طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

حذف برچسب “Mobile-friendly” از نتایج جستجو

حذف برچسب “Mobile-friendly” از نتایج جستجو

گوگل اعلام کرد: به‌زودی برچسب “Mobile-friendly” را از صفحه نتایج جستجوی گوگل حذف خواهد کرد. البته این بدان معنا نیست که الگوریتم “Mobile-friendly” حذف خواهد شد بلکه فقط برچسب “Mobile-friendly” از صفحات نتایج جستجوها حذف می‌شود.
در این اطلاعیه گوگل اعلام کرد که در حال حاضر 85 درصد از تمام صفحات در نتایج جستجوی تلفن همراه “Mobile-friendly” مطابق با معیارهای گوگل هستند. درنتیجه آن‌ها تصمیم به رهاسازی نتایج، با حذف “Mobile-friendly” گرفتند. برچسب “Mobile-friendly” رسما در نوامبر 2014 راه‌اندازی شد.
اگر سایتتان را با برچسب “Mobile-friendly” ندیدید نگران نشوید. شما می‌توانید از ابزار تست “Mobile-friendly” گوگل و یا بررسی گزارش قابلیت استفاده از تلفن همراه خود در کنسول جستجو گوگل استفاده کنید.
در اینجا یک اسکرین شات از صفحه نمایش گوگل، بر اساس “Mobile-friendly” بودن یک طراحی وب سایت، در نتایج جستجو با تلفن همراه آورده ایم.

حذف برچسب “Mobile-friendly” از نتایج جستجو | سایت سازان

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو چیست؟
سرزمین موتور جستجو
“Mobile-friendly”- فرایند گرفتن ترافیک از نتایج سرچ روی موتورهای جستجو رایگان، اصلی. … خیلی سریع و ساده به فهمیدن موتورهای جستجو بهینه شروع کنید. … سرچ موتورهای جستجو جهت راهنمایی سئو کردن
نوع موتور جستجو. گوگل: سئو

آیا مطلب فوق توانست نظر شما کاربر گرامی را جلب نماید ؟ لطفا نظر خود را در مورد موضوع مطرح‌شده به کارشناسان گروه سایت سازان اعلام نمایید تا بتوانیم مطالب مفیدتری را به شما سروران گرامی ارائه دهیم. تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید