طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

دستیابی به اطلاعات جستجوی گوگل

دستیابی به اطلاعات جستجوی گوگل

دست یابی به اطلاعات جستجوی گوگل به تازگی امکان پذیر شده است. با استفاده از این امکان سایت ها و صفحات باز شده را به صورت مرتب و دسته بندی شده در اختیار خواهید داشت و می توانید نتایج را به صورت داده های آماری حرفه ای داشته باشید!

این خبر اولین بار توسط صفحه ی G-Squared Interactive در فیس بوک منتشر شد.

دستیابی به اطلاعات جستجوی گوگل

با استفاده از این گزارش و داده های آن می توانید به طور دقیق ببینید که چند صفحه و کدام صفحات از سایت به طور کامل باز شدند و حتی کدام صفحات به دلیل وجود ارور ها باز نشده اند. هم چنین به شما راه حل های بر طرف کردن ارور ها و مشکلات را هم ارائه خواهد داد!

دریافت و دانلود گزارش

پس از این که لیست صفحات باز شده و باز نشده به شما نمایش داده شد و گزارش تکمیل شد ، شما می توانید فایل این گزارش را دانلود کنید و این به این معناست که در صورت نیاز می توانید به صورت آفلاین هم از آن استفاده کنید.

از دیگر مزایای دست یابی به اطلاعات جستجوی گوگل این است که شما می توانید حتی صفحات در حال اجرا را هم ببینید و اطلاعات مورد نیاز خودتان در این زمینه را هم به دست بیاورید.

 

به هر حال اگر شما در حال بررسی کیفیت صفحات و همچنین اجرا یا عدم اجرای صفحات یک وبسایت هستید ، می توانید از این ابزار برای بهتر ، با کیفیت تر و آسان تر انجام شدن کار خودتان استفاده کنید.

 

دوستان و همراهان گرامی امیدواریم این مطلب از سایت سازان با عنوان دستیابی به اطلاعات جستجوی گوگل مورد توجه شما قرار گرفته باشد و از آن استفاده کرده باشید. ما را با نظرات خود همراهی و هدایت کنید تا با کیفیت بیشتری به شما خدمت رسانی کنیم.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید