طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

راهنمایی در مورد نحوه استفاده از کنسول جستجوی گوگل

راهنمایی در مورد نحوه استفاده از کنسول جستجوی گوگل

راهنمایی در مورد نحوه استفاده از کنسول جستجوی گوگل
شما می توانید تمام عبارتهای جستجو را که منجر به ترافیک سایت شما شده است مشاهده کنید.
برو به Search Console
سپس روی لینک های زیر کلیک کن.
, . Search Traffic>Search Analytics

استفاده از کنسول جستجوی گوگل | سایت سازان
در اینجا میتوانید عبارات جستجو شده، کلمات کلیدی و صفحاتی که باعث ایجاد ترافیک در سایت شما شده است را تنظیم و مشاهده کنید.
در اینجا شما می توانید از طریق گزینه های مختلفی که وجود دارد، نحوه مشاهده اطلاعات را تعیین کنید مثلا در چه تاریخی از سایت بازدید شده و کدام پست بالاترین میزان بازدید را داشته است.
سایت گوگل می تواند اطلاعات طراحی سایت شما را از طریق کلماتی که به عنوان کلمات کلیدی برای سایت خود درنظر گرفته اید جهت ثبت در ایندکس و نمایش در موتور جستجوی خود به کاربران ارائه دهد که به بعضی از موارد اشاره خواهد شد:
مثلا مهمترین کلمات کلیدی که در تگ عنوان سایت خود درج می کنید و اطمینان پیدا کنید که از 50 تا 60 کاراکتر تجاوز نکند. البته این مسئله کاراکتر space یا فضلی خالی را نیز در برمیگیرد.
کلمات کلیدی که در قسمت meta description در طراحی سایت قرار خواهد گرفت و مطمئن باشید که طولانی تر از 135 تا 160 کاراکتر نباشد.
اطمینان یابید که headlines یا همان تگ
در سایت شما با تگ عنوان آن متفاوت باشد.
از تکرار کلمات در تگهای meta descriptions و title در طراحی سایت خود بپرهیزید.
اگر شما در دو ستون آخر نگاه کنید می توانید CTR را برای هر دو ماه آوریل و مه ببینید، و شاید یک موفقیت قابل توجهی نبوده است، اما برخی از پیشرفت های کوچک در تعداد کمی از صفحات وجود دارد …

استفاده از کنسول جستجوی گوگل | سایت سازان
صفحه 2 شاهد افزایش 0.10٪. صفحه 3 شاهد افزایش 0.02٪. صفحه 4 بسیار چشمگیر تر افزایش 4.5٪ بود. صفحه 5 افزایش 0.64٪ بود. صفحه 10، افزایش 0.73٪ …
به طور کلی،میانگین CTR برای بررسی طراحی سایت از 2.7٪ به 3.37٪ افزایش یافته است،.
اما قصد در اینجا این است که به شما نشان دهم که با استفاده از کنسول جستجوی گوگل شما به وضوح می توانید ببینید که چه مطالب و پست هایی در سایت شما بیشتر بازدید شده که با استفاده از برخی از تکنیک های اساسی سئو ، میتوانید بازدید سایت خود را در موتورهای جستجو ارتقا داده و سایتی متفاوت ایجاد کنید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید