار دشوار است، اما اگر به ثمر برسد برای شما نتایج چشمگیری خواهد داشت. افراد بانفوذ بسیار پر مشغله هستند، اما شما اگر بتوانید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید می‌توانید از آن‌ها بخواهید که در وب‌سایت شما یک پست مهمان ایجاد کنند.زمانی که شما توانستید این محتوای باارزش را به وب‌سایت خود جذب کنید، سعی کنید تا آن را ارتفاع دهید این کار هم به نفع شما و هم به نفع آن فرد است و موجب افزایش مخاطبان هردوی شما می‌شود. ایجاد چنین محتوایی نه تنها می‌تواند موجب افزایش چشمگیری در ترافیک طراحی وب‌سایت شما شود بلکه می‌تواند به عنوان یک محتوای ارزشمندی برای شما لینک‌های داخلی را نیز به همراه بیاورد.

4) ایجاد محتوای ویدیویی برای افزایش رویت پذیری

از فرصت به وجود امده برای شما (ارتباط شما با افراد بانفوذ) استفاده کنید و تنها به ایجاد پست‌های متنی برای وبلاگتان قناعت نکنید. ایجاد محتواهای متنوع نه تنها موجب گسترش دسترسی شما به مخاطبان متعددی می‌شود بلکه می تواند در رتبه‌بندی شما در نتایج جستجوها نیز تاثیرگذار باشد.
یک مصاحبه ویدیویی با یک فرد بانفوذ (حتی یک فایل صوتی و یا یک اسلاید که در آن مصاحبه به صورت بخش‌های مجزا آورده شده باشد) می‌تواند در رویت پذیری شما در نتایج جستجوهای موتورهای جستجوگر یک جهش بزرگ ایجاد کند.زمانی که مخاطبان افراد بانفوذ محتوایی مرتبط با آن فرد بانفوذ را جستجو می‌کنند، آن‌ها ویدیوهای بهینه‌ سازی شده و بازار مشترک شما را نیز در نتایج مشاهده خواهند کرد که موجب می‌شود برند شما به آن افراد معرفی گردد.
هر رابطه‌ای زمانی که دو طرفه باشد پابرجا باقی می‌ماند، شما هم باید این نکته را چه در رابطه با مشتریانتان و چه در رابطه با افراد بانفوذ باید در خاطر داشته باشید. کارکرده با افراد بانفوذ همان طور که من در این مقاله اشاره کردم می‌تواند برای شما افزایش رویت پذیری ارگانیک را به همراه بیاورد، اما شما نباید به رویکرد بازاریابی نفوذ گرا به چشم یک ابزار برای استفاده از افراد بانفوذ نگاه کنید، بلکه شما نیز باید برای آن‌ها منافعی داشته باشید.بهترین نتایج زمانی به دست می آیند که روابط بر پایه منافع هر دو طرف باشد. اگر شما در روابط خود با افراد بانفوذ خودخواه بوده و فقط به منافع خودتان توجه کنید، رابطه شما با آن‌ها پایدار نخواهد ماند و آن‌ها پس از مدتی روابط خودشان را با شما قطع می‌کنند.
زمانی که روابط شما با افراد بانفوذ به یک رابطه دوسر برد تبدیل شود و شما دراین رابطه علاوه بر منافع خود، منافع آن‌ها را نیز در نظر بگیرید، روابط شما با افراد بانفوذ روز به روز گسترده‌تر می‌شوند زیرا روابط آن‌ها با شما برای آن‌ها نیز مفید است و موجب می‌شود که آن‌ها بتوانند رویت پذیری برند خود و تعداد بازدیدکنندگان خود را افزایش دهند.

[rating itemreviewed=”بازاریابی سئو چیست ؟ ” rating=”9″ reviewer=”سایت سازان” dtreviewed=”15/11/2016″ best=”10″ worst=”0″]این مطلب میگوییم که بازاریابی سئو چیست ؟ و تاثیر بازاریابی موثر در سئو وب‌سایت و آموزش سئو و بازاریابی الکترونیک و رابطه سئو و بازاریابی را بررسی میکنبم و..[/rating]

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید