طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

سرپ استات، ابزار همه کاره برای متخصصین سئو و بازاریاب ها

سرپ استات، ابزار همه کاره برای متخصصین سئو و بازاریاب ها

سرپ استات، ابزار همه کاره برای متخصصین سئو و بازاریاب ها می باشد و یکی از تحلیلگران پیشرو در زمینه اطلاعات در اروپای شرقی است. پس ازاینکه سه ابزار را به جعبه ابزارهای خود اضافه کرد یک راه حل اساسی برای متخصصین سئو و فروش بر اساس کلیک، بازاریابها، تولیدکنندگان محتوا و هر کس که با بازار دیجیتال سروکار پیدا میکرد شد. پس از دریافت سرمایه کارآفرینی، تأسیس شد و با بهترین افراد تحلیلگر و مرجع سئو تجهیز شد و اکنون آماده گسترش است.

درباره سرپ استات چه چیزی میدانید و می بایست بدانید؟

سرپ استات برای واژه یاب و تحلیل رقبای خود در ابتدا معروف شد و یک سال و نیم از آن با اضافه شدن قسمت جدید و گسترش بانک اطلاعانی اش رشد بسیار زیادی کرد. مهمترین قسمت سرپ استات همین بروز رسانی های اخیر آن است. به شکلی که آن را از یک جستجوگر کلیدواژه به یک ابزار همه کاره سئو تبدیل کرد، جایی که دیگر نیاز به خرید نرم افزارهای اضافه برای رفع نیازهای روزمره نباشد.

تا آگوست ۲۰۱۶، سرپ استات این پنج ابزار را دارا است:

  • نظارت بر توالی امتیازدهی
  • تحلیل پیوندهای بیرونی
  • جستجوگر کلیدواژه
  • بازرسی وبسایت
  • تحلیلگر رقبا

اینکه کارایی این ابزارها به چه میزان است به نظر کاربر بازمیگردد، اما سرپ استات همچنان ثابت کرده است در خانه به تواناییهای شگرفی دست یافته و اکنون آماده گسترش به دنیاست. با دسترسی به سیزده بانک اطلاعاتی شامل امریکا، کانادا، استرالیا و انگلستان و بانکهای اطلاعاتی در دست ساخت، سرپ استات یک گزینه عالی برای جایگزینی بزرگان بازار محسوب میشود.

چرا سرپ استات؟

اگر شما هم در تعجب هستید که چه چیزی سرپ استات را بهتر از پیش میکند به چند مورداشاره میکنیم که حرفهای بسیار زیاد و قابلیتهای موثری را دارا می باشد:

 تحلیلگر پیشرفته آدرس دامنه

با این امکان، شما میتوانید بر روی تبلیغ صفحه های خاص از وبسایتتان تمرکز کنید. نزدیکترین رقیب به آن را بیابید، نزدیکترین کلیدواژه به صفحه تان را پیداکرده و آن را از صفحات مشابه و هم نمره رقبا متمایز کنید.

 امکان نمایش درختی

این گزینه یکی از بهترینها برای استفاده کنندگان از سرپ استات است. نمای درختی صفحه به شما مینمایاند چه امتیازی برای چه کلیدواژهای در کدام صفحه امتیاز شمارا بالا میبرد. این امکان میدهد که بتوان با تمرکز روی آن صفحه خاص به صورت طبیعی آمار آمد و شد وبسایت را بالا برد.

بانک اطلاعاتی جستجوی پیشنهادی

از کلیدواژه شما لیست جستجوی پیشنهادی ارائه میکند. این موضوع برای شرکتهایی که بازار هدفشان گوشی های همراه است و نیاز به حدس نتایج جستجوگر گوگل دارند بسیار عالی مینماید.

نظارت بر یکصد موقعیت برتر

سرپ استات فقط یک نظاره گر ساده برای نمایش وضعیت دامنه شما در میان کلیدواژه ها نیست. بلکه لیستی از یکصد نتیجه برای هرکدام از کلیدواژه های تحت نظارت تهیه میکند و این امکان را به شما میدهد که وضعیت خود و رقبایتان را نسبت به این کلیدواژه ها بررسی کنید.

سرپ استات به شما امکان میدهد که این گزارشها را پیش رو داشته باشید:

  • سهم بازار و حرکت آن
  • ساخت یک مجموعه اطلاعاتی از دسته بندی اصطلاحی
  • نظارت بر سعود و سقوط رقبا

 کمترین قیمت

در صورت خرید عضویت سالانه، هزینه هرماه از ۱۴ دلار آغاز میشود. حتی با خرید ارزانترین سرویس شما هنوز قادر به استفاده از پنج ابزار اصلی که به معنای رفع احتیاج شما برای تحلیل و ارتقا وبسایتتان، آگاهی در مورد رقبا، تحقیق بر روی بازاریابی رفتاری و موارد دیگر است.
خیلی از متخصصین اکنون در حال استفاده از این نرم افزار هستند و از قدرت آن رضایت دارند. ابزارهای خاص آن فرصتهای زیادی در دنیای مجازی ایجاد کرده است. بسیاری از این فرصتها به تحریر درآمده اند و قابل دسترسی و مطالعه میباشند. شما میتوانید از سایت سرپ استات بسیاری از مقالات در مورد کار با نرم افزار و نمونه های بیشتر را در خود سایت مطالعه کنید و از آن بهره بسیار ببرید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید