طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

دوازده روش برای مطلع کردن دیگر سایت‌ها از لینک‌هایتان

دوازده روش برای مطلع کردن دیگر سایت‌ها از لینک‌هایتان

12 روش برای مطلع کردن دیگر سایت‌ها از لینک‌هایتان

صندوق‌های ورودی ایمیل مشغول هستند و شما به راه دیگری برای ایستادگی کردن در مقابل صدها نفر دیگر برای ارسال لینک خود نیاز دارید. در اینجا دوازده عنصر درخواست ثبت لینک در گوگل را معرفی می‌کنیم که هرکدام منطقی را پشت سرخود دارند.

1- موضوع

که به دنبال هر جهت اعلام‌شده در سایت شما وجود دارد، در بسیاری از سایت‌ها با مجموعه لینک از سایت‌های دیگر، مدیرمسئول لینک ارزیابی می‌گوید که وقتی برای یک لینک درخواست می‌دهید باید هدف خاصی را دنبال کنید.

2-نام صاحب سایت

این موضوع ممکن است ساده به نظر برسد اما اینکه سایتی را که می‌خواهید به آن لینک دهید پیدا کنید و نام صاحبش را بیابید زمان می‌برد، آدرس و اسم این شخص به ایمیل شما فرستاده می‌شود. برای شروع یک ایمیل با مدیر سایت عزیز «یا» مالک عزیز سایت فرستاده می‌شود که بلافاصله حذف می‌شود. اگر یک وب‌سایت شخصی دارید و هم‌چین ایمیلی دریافت کرده‌اید واضح است که ارسال‌کننده در سایت شما نبوده است.

3-نام شما

استفاده از نام یک امر رایج است؛ مثلا وقتی برای شخصی ایمیل می‌فرستید باید برای شروع نامتان را بگویید؛ مثلا «سلام آقای وارد، من بیل هستم» به قوانین و مقررات احترام بگذارید یک متن را برای همه نفرستید.

4-آدرس سایت

استفاده از کلماتی مانند «من می‌بینم که در سایت خود مطالبی را با آدرس UrL قرار داده‌اید» به شما اجازه داده می‌شود که با یک الگوی مشخص پیش بروید. شما اسم سایت، اسم شخص و آدرس را می‌دانید پس به آن‌ها دروغ نگویید.

5-لینک کردن

امیدوار باشید که نام سایت و آدرستان را باهم لینک کنند.
به‌ عنوان‌ مثال «من درباره سایتم با شما تماس می‌گیرم سایت من (اسم سایت) در آدرس (آدرس سایت) واقع‌شده است.

دوازده روش برای مطلع کردن دیگر سایت‌ها از لینک‌هایتان | سایت سازان

6-داشتن url‌

داشتن url‌ دقیق به‌خصوص برای کسانی که سایت‌های بزرگ با تعداد صفحات بالا دارند می‌تواند کمک‌حال باشد.

7-پاراگراف

یک پاراگراف کوچک داشته باشید که طراحی سایت شمارا توصیف کند.
سایت خود را با 76 دلیل که چرا باید شمارا لینک کنند ارائه ندهید. توضیحات کوتاه و قانع‌کننده‌ای داشته باشید که با استفاده از آن تصمیم بگیرند شمارا لینک کنند یا خیر.

8-URL

URL دقیقی از سایت خود برای کسانی که می‌خواهند لینکتان کنند داشته باشید. معمولا طراحی سایت‌ هایی که از فلش استفاده می‌کنند برای لینک کردن Uی‌RL مخواهند.

9-آدرس ایمیل

یک آدرس ایمیل معتبر که هرگونه درخواستی که به آن فرستاده می‌شود، پاسخ داده شود.«اگر شما می‌خواهید با من تماس داشته باشید، با این ایمیل مکاتبه کنید» سپس آدرس ایمیل را اضافه می‌کنیم.

10-شماره تلفن شما

«اگر شما ترجیح می‌دهید از طریق تلفن با من در تماس باشید با این تلفن تماس بگیرید»

 

دوازده روش برای مطلع کردن دیگر سایت‌ها از لینک‌هایتان | سایت سازان

11-تاییدیه

تابیده‌ای مبنی بر اینکه لینکی به طراحی سایت خود اضافه کرده‌اید می‌آید.

12-آدرس

آدرس شما در هرجای سایت آن‌ها که بخواهند لینک‌هایتان را مشاهده کنند وجود دارد.
در پایان با شناخت افراد، می‌توانید فرآیند دریافت لینک و مطلع کردن دیگران را به‌راحتی انجام دهید. روش‌های بالا بخش کوچکی از این شناخت را برای شما فراهم می‌کند بقیه را باید با تلاش خود به دست بیاورید تا لینک‌های مادام‌العمر داشته باشید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید