طراحی سایت تهران، سیدخندان به سمت رسالت شرق، خیابان کابلی (دبستان)، نبش کوچه آگاهی، پلاک ۴ ، واحد ۱۵
02188471521   ۰۲۱۴۰۸۸۱۰۳۸

حذف برچسب “Mobile-friendly” از نتایج جستجو

حذف برچسب “Mobile-friendly” از نتایج جستجو | سایت سازان

گوگل اعلام کرد: به‌زودی برچسب “Mobile-friendly” را از صفحه نتایج جستجوی گوگل حذف خواهد کرد. البته این بدان معنا نیست که الگوریتم “Mobile-friendly” حذف خواهد شد بلکه فقط برچسب “Mobile-friendly” از صفحات نتایج جستجوها حذف می‌شود.
در این اطلاعیه گوگل اعلام کرد که در حال حاضر 85 درصد از تمام صفحات در نتایج جستجوی تلفن همراه “Mobile-friendly” مطابق با معیارهای گوگل هستند. درنتیجه آن‌ها تصمیم به رهاسازی نتایج، با حذف “Mobile-friendly” گرفتند. برچسب “Mobile-friendly” رسما در نوامبر 2014 راه‌اندازی شد.
اگر سایتتان را با برچسب “Mobile-friendly” ندیدید نگران نشوید. شما می‌توانید از ابزار تست “Mobile-friendly” گوگل و یا بررسی گزارش قابلیت استفاده از تلفن همراه خود در کنسول جستجو گوگل استفاده کنید.
در اینجا یک اسکرین شات از صفحه نمایش گوگل، بر اساس “Mobile-friendly” بودن یک طراحی وب سایت، در نتایج جستجو با تلفن همراه آورده ایم.

حذف برچسب “Mobile-friendly” از نتایج جستجو | سایت سازان

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو چیست؟
سرزمین موتور جستجو
“Mobile-friendly”- فرایند گرفتن ترافیک از نتایج سرچ روی موتورهای جستجو رایگان، اصلی. … خیلی سریع و ساده به فهمیدن موتورهای جستجو بهینه شروع کنید. … سرچ موتورهای جستجو جهت راهنمایی سئو کردن
نوع موتور جستجو. گوگل: سئو

آیا مطلب فوق توانست نظر شما کاربر گرامی را جلب نماید ؟ لطفا نظر خود را در مورد موضوع مطرح‌شده به کارشناسان گروه سایت سازان اعلام نمایید تا بتوانیم مطالب مفیدتری را در مورد اخبار طراحی سایت و سئو به شما سروران گرامی ارائه دهیم.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید

رای به سایت سازان