طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

تغییر در معیار های رتبه بندی گوگل

تغییر در معیار های رتبه بندی گوگل

تغییر در معیار های رتبه بندی گوگل مهم ترین نکته ایست که شما باید درباره ی سئو و بهینه سازی بدانید. Gary Illyes یکی از ابهامات عوام را درباره ی سئو روشن کرده است. طبق صحبت های چند روز گذشته ی او ، فقط 3 عامل اصلی نیستند که بر روی بهینه سازی همه ی مطالب و محتوا ها تاثیر می گذارند. فاکتور ها و معیار های رتبه بندی هر صفحه با توجه به درخواست های ارائه شده ای که منجر به باز شدن آن صفحه شده اند تغییر می کنند.

متن زیر دقیقا کلمات بیان شده توسط او هستند.

I didn’t give a top 3  I actually said that it very much depends on the query and the results which signals count more

— Gary “鯨理” Illyes

تغییر در معیار های رتبه بندی گوگل

John Mueller نیز بیان کرده که کار الگوریتم ها پیدا کردن محتوا و نتایج مرتبط است و هرچیزی غیر از این ، متفاوت و غیر قابل قبول است.

بهینه سازی برای فاکتور های رتبه بندی یک تفکر اشتباه و نتیجه ی آن هم کوتاه مدت است.

لینک ها

همچنین Gary Illyes عنوان کرده که لینک ها به هیچ وجه ملاک و معیار برای رتبه بندی نیستند و هزاران رتبه ی برتر در نتایج هستند که هیچ لینکی ندارند!

اشاره ی خاص و مستقیم او به جستجو های با عبارات بلند و منحصر به فرد است.

در زیر متن صحبت های او را برای شما آورده ایم.

I also said at Brighton there are tons of top results that don’t have links at all. billions of queries a day, lots of long tail w/o links

Gary “鯨理” Illyes

برخی نتایج خیلی جدید و یا مبهم هستند اما این دلیل نمی شود که این نتایج به جستجو های کاربران مرتبط نشوند و نمایش داده نشوند. به همین دلیل است که الگوریتم های گوگل برای تنظیم و محاسبه ی دوباره ی نتایج طراحی شده اند.
رتبه بندی بر اساس ملاک های اصلی و بدون انعطاف ، باعث می شود تا گوگل نتواند همه ی نتایج مرتبط را به کاربر نمایش دهد. همین دلیل باعث ورود معیار ها و روش های جدید در رتبه بندی شده است.

دوستان و همراهان گرامی امیدواریم این مطلب از سایت سازان با عنوان تغییر در معیار های رتبه بندی گوگل مورد توجه شما قرار گرفته باشد شما میتوانید با مراجعه به مطالب فاکتورهای رتبه بندی در گوگل و صفحه طراحی سایت مطالب مشابه را مطالعه نمایید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید تا با کیفیت بیشتری به شما خدمت رسانی کنیم.

وقت بخیر

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید