طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

تمامی اخبار گوگل را در یک وبلاگ مشاهده کنید

تمامی اخبار گوگل را در یک وبلاگ مشاهده کنید

تمامی اخبار گوگل را یکجا دریافت کنید:

گوگل 19 وبلاگ را یکپارچه کرد

وبلاگ رسمی گوگل اعلام کرد که مقالات 19 کمپانی مجزا را یکپارچه کرد است و تمامی آن‌ها را در تنها یک وبلاگ در اختیار کاربران قرار می‌دهد. دیگر نیازی نیست که برای خواندن تبلیغات گوگل یا گوگل ادوردز به وبلاگ Google AdWords مراجعه کنید و پس از آن برای اطلاعات راه‌ها و نقشه‌ها وارد وبلاگ Google Maps شوید و …
اگر شما به دنبال اخبار رسمی گوگل هستید می‌توانید به وبلاگ رسمی گوگل که با نام “The Keyword” شناخته می‌شود مراجعه کنید. هدف اصلی گوگل از ایجاد این تغییر بزرگ آن است تا به افراد کمک کند جدیدترین اخبار را بتوانند در یک وبلاگ مطالعه کنند و نیاز نباشد تا برای خواندن اخبار چندین وبلاگ را بررسی کنند.
وبلاگ “The Keyword” شامل تمامی اطلاعاتی است که قبل از این در 19 وبلاگ جداگانه منتشر می‌شد و به شما کمک می‌کند تا برای اطلاع از آخرین به‌روزرسانی‌ها مجبور نباشید که به 19 وبلاگ مختلف سر بزنید. اگر شما به دنبال مطلب خاصی در گوگل هستید از این پس می‌توانید آن را به‌راحتی در “The Keyword” بیابید.
ازآنجایی‌که محصولات و سرویس‌های گوگل روزبه‌روز در حال تغییر و پیشرفت هستند، اخبار جدید راجع به تکنولوژی به‌مجرد آنکه قرار باشد برای عموم افشا شوند در “The Keyword” منتشر می‌گردند. برای آنکه از جدیدترین اخبار و مطالب منتشرشده اطلاعاتی به دست بیاورید کافی است تنها روی گزینه Menu کلیک کنید و سپس گزینه Topics را انتخاب کنید تا عنوان تمامی مقالات جدید را مشاهده کنید و هرکدام را که خواستید مطالعه کنید. علاوه بر این شما می‌توانید محدودیت‌هایی نیز روی لیست عناوینی که برای شما نمایش داده می‌شود قرار دهید. برای مثال اگر شما قصد دارید تنها اخبار مربوط به محصولات را مشاهده کنید پس از انتخاب Menu گزینه Products را انتخاب کنید تا فقط اخبار مربوط به آن را مشاهده کنید.
اگر شما در پیدا کردن مطلب موردنظر خود با مشکلی مواجه شدید می‌توانید به‌سادگی از نوار جستجو یا search استفاده کنید و نتایج آن را نیز می‌توانید بر اساس تاریخ و یا عنوان و … فیلتر کنید.
علاوه بر این طراحی این وبلاگ نیز نسبت به وبلاگ دیگر متمایز است در این وبلاگ ویدیوها و تصاویر و اسلاید شوها در اندازه‌های بزرگ‌تری نمایش داده می‌شوند. در صفحه اصلی شما بخشی را مشاهده می‌کنید که در آن می‌توانید توییت های جدید گوگل را نیز مشاهده کنید. با تشکر از شما همراهان همیشگی گروه سایت سازان که همواره پشتیبان ما بوده اید. تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی و به طور کلی فعالیت های حوزه ی وب آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید