طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

تفاوت بین موتورهای جستجوی کاربر پسند و موتورهای جستجوی بهینه شده چیست؟

تفاوت بین موتورهای جستجوی کاربر پسند و موتورهای جستجوی بهینه شده چیست؟

تفاوت بین موتورهای جستجوی کاربر پسند و موتورهای جستجوی بهینه شده چیست؟

سردرگمی‌های بسیاری در رابطه بااینکه چگونه یک موتور جستجو کاربر پسند می‌شود و موتور جستجوی دیگر بهینه، وجود دارد.
زمانی که صاحب یک کسب‌وکار تصمیم می‌گیرد سایتش را راه‌اندازی کند بهترین توسعه‌دهنده کسی است که او را مطمئن کند که یک سایت کاربر پسند همراه با بهینه‌سازی تحویلش می‌دهد.
برای از بین بردن هرگونه سوءتفاهم اجازه دهید تفاوت این دو را باهم بررسی کنیم.
SEF انجام‌شده و SEO در حال انجام است.

تفاوت بین موتورهای جستجوی کاربر پسند و موتورهای جستجوی بهینه شده چیست؟ | سایت سازان
کاربر پسند کردن موتور جستجوی یک سایت، تقریبا در یک‌روند انجام می‌پذیرد، ممکن است صدها چیز درگیر این فرآیند باشند اما سایت یک‌بار کاربر پسند می‌شود و پس‌ازآن وجود دارد تا زمانی که مجبور به تغییر سیستم شویم.
بهینه‌سازی موتور جستجو یک فرآیند مستمر است، همیشه کلمات کلیدی موثری برای بهینه‌سازی وجود دارند. لینک‌های بیشتر برای رتبه‌بندی و ترافیک بیشتر برای بهتر شدن. در سئو روزی وجود ندارد که عقب بنشینیم و بگوییم همه‌چیز درست شود! برای داشتن سئوی بهتر باید تلاش کرد.
SEF تمرکز بر روی ساخت‌وساز طراحی سایت. SEO تمرکز بر روی سایت پیام.
توسعه‌دهندگان عمدتا کسانی هستند که سایت‌های کاربر پسند می‌سازند، بسیاری از کارهایی که آن‌ها انجام می‌دهند روی ساخت‌وساز و برنامه‌نویسی سایت متمرکز است. آن‌ها می‌خواهند هرگونه موانعی که از راحت پیدا شدن در جستجوها جلوگیری می‌کند حذف کنند.
SEF استفاده از عنوان و توضیحات برچسب‌ها. SEO بهینه عنوان و توضیحات برچسب‌ها برای دریافت کلیک.

تفاوت بین موتورهای جستجوی کاربر پسند و موتورهای جستجوی بهینه شده چیست؟ | سایت سازان
هنگامی‌که یک سایت موتور جستجو کاربر پسند به وجود می‌آید هر صفحه باید یک عنوان منحصربه‌فرد و شرح مربوط به‌عنوان داشته باشد.
وقتی سایتی بهینه می‌شود برچسب‌ها، عناوین و توضیحات باید نقش پررنگ‌تری را ایفا کنند. نیاز است که سایت با نیازهای جستجوگر مطابقت داشته باشد.
پیاده‌سازی url های SEF قابل‌خواندن است. url های سئو هم باید روند خاصی را دنبال کند.
SEF برچسب‌ها را به‌منظور پیشگیری از محتوای تکراری چک می‌کند و SEO در این روند با او همکاری می‌کند.
موتور جستجو کاربر پسند خواهد شد تا محتوای تکراری را از بین ببرد و با استفاده مناسب از شاخص‌ها و تگ‌ها و برخی استراتژی‌های هوشمندانه دیگر سئوی بهتری را به سابت ها ببخشد.
SEF پایبند به دستورالعمل‌های الگوریتمی کنونی. SEO پایبند به دستورالعمل‌های الگوریتمی از آینده است.

تفاوت بین موتورهای جستجوی کاربر پسند و موتورهای جستجوی بهینه شده چیست؟ | سایت سازان
سایت موتور جستجوی کاربر پسند باید به اکثریت دستورالعمل‌های موتور جستجو که در حال حاضر منتشرشده است پایبند باشد. بسیاری از دستورالعمل‌ها به‌خوبی تثبیت‌شده‌اند و پیاده‌سازی آن‌ها از دیدگاه برنامه‌نویسی آسان است.
بااین‌حال سایت موتور جستجوی بهینه‌شده بسیار فراتر ازآنچه موتورهای جستجوی امروزه می‌گویند پیش می‌رود، سایتی که واقعا بهینه‌ سازی شده باشد راهش باید از هرزنامه‌های موتور جستجو جدا باشد.
باید راه‌حل‌هایی پیدا کرد که به بازدیدکنندگان اهمیت بدهد و برای آن‌ها ارزش قائل باشد راهی که فقط نقاط ضعف را بپوشاند کفایت نمی‌کند.
SEF فقط یک شروع است
داشتن یک وب‌سایت کاربر پسند برای موتور جستجو اولین گام برای داشتن یک سایت بهینه است، بسیاری از متخصصین سئو قبل از این‌که سایت را بهینه کنند آن را کاربر پسند می‌کنند اما این فقط برای این است که سایت SEF برای شروع کافی نیست.

تفاوت بین موتورهای جستجوی کاربر پسند و موتورهای جستجوی بهینه شده چیست؟ | سایت سازان
اگر شما یک سایت از پیش کاربر پسند شده دریافت کرده‌اید، زمان و هزینه بسیاری را صرفه‌جویی کرده‌اید. به‌علاوه سایتی که از پیش طراحی‌شده به‌غیراز اینکه پول کمتری خرج می‌کند روند موفقیت شمارا سریع‌تر می‌کند.

آیا مطلب فوق توانست نظر شما کاربر گرامی را جلب نماید ؟ لطفا نظر خود را در مورد موضوع مطرح شده به کارشناسان گروه سایت سازان اعلام نمایید تا بتوانیم مطالب مفید تری را در مورد اخبار طراحی سایت  و سئو  به شما سروران گرامی ارائه دهیم .

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید