طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

سوال هایی در مورد سئو که باید به آنها توجه نمود !

سوال هایی در مورد سئو که باید به آنها توجه نمود !

SEO PowerSuite به 500.000 هزار مدیر سایت کمک کرده است که رتبه‌بندی سایت‌های خود را بهبود ببخشند، استفاده از آن به بهبود رتبه طراحی سایت شما نیز کمک خواهد کرد.
در SEJ، ما صدها مصاحبه و نظرسنجی انجام داده‌ایم تا از تجربیات سایر بازاریابان سئو یاد بگیریم؛ و حدود یک ماه پیش، من یک پرسشنامه به SEO 215 ارسال کردم تا آنچه در حال حاضر بر آن کار می‌کنند را موردبحث قرار دهیم.

این مطلب نتیجه چیزی است که من کشف کردم:

در طول سال گذشته، صنعت SEO تغییرات زیادی کرده است.
ما گفت‌وگوهای بسیاری در اجلاس‌ها، پادکست‌ها و از طریق ایمیل داشته‌ایم تا درباره‌ی آینده بازاریابی جستجو (SEO) مباحثه کنیم.
در جلسات هفتگی ویراستاری SEJ نویسندگان توانای اخبارمان، من جنوبی و دنی گودوین برداشت فوق‌العاده باارزشی از چشم‌انداز در حال تغییر جستجوگرها به گروه SEJ ارائه می‌دهند. هنگامی‌که الگوریتم گوگل یک به‌روزرسانی جدید ارائه می‌کند و یا فیس‌بوک معیارهای خود را به‌روزرسانی می‌کند، تیم SEJ از آن به‌عنوان یک فرصت برای یادگیری، رشد استفاده می‌کند و آن را با جامعه جست‌وجوگرها به اشتراک می‌گذارد، اما یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که ما به‌عنوان یک صنعت سئو با آن مواجه هستیم یکی کردن تلاش‌هایمان و یادگیری از یکدیگر است. به‌عنوان‌مثال، من هزاران ایمیل در مورد هر چکیده‌ی مقاله جدید دریافت می‌کنم. چکیده مقاله‌های تازه، چشمگیر، (و گاهی اوقات اسپم دار) که به من اطلاعاتی درباره برترین ذهن‌ها و ابزار در SEO می‌دهد و چنین بینشی بی‌اندازه باارزش است، اما من در تبدیل این بینش به داده‌های قابل اشتراک‌گذاری که هر بازاریاب سئو می‌تواند با معیار خود از آن استفاده کند خیلی توانا نبوده‌ام، به همین دلیل تصمیم گرفتم در 28 ژوئیه، ایمیلی به بازاریابان SEO 215 ارسال کنم.

screen-shot-sitesazan
با دیدن پاسخ‌ها شوکه شدم. انتظار داشتم تنها چند نفر پاسخ دهند، اما سیل پاسخ‌ها به صندوق دریافت ایمیل من جاری شد.

 

سوال هایی در مورد سئو که باید به آنها توجه نمود ! | سئو سایت

من پاسخ‌ها را خواندم و درباره ه ی پروژه‌های فعلی دیگر متصدیان سئو، امیدهای آینده آن‌ها و برنامه‌های آینده پروژه‌های سئو شناخت به دست آوردم. من با 64 بازاریاب برتر جستجو و بازاریاب آنلاین سازمان‌ها، مدیران اجرائی و مشاوران مصاحبه کردم تا این برداشت را برای شما به ارمغان بیاوردم که امیدوارم آن را الهام‌بخش و مفید بیابید.

تشکیل دادن پرسشنامه سئو

اولین و مهم‌ترین سخنم تشکر از تمام 64 بازاریاب جستجو که زمانی را برای کمک به بررسی‌های ما اختصاص دادند است. درحالی‌که من این نظرسنجی را برای نفع شخصی و دانستن آنچه دیگران درزمینه‌ی کاری من انجام می‌دهند اجرا کردم، امیدوارم همه ما بتوانیم چیزهای بیشتری درباره روند روزانه کار خود با یکدیگر در میان بگذاریم. این به همه‌ی ما، از مبتدی تا حرفه‌ای، کمک خواهد کرد تا فضای همیشه در حال تغییر شغل و معیارهای کارمان را بشناسیم.

بخش عمده وقت شما صرف چه‌کاری می‌شود؟

من ترجیح دادم پرسشنامه را با این سوال شروع کنم چون می‌توانست زمینه‌ی خوبی برای پاسخ دادن به بقیه سوالات به وجود بیاورد. بیش از 25٪ از بازاریابان سئو گفتند که اکثر وقت خود را در پروژه‌های فنی و در محل جستجوگرها به سر می‌برند. این پروژه به سه دسته تقسیم شد:

 • در سایت
 • خارج از سایت
 • فنی
 • و…

دیگر موضوعات شامل:

 • نوشته
 • تحقیقات
 • تجزیه‌وتحلیل
 • مدیریت
 • حراجی

و تلاش برای پیدا کردن نایافتنی‌ها می‌شوند.

سوال هایی در مورد سئو که باید به آنها توجه نمود ! | سئو سایت
سوال هایی در مورد سئو که باید به آنها توجه نمود ! | سئو سایت

در پاسخ به سوال بیشتر از روز را صرف چه‌کارهای از SEO می‌کنید؟

تقریبا 72 درصد از افراد موردمطالعه گفتند که بیشتر از روز خود را صرف ایجاد محتوای کیفی می‌کنند.
این پروژه‌ها به انواع زیر تقسیم شد:

 • از بین بردن محتوای تکراری
 • پیمایش و UX
 • داده‌ها (آنالیز گوگل و گوگل جستجو کنسول)
 • جستجوی کلیدواژه
 • ایجاد محتوای باکیفیت
 • ساخت بک لینک‌های مرتبط
 • ویرایش ابر داده
 • بهینه‌ سازی تلفن همراه
 • و …

سوال هایی در مورد سئو که باید به آنها توجه نمود ! | سئو سایت

تعداد از موضوعات دیگر که افراد ذکر کردند:
قانع کردن مشتری و گروه‌های توسعه برای پیاده‌سازی استراتژی‌های سئو
ارتباط برقرار کردن با وبلاگ نویسان و تاثیر گذاران عرصه SEO
جلسات
بازاریابی ایمیلی

بزرگ‌ترین چالش سئو (SEO) شما در حال حاضر چیست؟

بیش از 28٪ از بازاریابان بررسی گفتند: یکی از بزرگ‌ترین چالش SEO آن‌ها ساخت بک لینک مربوطه است.

پروژه‌ها همانند لیست بالا تکرار شدند:

 • از بین بردن محتوای تکراری
 • پیمایش و UX
 • داده‌ها (آنالیز گوگل و گوگل جستجو کنسول)
 • جستجوی کلیدواژه
 • ایجاد محتوای باکیفیت
 • ساخت بک لینک‌های مرتبط
 • ویرایش ابر داده
 • بهینه‌سازی تلفن همراه
 • و…

سوال هایی در مورد سئو که باید به آنها توجه نمود ! | سئو سایت

و تعدادی از موضوعات دیگر که ذکر شدند:

 • اجرای بهینه‌سازی با یک روش زمان‌بندی‌شده.
 • ایجاد یک فرایند مقیاس‌پذیر
 • گرفتن سهام شرکت
 • استخدام افراد با تمرکز و استعداد لازم.

جواب‌های مستقیم بازاریابان به سوالات:

آرمان فعلی شما در SEO چیست؟

Rand Fishkin, Moz :

“ما رتبه خود را در بسیاری از کلیدواژگان مهم خود ازدست‌داده‌ایم و درحالی‌که ترافیک کلی رشد کرده است، ما بسیاری از مشتریان بالقوه‌ای که پیش‌ازاین جذب می‌کردیم را از دست می‌دهیم.”

Tim Soulo, Ahrefs:

“من باور دارم که برتری محصول شما در سئو عامل اصلی است. اگر محصول شما نسبت به گزینه‌های دیگر برتر نیست شما سزاوار رتبه دار شدن نیستید، مهم نیست که چند بک لینک بسازید؛ اما زمانی که محصول شما شگفت‌انگیز است مردم به‌طور طبیعی به شما لینک می‌دهند و رتبه‌ی شما در جستجو بالا و بالاتر می‌رود.”

 

Amy Merrill, Page One Power:

“من می‌خواهم شاهد کار تیمی همه‌جانبه‌ی بازاریابی محتوا، روابط عمومی، گروه‌های اجتماعی و گروه‌های محتوای در محل و تیم‌های ساخت لینک باشم. درنهایت کاری که توسط هر گروه انجام می‌شود بخشی از یک کل است، اما در بسیاری از موارد، این گروه‌ها تقسیم‌بندی شده‌اند و به‌طور منسجم کار نمی‌کنند که به نفع هیچ‌کس نیست.”
Eric Enge, Stone Temple Consulting:

من امیدوارم صنعت بهتر درک کند که محتوا کیفی و بک لینک‌ها چقدر مهم هستند. این مطلب پیش‌پاافتاده و بدیهی به نظر می‌رسد، اما این حقیقت که چگونه بسیاری از شرکت‌ها روی این موارد سرمایه‌گذاری نمی‌کنند دیوانه کننده است.
Bill Slawski, SEO by the Sea:

“درک اینکه به‌منظور بهبود کیفیت یک وب‌سایت، چگونه یک مدل موضوعی و مدل موجودیت می‌توانند باهم به کار روند.”

Dan R Morris, Blogging Concentrated:

“هدف ما این است که به مردم بیاموزیم ” شما نمی‌توانید سایت یک وب‌سایت را بهینه‌سازی کنید ” سئو یک شیوه است که شما آن را در کسب‌وکار خود به کار می‌برید، نه یک عمل مشخص که انجام می‌دهید. SEO روش عملکرد شماست.”

Maddy Osman, The Blogsmith:

“من امیدوارم که همان‌طور که موتورهای جستجو دقیق‌تر می‌شوند، یافتن محتوای باکیفیت آسان‌تر شود بدون نیاز به تمرکز روی کلمات کلیدی. من می‌خواهم که قادر به ایجاد محتوایی باشم که 100٪ برای انسان باشد، نه ماشین.

Katy Katz, Inturact:

“درحالی‌که اولویت‌هایی منحصربه‌فرد برای هر دو سئو و محتوا وجود دارد، بسیاری از شرایط مهم برای موفقیت در این دو قلمرو باهم همپوشانی دارند. امروزه، شما نمی‌توانید دریکی بدون دیگری موفق باشید. امید من این است که سیستم کسب‌وکار ارتباط متقابل SEO و بازاریابی محتوا را درک کند و یک استراتژی برای حمایت از آن ایجاد کند. ”
Jason White, Dragon Search:

“ما بازاریابی می‌کنیم و باید در محدوده شرایط و اصطلاحات بازاریابی / کسب‌وکار صحبت کنیم. این تاکتیک اصلی در ROI است. مهم‌ترین خواسته‌ی مشتری را اصل قرار دهید. آن‌ها را در تهیه کردن داده‌های خودشان توانمند کنید نه اینکه آن‌ها را به یک فراهم‌کننده وابسته کنید.”

Rocco Baldassarre, Zebra Advertisement:

“ایجاد محتوای باکیفیت که مردم می‌خواهند آن را به اشتراک بگذارند: این آسان به نظر می‌رسد، اما عملی کردن آن به‌طور پایدار بسیار دشوار است. ”

Kristen Glehan, Central Hudson Gas & Electric Corporation

“سهولت بیشتر در ساخت یک مقام مستقیم از سایت‌هایی با موضوع‌های متعدد، به‌ویژه در سطح سازمانی.”

Stoney deGeyter, Pole Position Marketing

کار باکیفیت، نتایج انبوه.

آرزوهای شما برای آینده تلاش‌هایتان در رابطه با سئو چیست؟

Chris Berkley, Seer Interactive:

“بهینه‌سازی سایت نیاز دارد به‌طور ویژه بیشتر با CRO ادغام شود. چندین نفر از مشتریان من وب‌سایتشان را مجددا راه‌اندازی کرده‌اند و به دلیل مسائل بر روی سایت که هیچ ربطی به با ترافیک و یا رتبه‌بندی ندارند فرآیندهای انتقالی (conversion) را ازدست‌داده‌اند. ما نمی‌توانیم به‌سادگی بگوییم:”این‌یک مشکل مرتبط با SEO نیست، متاسفیم.”

Prashant Puri, AdLift

“وادار کردن گوگل به تغییر دادن رویکردش برای صلاحیت دادن به یک سایت. در سطح AdLift، ما شاهد برخی از این اتفاقات هستیم. به‌عنوان‌مثال: معیارهای ورود به صفحه به‌عنوان سیگنال‌های رتبه‌بندی استفاده می‌شود بااین‌حال، ما می‌خواهیم شاهد یک ادغام عمیق‌تر با سیگنال‌های اجتماعی باشیم.”

David Farkas, The Upper Ranks:

“من باور دارم لینک یکی از ترکیبات هسته‌ای الگوریتم در طول آینده قابل پیش‌بینی باقی خواهد ماند و در اینجا در صفوف بالایی، ما برای ادامه ساخت آن‌ها برنامه داریم. ”

Larry Kim, WordStream

“نرخ خالص کلیک کردن بسیار بالا!”

Eli Schwartz, Survey Monkey

” درک نیاز کاربر و ساختن محتوایی که متناسب آن باشد.”

Steve Guberman, The Golf Channel

” تلفن‌های همراه! درآمد ثابت بسیاری از اپلیکیشن های موبایل به دست میاید. تاکید اصلی در طول زمان باقی‌مانده از سال جاری بر تلفن‌های همراه است. ”

Nick Wilsdon, Vodafone Group

“آرزوهای من در افزایش توانایی SEO در گروه وودافون متمرکزشده است. این رویکرد به ما کمک می‌کند به‌طور موثر با شرکای داخلی، سازمان‌ها، و تامین کنندگان در برنامه SEO کارکنیم. فقط باهم می‌توانیم چالش‌های دیجیتال قابل‌توجهی که جستجو در بیش از دو سال آینده با آن مواجهه می‌شود را پشت سر بگذاریم. ”

Jessica Roberts, Footprint Digital:

” هدف من افزایش توانایی نگارش و بازاریابی‌ام برای ماندن درصحنه‌ی همواره در حال تغییر SEO است.”

Jordan Kasteler, Digital Marketing Consultant

“آینده تلاش جستجوگرها برای من تنها شامل سازگاری با تغییر بدون واکنش نشان دادن خواهد بود. واکنش نشان دادن‌ها به انتشار ویژگی‌های جدید و یا اظهارات از طرف گوگل، می‌تواند باعث اتلاف وقت و منابع متخصص‌های سئو شود، برنامه‌ی ما برای آینده انتظار برای اینکه اظهارات یا ویژگی‌های جدید خودشان ارزش خود را ثابت کنند، است. در غیر این صورت، پیروان مد و تازه‌واردان ممکن است نادانسته به خود ضرر برسانند. ”

سوال هایی در مورد سئو که باید به آنها توجه نمود ! | سئو سایت

Joe Hall, Hall Analysis

“توسعه ابزار و نرم‌افزار بیشتر برای جامعه SEO و مشتریانم.”

بزرگ‌ترین پروژه‌ی SEO که شما بر آن کار می‌کنید چیست؟

Clint Henderson, WiredSEO
“امنیت گروه مرکزی. ما همه بازاریابی دیجیتال آن‌ها را انجام می‌دهیم، آن‌ها شاهد 50٪ رشد برگرد (rev growth) به 91 میلیون دلار بوده‌اند و این شرکت 2016 ink 5000 سریع‌ترین شرکت ازنظر رشد در آمریکا کرده است. هدف ما این است که آن‌ها را به جمع 3 ارائه‌دهنده امنیتی برتر در ایالات‌متحده وارد کنیم. ”

Brian Harnish, ymarketing

“اصلاح لینک، حذف لینک برای “بهداشت و درمان متحد” در آژانسی که من برایش کار می‌کنم: بازاریابی”

Rachel Standley, Fire Mountain Gems and Bead

“به‌روزرسانی بخش‌های بزرگی از محتوای موجود برای رسیدن به مخاطبان جستجوی بیشتر.”

کریس کمپبل، نقد و بررسی آهنگ

“ما در حال انجام یک ممیزی از پست‌های بیش از 1000 وبلاگ هستیم تا بفهمیم چگونه بازدیدکنندگان مطالب ما را می‌خوانند و به اشتراک می‌گذارند. ما از این داده‌ها برای درک بهتر آنچه بازدیدکنندگان ما می‌خواهند بخوانند استفاده می‌کنیم.”

Allison Fabella, Atlanta-Journal Constitution

“جمع‌کردن پیشرفت فنی با طرح‌های محتوای هدف.”

Roger Montti, MartiniBuster

“مدیریت کردن پایدار سایت‌هایم که در ده‌ها جایگاه هستند درحالی‌که پروژه‌های جدید را راه‌اندازی می‌کنم. این کار مثل بچه‌دار شدن است. برخی نیاز به توجه بیشتری دارند. ”

Amanda DiSilvestro, HigherVisibility

” محتوا مهم‌ترین چیز است. تلاش من در حال حاضر برای بهتر شدن در خلق اطلاعیه‌های گرافیکی (info graphics) است.”

سوال هایی در مورد سئو که باید به آنها توجه نمود ! | سئو سایت

Garth O’Brien, GoDaddy

“در حال حاضر ما در حال بررسی کل مجموعه پیمایش و سازمان‌دهی محتوا به شیوه معنی‌دار هستیم.”

Ryan Clutter, 1SEO Digital Agency

“هدف شرکت من راه‌اندازی یک وب‌سایت جدید است، که به‌طور کامل برای بهترین تجربه کاربری طراحی‌شده است. من در حال تلاش برای اطمینان یافتن از اینکه metas و عناوین در جای خود هستند درحالی‌که محتوا هم به‌طور کامل موضوع صفحه را پشتیبانی می‌کند، هستم. این‌یک فرایند طولانی بهینه‌سازی برای بیش از 100 صفحه از مطالب بوده است، اما پایان کار نزدیک است و من برای دیدن اینکه شرکت به اهداف خود در هردو مورد طراحی صفحه و تجربه‌ی کاربری می‌رسد هیجان‌زده هستم.”

Markelle Harden, Avista PR

“هدایت طرح‌های محتوا برای شرکت‌هایی که علامت‌های تجاری در اروپا تاسیس کرده‌اند و در حال گسترش به ایالات‌متحده هستند.”

چیست که در SERPs بیشترین نتایج را برای شما به ارمغان آورده است؟

Daniella Galuppi, Digital Marketer
“محتوای ویدئو میزبانی‌شده بر روی سایت.”
Julia McCoy, Express Writers
“اضافه کردن محتوای طولانی (2000+ وبلاگ کلمه) در اطراف کلمات کلیدی با رقابت کم. اطلاعیه‌های گرافیکی هم‌رتبه بندی‌های خوبی برای ما به ارمغان آورده‌اند. ”

سوال هایی در مورد سئو که باید به آنها توجه نمود ! | سئو سایت

Brent Carnduff, Digital Marketer for Real Estate Industry
“مشتریان من شرکت‌های کوچک باهدف به دست آوردن کشش محلی به کمک موتورهای جستجو هستند. با همه تغییرات به وجود آمده در جستجو و صحبت از “مرگ” جستجوگرها، من هنوز هم اصول SEO را برای آن‌ها موثر می‌دانم. SEO ها روی صفحه و استفاده از کلمات کلیدی تاثیر شگفت‌انگیزی دارند.”
Ryan Jones, WTFSEO
” هدف من فهمیدن آنچه مشتریان من در حال تلاش برای به انجام رساندنش هستند و پس‌ازآن ساخت چیزی است که آن را آسان‌تر کند، پر کردن شکافی که رقابت به‌درستی آن را پر نمی‌کند.”
Larry Engel, Fathom Marketing
“من به‌تازگی متوجهی یک تغییر در گوگل در جهت نشان دادن” فایده” نتایج به‌جای اطلاعات نتایج شده‌ام. به‌عبارت‌دیگر، در سایت ما، از گوگل برای نشان دادن نتایج متمرکز بر پاسخ دادن به سوال استفاده می‌شود. در حال حاضر نتایج جستجو بیشتر بر پاسخ دادن به چگونگی تمرکز می‌کنند. ”
Patrick Stox, IBM
“امتحان کردن چندراه مختلف برای نقشه‌کشی محتوا با کمک شباهت‌ها، به‌طوری‌که بتوانم میلیون‌ها تغییر مسیر از صفحات قدیمی (کشیده از سرور API پایگاه Wayback CDX) را به‌طور خودکار تولید کنم.”
Steve Wiideman, Wiideman Consulting Group
“نگرانی درباره عملکرد صفحه، نه درباره عملکرد وب‌سایت، برای ما بهترین نتایج را در طول زمان به ارمغان آورده است.”
Mike Van Der Heijden, Konnect Digital
“مربوط بودن صفحه. توانایی پاسخ به یک جست‌وجو بهتر از وب‌سایت‌های رقیب. ”
Michael Hodgdon, Infront Webworks
“SEO- محلی: درک الگوریتم‌های محلی، همکاری با برنامه‌های مرتبط گوگل برای به دست آوردن نتایج مطلوب و استفاده از بهترین شیوه.”
Andrew Dennis, Page One Power
محتوای باکیفیت. با ایجاد قطعات واقعا خوب و جذاب هزاران لینک را جذب می‌کنیم. بر همین اساس یک ساختار لینک دهی داخلی قوی برای رتبه‌بندی سایت اصلی می‌سازیم. محتوای باکیفیت فقط کلمات نوشته‌شده نیست، بلکه شامل موانع خنده‌داری هم می‌شود که ما به نمایش عموم می‌گذاریم تا موردتوجه قرار بگیریم، با بخشی از یک رویداد بودن یا حتی گرفتن عکس از چیزهایی که مردم می‌خواهند به اشتراک بگذارند و به آن لینک بدهند.”
چگونه تلاش شما در جستجوگرها در طول سال گذشته با معرفی Rankbrain و Amp Pages و غیره تکامل یافت؟
Katina Beveridge, Strategic SEO
“روش SEO من از تنها فکر کردن به مسائل روی سایت و ساخت‌وساز لینک، به فکر کردن درباره طعمه لینک و بهبود بازاریابی دیجیتال تغییر کرده است. دانش. در حال حاضر همه‌چیز در مورد ایجاد مطلبی است که کاربر نهایی و گوگل را خرسند کند و انتقالات را برای مشتری فراهم کند. ما یک رویکرد جامع به SEO و بازاریابی محتوا ارائه می‌کنیم. ”
Casey Markee, MediaWyse
“با بیشتر تقویت کردن باور دیرینم که تنها اصل ثابت درباره جستجوگرها تغیر است، SEO یک ماراتن است، نه دوی سرعت. هدف من این است که به مشتریان نقش هر یک از این استراتژی‌ها و انقلاب‌های جدید را آموزش دهم و یک مسیر روبه‌جلو طراحی کنم که “امیدوارم ” در آینده باعث پیشرفتشان شود.”
Will Robins, Contenthow
” ترکیب مخفی برای موفقیت، توسعه است تا لینک‌ها را در صفحات اصلی داشته باشیم”

سوال هایی در مورد سئو که باید به آنها توجه نمود ! | سئو سایت

Mary Bowling, Ignitor Digital
تلاش من برای آموزش نظم نوین جهانی برای محتوا، لینک‌ها و استناد به مشتریان است. بسیاری ازجمله سازمان‌هایی که من با آن‌ها مشورت می‌کنم هنوز هم به ایده‌های SEO قدیمی که به‌احتمال‌زیاد در سال 2016 بیش از کمک به آن‌ها آسیب می‌رسانند چسبیده‌اند.”
Jordan Koene, Searchmetrics
” نیاز بیش‌ازپیش به درک اینکه چگونه گوگل از طرح‌واره و داده برای پردازش رتبه‌بندی استفاده می‌کند در حال تغییرSERP است. به‌عنوان‌مثال نگاهی به کارت‌های پزشکی و یا کروسل ها بیندازید، این عناصر تنها در دسترس مدیران سایتی که داده‌ها را به‌منظور پردازش آن در SERP به گوگل می‌دهند هستند. ”
Anne Ahola Ward, CircleClick Media
“ما زمان زیادی را صرف AMP و مقالات فوری فیس‌بوک می‌کنیم. این‌یک سفر سریع بوده است، اما کار سخت قطعا در حال نتیجه دادن است. ”
Nicholas Chimonas, Page One Powe
به اغراق گوگل توجه نکنید و خودتان همه‌چیز را امتحان کنید. 3XX دیگر پیج رنک را کاهش نمی‌دهد؟ پس چرا به‌روزرسانی هزاران نفر از 302s به 301s به بالا رفتن رتبه‌بندی و ترافیک منجر شود؟ چرا به‌روزرسانی لینک‌های داخلی از 301s به 200S باعث بهبود سئو می‌شود؟ شاید در اینجا است که RankBrain یا دیگر توانایی‌های یادگیری‌های ماشین نقش دارند؛ مهندسان گوگل به عقیده خودباور دارند درحالی‌که ماشین‌ها حقیقتا طور دیگری عمل می‌کنند.”
Matt McKinley, Media Temple
اساس بهترین شیوه کلی SEO یکسان باقی می‌ماند اما بسته به خود سایت، AMP در سایت با رشد ترافیک موبایلی مهم‌تر می‌شود. در تعریف RankBrain، شما نمی‌توانید یک ماشین را که خودش را آموزش می‌دهد کنترل کنید، اما اصول تغییر نکرده است. همان‌طور که “خزنده” پیشرفته‌تر می‌شود، من بیش‌ازپیش به داده‌های جریان کاربران برای هدایت برنامه توجه می‌کنم.”
Kelsey Jones, Search Engine Journal
“تاکید بیشتر بر تلفن‌های همراه، اما هم از جنبه‌ی UX و هم اینکه محتوا چطور تقسیم‌شده است.”

موفقیت‌های بزرگ و حقایق کلیدی این تحقیق

موفقیت بزرگ حاصل از برداشت‌های ذهن‌های برتر SEO این است که بازاریابی بین مشتریان دائمی، آزمایش کردن انواع مختلف بازاریابی محتوا و ادامه دادن به ساخت بک لینک‌ها تا چه حد کلیدی است. این برداشت برای کمک به رشد آنلاین هر شرکتی باارزش و مهم است و می‌تواند اثر مستقیم بر نحوه برخورد کسب‌وکار با استراتژی SEO و تصمیمات بازاریابی داشته باشد. تعدادی از حقایق کلیدی دیگر نیز از این مطلب برداشت می‌شوند:
1) ما همیشه در حال یادگیری هستیم. کار را با یک محصول باکیفیت و بازار فروش یا خدماتی شروع کنید که SEO را وارد گروه‌های بازاریابی، ویرایش و توسعه خودکرده باشد. یکپارچه‌سازی سئو در ارزش‌های اصلی شرکتتان شانس بیشتری برای موفقیت به شما خواهد داد.
2) ما یک جامعه وابسته به محتوا، لینک و SEO های قابل‌اجرا روی تلفن همراه را تشکیل می‌دهیم و یکی از آن‌ها بدون دیگری نمی‌تواند موفق شود.
3) انواع مختلفی از بازاریابی محتوا وجود دارد که در کسب‌وکارهای مختلف موثر هستند، اما به دست آوردن بک لینک‌ها برای محتوا چیزی است که همچنان باعث رشد بازاریابی می‌شود.
4) الگوریتم‌ها همواره تغییر می‌کنند و تکنولوژی‌های جدید به وجود خواهند آمد، اما شغل ما به‌عنوان بازاریاب این است که تصمیم بگیریم چه چیزی برای برند ما بهتر است.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید