طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

راهنمای سئوی محلی برای مبتدی‌ها

راهنمای سئوی محلی برای مبتدی‌ها

راهنمای سئوی محلی برای مبتدی‌ها

درست مانند سئوی منظم،سئوی محلی هم تصورات غلط بسیاری درباره استراتژی،تاکتیک و آنچه باید اتفاق بیفتد دارد،هدف این پست برطرف کردن این تصورات غلط است.با شروع تجزیه‌وتحلیل‌های رقابت‌های محلی درباره بلوک‌های اصلی ساختمان:استفاده از کلمات کلیدی،سئو فنی،محتوا و لینک صحبت می‌کنیم.
هنگام نزدیک شدن به جستجوگرها بهتر است با ترفندهای آن‌ها هم آشنا باشیم،با استفاده از کلاه‌سفید بهینه‌سازی موتورهای جستجو به شیوه جامعی انجام می‌شود.اما بهتر است بدون گرفتاری به دنبال حقمان باشیم.مطالب را بخوانید اگر دوست داشتید اشتراک‌گذاری کنید.

تجزیه‌ و تحلیل رقابت‌های محلی

تجزیه‌وتحلیل رقابت‌های محلی می‌تواند باعث شکستن و یا ایجاد مبارزات محلی شوند.با تجزیه‌وتحلیل رقابت می‌توانید کارهای مهمی که انجام می‌شود را دریابید و برای رسیدن به نتایج مناسب روبه‌جلو حرکت کنید.این اطلاعات در این راه به شما کمک خواهند کرد.با نگاه به محتوا ممکن است کشف کنید که:موضوع رقابت چیست،چگونه بسیاری از کلمات به‌طور متوسط نوشته می‌شوند،بررسی فرکانس به‌روزرسانی محتوا،نگاه کلی به محتوای کامل. شما می‌توانید درک روشنی ازآنچه انجام می‌شود داشته باشید بنابراین می‌توانید استراتژی را دریابید و خود را با شرایط وفق دهید.با نگاه به لینک ممکن است شکل رقابت را بفهمید.بدانید که چه لینک‌هایی را باید بگیرید و چه زمانی برای گرفتنش صرف کنید.با نگاه بر روی طراحی سایت بهینه‌ سازی عواملی که ممکن است به توسعه یک استراتژی کمک کند را می‌بینید.عوامل شما در این تجزیه‌وتحلیل رقابت‌های محلی کمک می‌کند که یک استراتژی برنده ایجاد کنید.

راهنمای سئوی محلی برای مبتدی‌ها | سایت سازان | طراحی سایت

عوامل که شامل تجزیه‌وتحلیل رقابت‌های محلی می‌شوند

تمرکز بر روی بازار می‌تواند عوامل لازم را به شما معرفی کند.عواملی مانند:محتوا،لینک‌ها ،سئو صفحه که تجزیه‌وتحلیل دقیقی از بازار رقابتی را می‌توان از طریق آن‌ها به دست آورد.لطفا توجه داشته باشید که تمام این عوامل در جهت بهبود رتبه‌بندی پیش بروند.

لینک‌ها

 • راهنماهایی سئو محلی
 • تورفتگی در دیوار سایت‌های محلی
 • لینک تحریریه محلی
 • اتاق‌های بازرگانی
 • لینک .GOV محلی
 • لینک .EDU محلی

محتوا

چه کسی مطلب را می‌نویسد؟

 • محتوا در مورد چه است؟
 • محتوا چه زمانی نوشته‌شده است؟
 • تمرکز محتوا روی چه چیزی است؟
 • محتوا برای چه نوشته‌شده است؟

چه تعداد محتوای محلی نوشته‌شده است؟(درحالی‌که رتبه‌بندی ملاک نیست و پیدا کردن محتوای باکیفیت در موضوعات خاص ملاک اصلی است)

 

راهنمای سئوی محلی برای مبتدی‌ها | سایت سازان | طراحی سایت

صفحه فنی سئو شامل:

برنامه‌نویسی HTML و CSS باکیفیت بالا

 • برنامه‌نویسی Schema.org برای جستجوگرهای محلی
 • بهینه‌سازی محلی تگ‌های عنوان
 • بهینه‌سازی محلی توصیف متا
 • بهینه‌سازی محلی آدرس‌ها
 • بهینه‌سازی محلی کلمات کلیدی

در تجزیه‌ و تحلیل مسابقه به دنبال چه هستید؟

این تجزیه‌وتحلیل روی رقابت ده نتیجه بالای گوگل تمرکز می‌کند.آیا برای منطقه محلی خود عبارت کلیدی که هدف صنعت شماست را جستجو می‌کنید؟
استفاده ترکیبی از ابزار تجزیه‌وتحلیل لینک جستجوی کنسول گوگل مواردی مانند جستجوی گوگل، SEMRUSH، ابزار کلاه سیاه و AHREFS، صادرات تمام اطلاعات و کناره‌ام قرار دادن داده‌ها و تجزیه‌وتحلیل مشخصات است.توصیه می‌شود که حداقل از دو یا سه ابزار تجزیه‌وتحلیل استفاده نمایید.

راهنماها محلی جستجوگرها

این سایت چه دایرکتوری‌هایی دارد؟این سایت چه لینک‌های محلی دارد؟این سایت چه نوع لینک سرمقاله‌ای دارد؟ آیا این سایت تجارت لینک می‌کند؟ آیا این سایت‌ها لینک‌های محلی GOV. و EDU. دارند؟
راهنماها هنوز هم به‌عنوان یک تاکتیک ارتباط کار می‌کنند،اگر لینک‌های باکیفیتی که به نظر نرسد اسپم هستند وجود داشته باشد واضح است که لینک‌ها برای یک دایرکتوری هستند،به دنبال یک دایرکتوری بگردید که تمام آگهی‌هایش اسپم نباشد و از کیفیت و قدرت بالایی برخوردار باشد.

تو رفتگی سایت‌های محلی

طراحی وب سایت‌ های محلی صنعت، مقامات محلی در مورد هر موضوعی است.آن‌ها می‌توانند به هرجایی مثل موسسه خیریه یا سازمان حمایت از حیوانات کمک کنند.ایده اصلی این است که اطمینان حاصل شود که لینک‌های دریافتی کیفیت بالایی داشته باشند و به‌هیچ‌وجه اسپم نباشند،این سراچه‌ها بر روی پوشش شرکای محلی هستند.لطفا توجه داشته باشید که تبادل لیک حمایت نیست و ایده بدی است.

راهنمای سئوی محلی برای مبتدی‌ها | سایت سازان | طراحی سایت

اتاق‌های بازرگانی

لینک‌های اتاق برای سئو ضروری هستند.آن‌ها اقتدار بالایی را فراهم می‌کنند و می‌توانند یک لینک شریک بزرگ باشند.همچنین می‌توان برای کسب‌وکار محلی به آن‌ها مراجعه کرد.بااین‌حال مهم است که توجه داشته باشید لینک‌های اتاق بازرگانی با پسوند GOV. هستند.

لینک .GOV و .edu محلی

این لینک‌ها می‌تواند شامل دفاتر دولتی و یا موسسات خیریه یا مدرسه‌ها باشند.واقعیت این است که لینک‌های GOV. و EDU. فقط یک جایزه بزرگ هستند و هنوز هم تمایل به لینک‌های باکیفیت وجود دارد.

ملاحظات محتوا برای تجزیه‌ و تحلیل رقیب

چه کسی مطلب را می‌نویسد؟

 • محتوا در مورد چه است؟
 • محتوا چه زمانی نوشته‌شده است؟
 • تمرکز محتوا روی چه چیزی است؟
 • محتوا برای چه نوشته‌شده است؟

هنگامی‌که داده‌ها را برای تجزیه‌وتحلیل رقیب محلی بررسی می‌کنید مهم است که بدانید چه کسی محتوا را نوشته،محتوا در چه مورد است،مطالب در چه زمانی نوشته‌شده تمرکز روی چه چیزی است و محتوا برای چه نوشته‌شده است.درنهایت عوامل فوق محتوای شمارا بر روی سایت تعیین می‌کند و در انجام کار کمکتان می‌کند.لطفا توجه داشته باشید که جان مولر اعلام کرده است که برای داشتن رتبه خوب نیازی نیست که محتوا حتما طولانی باشد.

 

راهنمای سئوی محلی برای مبتدی‌ها | سایت سازان | طراحی سایت

صفحه فنی سئو

URL عمومی بهترین روش است و هنوز هم پادشاه است.
این بدین معناست که همیشه مطمئن شوید که سایت شما ازنظر محلی مناسب است.هنگام استفاده بسیار هدفمند است و از کلمات کلیدی مناسب استفاده می‌کند.اگر از آدرس دقیق صفحه استفاده نکنید نمی‌توانید انتظار داشته باشید که گوگل رتبه‌بندی شمارا به‌خوبی انجام دهد.

برنامه‌نویسی HTML و CSS باکیفیت بالا

بله می‌دانم که اکثرا می‌گویند برنامه‌نویسی HTML و CSS باکیفیت بالا یا غیر معتبر موضوع اصلی نیست درحالی‌که گوگل هم‌چین چیزی را تابید نمی‌کند.برنامه‌نویسی باکیفیت بالا مهم است و می‌تواند به‌طور قابل‌توجهی به رتبه‌بندی به‌عنوان یک ویژگی باکیفیت کمک کند.هنگامی‌که به‌درستی کد را وارد می‌کنید شانس این رادارید که مرورگر نیاز به حدس زدن را کاهش دهد.وقتی یک وب‌سایت به‌درستی توسعه می‌یابد سرعت صفحه و سرعت مرورگر بالاتر می‌رود و زمان لود صفحه به یک عامل رتبه‌بندی گوگل تبدیل می‌شود.
با این وجود، باکیفیت بالا و معتبر برنامه‌نویسی همیشه باید نتیجه نهایی کار توسعه سایت شما باشد. اگر سایت های رقبای شما در تجزیه‌وتحلیل رقیب چنین اعتبار و یا برنامه‌نویسی باکیفیت بالا را در چارچوب خود را ندارند، پس شما باید از این ویژگی نهایت استفاده را ببرید.مطمئن شوید که سرعت برنامه‌نویسی و صفحه سایت شما به مراتب بهتر از آن‌ها در تمام زمینه هاست: به‌خوبی بهینه‌سازی کنید، تنگناهای سرور ایجاد کنید و غیره.

برنامه‌نویسی Schema.org برای جستجوگرهای محلی

Schema.org برنامه‌نویسی هر وب سایت است که طرح‌ها را ارائه می‌دهد و این طرح‌ها در نتایج جستجوی گوگل بسیار مهم هستند.اگر سایت ها نتوانند از این کد استفاده کنند این داده ها فقط در سایت شما موجود می‌باشد و یکی از سیگنال های رتبه‌بندی گوگل را در اختیاردارید.

بهینه‌سازی محلی عنوان،برچسب‌ها، توضیحات متا و آدرس

هر طراحی سایت که بر اساس محلی بهینه‌سازی شده باید به صورت محلی تگ عنوان، توضیحات متا، و آدرس متمرکز را داشته باشد. معنای به صورت محلی متمرکزشده چیست؟این به این معنی است که اگر شما در حال تلاش برای بهینه‌سازی برای عبارت کلمه کلیدی مانند “مزرعه شخصی” هستید شما باید با استفاده از نام شهرستان کلمه کلیدی موردنظر خود را تعیین کنید.

در اینجا نمونه‌هایی از برچسب‌ها که به صورت محلی برای بهینه‌سازی عنوان، توضیحات متا، و آدرس ها هستند را معرفی می‌کنیم که عبارتند از:

بهینه‌سازی محلی تگ‌های عنوان

در تجزیه‌وتحلیل محلی شما نیز باید به دنبال رقیب هایتان بگردید،آن‌هایی که با تمرکز موضعی و کلمات بهینه‌سازی شده اند آنچه که رقبا انجام می‌دهند را بدایند و انجام دهید.

راهنمای سئوی محلی برای مبتدی‌راهنمای سئوی محلی برای مبتدی‌ها | سایت سازان | طراحی سایتها | سایت سازان | طراحی سایت

از تحقیقات رقیب هایتان تقلید کنید

اگر واقعا می‌خواهید از قافله عقب نمانید پیشنهاد می‌کنم که تحقیقات رقبایتان را جدی بگیرید. از آها یاد بگیرید و روند پیشرفتشان را بررسی کنید و سپس برای پیشرفت خود استفاده کنید.اطلاعات مفید را دنبال کنید و با کشف دقیق فرآیندها راه بهتری را پیدا کنید.

پژوهش کلیدواژه

با دنبال کردن محلی کلمات کلیدی متمرکز مشتریان شروع کنید.

کلمات کلیدی و ارتباط موضعی عوامل مهمی در تضمین این که بهینه‌سازی در صفحه خود را به‌درستی هدف قرار داده اید و به طور کامل بهینه‌سازی شده است یا نه دارد. هنگامی که روی کلمه کلیدی خود تحقیق می‌کنید به دنبال کلمات با حجم جستجوی خوب می‌گردید، کلمه کلیدی خوب کلمه ای است که رقابت پایین‌تری داشته باشد و در عین حال بیشتر از 70 بار جستجو در ماه را داشته باشد.اگر سعی کنید با هدف قرار دادن کلمه خاصی کارتان را ادامه دهید باید مقدار زیادی لینک،ساختمان اقتدار و نفوذ در بازار را به منظور گسترش دسترسی بازاریابی ر نظر داشته باشید.هنگام انجام پژوهش کلمه کلیدی مهم است که اندازه بازار را در نظر بگیرید.اگر بازار شما قدرتمند نیست مطمئنا رتبه‌بندی در عرض سه ماه انجام نمی‌شود وبه‌احتمال زیاد یک سال یا حتی بیشتر طول خواهد کشید.ناامید نشوید و بدانید که با این بازار رقابتی شدید باید تلاش های بیشتری کنید و صبر کنید تا به نتیجه برسید.

جستجوی خوب، رقابت پایین‌تر و کلمات کلیدی هدفمندتر

حجم جستجو خوب، رقابت پایین‌تر، کلمات کلیدی بسیار هدفمند الماس های درخشان هستند. عبارت کلمه کلیدی وقتی‌که رقابت پایین‌تر باشد معمولا بهبود بیشتری در پی دارد، پس به عنوان یک عامل خوب از آن استفاده می‌شود.حجم جستجوی خوب باید در هنگام پژوهش کلمه کلیدی مشخص باشد و در نهایت پژوهش استوار و خوبی ارائه شود.

کلمات کلیدی هدفمند از آن دسته کلمات کلیدی هستند که مردم در حال جستجو برای صنعت خود مورد هدف قرار داده اند.شما باید برای شیرجه زدن به عمق جزئیات صنعت و پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب آماده‌باشید.برای مثال اگر می‌دانید که مردم معمولا کلمه تصادفات خودرو را جستجو می‌کنند باید از کلمه کلیدی مناسبی که به عمق مطلب واقف باشد استفاده کنید.اگر می‌دانید که افراد اغلب برای اقلام تخصصی در یک صنعت جوجو می‌کنند باید با تجزیه‌وتحلیل و تفکر لیستی از عبارات و کلمات کلیدی که ممکن است جستجو شود بسازید.

محتوایی بسازید که جستجوها و ترافیک را به سمت سایت شما جذب کند

با استفاده از کلمات کلیدی می توانید یک سرمقاله که متمرکز با موضوع است تهیه کنید.هنگامی که با همچنین ایده‌ای پیش بروید می‌توانید عملکرد واقعی سئو را ببینید.این تنها یک راه حل است،توصیه می‌کنم خودتان با آزمایش و تحقیق راه‌های بیشتری پیدا کنید. با عبارت های کلیدی می توانید مطالب منظمی را در سایت قرار دهید و رشد سایت خود را ببینید و مشتریانتان را بشمارید.

در مورد سئو در بازاریابی بیشتر بدانید:

محتوا: برای چه برای سئو محلی استفاده نمی‌شود؟

فکر می‌کنم مهم است که درباره کارهایی که می‌خواهید انجام دهید بحث کنید و مشورت بگیرید،گاهی اوقات عادات بدی که در مرود سئو دارید را نمی‌دانید یا مطالب شما به اندازه کافی متمرکز و منحصربه‌فرد نیستند.

راهنمای سئوی محلی برای مبتدی‌ها | سایت سازان | طراحی سایت

اجتناب ، اجتناب، اجتناب از ویکی پدیا

بسیار مشاهده‌شده است که مردم برای محتواسازی ساده ترین کار را انتخاب می‌کنند، به راحتی همه چیز را از ویکی پدیا کپی می کنند یا عینا آ را به اشتراک می‌گذارند و یا با تغییر چند جمله آن را ثبت می‌کنند.به لطف کپی میلیونها نفر از این سایت، دیگر استفاده مطالبش ارزشی ندارد و کیفیتش بسیار پایین آمده است.
در عوض بهترین راه تولید محتوا این است که خودتان تحقیق کنید و با نوشتن مطالب منحصربه‌فرد حاصل از تحقیقاتتان لذت خواندن را به خواننده بدهید.

مطالب خود را با یک تمرکز محلی بسازید

درست مثل‌اینکه می‌خواستیم مطمئن شویم کلات کلیدی ما با تمرکز محلی ایجادشده اند باید برای محتوا هم این اطمینان حاصل شود.محتوای خود را با تمرکز ذهن ایجاد کنید درحالی‌که تمرکزتان روی آنچه که مردم در صنعت می‌خواهند هم هست.این محتوا باید بسیار هدفمند و خاص باشد و هدف نهایی سئو را در خود گنجانده باشد.لازم نیست برای محتواهای تصویری محتوای مبتنی بر متن هم ایجاد کنید و لازم نیست که از ده هزار کلمه در یک پست استفاده کنید.مهم این است که تمرکز مناسب را روی محتوای خود داشته باشید و با ایجاد یک مطلب باکیفیت برای کاربران آن‌ها را دوباره به سمت یک موضوع شیرین و جذاب و دور از مطالب تکراری ویکی پدیا هدایت کنید.

ایجاد محتوای منحصربه‌فرد در هر صفحه و هر سایت

راه آسانی برای سقوط وجود دارد و آن کپی کردن مطالب دیگر سایت ها است. مردم از خواندن مطالب تکراری نفرت دارند آیا شما هم از نوشتن نفرت دارید؟اگر از نوشتن نفرت دارید و قصد استخدام کسی را هم ندارید پس لطفا سایتتان را تعطیل کنید و دنبال کار دیگری بروید.هنگام ایجاد محتوای محلی مهم است که این مطالب در صفحه محلی منحصربه‌فردی قرار بگیرند. این که مطلب فقط شیرین و مطلوب باید و محتوای منحصربه‌فردی نداشته باشد کفایت نمی‌کند پس کلمه کلیدی محلی ایجاد کنید که به عنوان یک استراتژی محتوای خوب کار می کند

در مکالمه طبیعی بمانید و از کلیدواژه چاشنی اجتناب کنید

آخرین به‌روزرسانی گوگل درباره بحث عمومی رتبه مغز بود و همه چیز را از 15 سال پیش‌گفته بود. ارسال مطالب به صورت طبیعی،تمرکز بر کاربران و انجام مسائل کلمات کلیدی موارید از این بحث بود.

راهنمای سئوی محلی برای مبتدی‌ها | سایت سازان | طراحی سایت

لینک ها برای جستجوگرهای محلی

عوامل رتبه در جستجوگرهای محلی معمولا بر روی صفحه و خارج از صفحه متمرکزشده است.درست مثل محتوا که بخش مهمی از عوامل رتبه در جستجوگرهای محلی است.مهم است که به انجام تجزیه‌وتحلیل از طراحی سایت و کشف محلی با استفاده از یک ابزار مانند Whitespark یا Brightlocal که می‌تواند در تجزیه‌وتحلیل محلی لینک به شما کمک کند استفاده کنید.

شامل N.A.P. صحیح اطلاعات در هر زمان

هنگامی که ادعای به دست آوردن سئو محلی رادارید مهم است که مطمئن شوید که اطلاعات (نام،آدرس،شماره تلفن) همه دقیقا یکسان هستند. در موارد مختلف از ارسال اطلاعات سایت خود استفاده نکنید این کار باعث بهبود عملکرد شما نمی شود.در واقع می‌تواند تعداد زیادی از سیگنال های رتبه‌بندی محلی پرسروصدا را در برگیرد.می‌خواهیم مطمئن شویم که لینک ها و نقل قول‌های شما می توانند عنوان قوی باشند بنابراین اگر آدرس شما باشد:

 • برخی کسب‌وکارها، شرکت
 • 123راه استاندارد سوئیت 400
 • Costa Mesa ، CA 92626

آن را این گونه ارائه ندهید:

 • برخی کسب‌وکار، گنجانیده شده
 • 123 راه استاندارد ، از خیابان 400
 • Costa Mesa ، CA 92626

یا:

 • برخی کسب‌وکار، با مسئولیت محدود (زمانی که وجود ندارند)
 • 123 راه استاندارد ، # 400
 • Costa Mesa ، CA 92626

آغاز به کار با ادعای استناد بر پروفایل محلی و سئو

هنگامی که برای اولین بار با این استناد شروع می‌کنید ممکن است درخواست این را داشته باشید که دقیقا از کجا شروع کنید؟در حالت ایده آل باید تحقیقات رقیب را بررسی نمایید و راه خود را کشف کنید.به همین دلیل من توصیه می‌کنم با استفاده از پژوهش در عمق رقابت همراه با ابزاری که در بالا ذکر شد راهتان را ادامه دهید.

نتیجه نهایی در جستجوگرهای محلی

در قلب آن،جستجوهای متفاوتی وجود دارد.هنوز هم کلمات کلیدی،محتوا و لینک را در قلب استراتژی بهینه‌سازی دارید و با به برسی جستجوگرهای محلی هدف اصلی را درمی‌یابید.راه مهمی برای نزدیک شدن به این استراتژی وجود دارد که روش کلاه سفید است.این رویکرد اشتباه یک تاکتیک قوی است که منجر به یک ضربه پنالتی برای سایت شما می شود.تمرکز بر روی کسب لینک،رضایت کاربر و چاشنی زدن به مطالب با استفاده از کلمات کلیدی تمرکز بر ایجاد یک تجربه کاربری قانع‌کننده است. و روی اکوسیستم دیجیتال طراحی‌شده است.به طور خلاصه اگر شما هرچیزی را باکیفیت بالا بسازید، بدون اینکه کار خاصی انجام دهید مردم به سمت سایت شما می آیند.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید