طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

سایت سازان

شرکت ایده پردازان کیمیا نگار که با نام سایت سازان شناخته شده است از سال 1387 آغاز به کار نموده است. گروه طراحی سایت ، سایت سازان با کادری مجرب یکی از نام آشناترین شرکت‌های عرصه طراحی وب‌سایت می‌باشد. این شرکت با به کارگیری طراحان و برنامه نویسان حرفه‌ای توانسته در زمینه‌های مختلف تجاری، بازرگانی، صنعتی، خدماتی و آموزشگاهی خدمات با کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهد و نمونه کارهای انجام‌شده توسط ما تایید کننده ی این ادعا می باشد. سایت سازان با بهره‌گیری دانش روز و طراحی مدرن توانسته چندین پروژه حرفه‌ای را با موفقیت اجرا نموده و رضایت کامل مشتریان را جلب نموده و خود را در لیست طراحان منتخب وب قرار دهد.
شرکت سایت سازان با انجام پروژه های متعدد در زمینه های مختلف و با مشتریانی از صنف ها و ارگان های گوناگون ، دامنه و گستردگی کار خود را به اثبات رسانده و این نیز می تواند مهر تایید دیگری بر کیفیت کار ما باشد. برای مشاهده ی مشتریان و نمونه کار های ما می توانید به صفحه ی نمونه کارها مراجعه کنید. سایت سازان علاوه بر طراحی سایت خدمات دیگری نیز ارائه می دهد که در ادامه به معرفی خدمات و امکانات شرکت سایت سازان اشاره خواهیم کرد.

سئو و بهینه سازی سایت

به مجموعه اقداماتی که برای بهبود رتبه ی سایت شما انجام می شود ، سئو و بهینه سازی گفته می شود. بهبود رتبه ی سایت شما در گوگل و سایر موتور های جستجو باعث پر بازدید شدن و بالا رفتن ترافیک سایت شما می شود چرا که بیشترین ترافیک و ورود کاربران به سایت شما از طریق همین موتور های جستجو می باشد. پس موفقیت شما در بهبود رتبه ی سایت مساوی است با موفقیت در جذب بازدیدکنندگان و مشتریان جدید به سمت سایت و کسب و کار شما!

تیم حرفه ای و متخصص سایت سازان با بهره گیری از دانش و تجربه ی متخصصین و استفاده از به روز ترین ابزار های سئو و بهینه سازی سایت کلیه ی امور مربوط به سئو را برای مشتریان با بالا ترین کیفیت انجام خواهد داد.

پشتیبانی

از دیگر خدمات شرکت سایت سازان پشتیبانی از پروژه‌های انجام ‌گرفته بعد از طراحی می‌باشد. پشتیبانی حرفه‌ای یکی از مهم‌ترین آیتم ای عرصه وب می‌باشد چرا که یک اتفاق کوچک می‌تواند تمامی زحمات طراحان و وبمستر ها را به باد دهد. پشتیبانی از پروژه های انجام شده حتی مهم تر از طراحی و اجرای آن هاست چرا که این پروژه ها به عنوان رزومه ی کاری ما بوده و همچنین ارائه ی خدمات کامل به مشتری وظیفه ی ماست.

طراحی نرم‌افزار و اپلیکیشن های موبایل

با توجه به تمایل رو افزون کاربران به سمت تلفن‌های همراه و امکانات زیاد ارائه گردیده در این مسیر، نیاز به داشتن یک نرم‌افزار خوب برای صاحبان مشاغل احساس می‌گردد. گروه طراحان سایت سازان با داشتن کادری مجرب در این زمینه با داشتن نمونه کارهای عالی آماده اجرا کردن ایده‌های شما می‌باشد.

تولید محتوا

معمولا سایت‌ها پس از طراحی وب سایت در نقطه شروع باید دارای محتوا و اطلاعات کافی با توجه به زمینه کاری مربوطه باشند. یک سایت باید دارای محتوای خوب و مناسب باشد تا کاربران را به سمت خودش جذب کند. محتوا باید پاسخگوی نیاز و ابهامات ذهن کاربران باشد و از نظر کیفی و ظاهری جذابیت کافی را برای کاربران دارا باشد. تیم حرفه ای سایت سازان با متخصصین خود در زمینه ی تولید و تامین محتوا در خدمت شماست تا محتوای سایت های مشتریان عزیز را با بهترین کیفیت و کارآیی تامین و تکمیل کند.

مشخصات شرکت ایده پردازان کیمیانگار : شناسه ملی ۱۴۰۰۵۹۴۶۵۵۰ و شماره ثبت ۴۹۳۹۹۳