طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

شش راه برای تجارت کوچک با برنامه‌های موبایلتان

شش راه برای تجارت کوچک با برنامه‌های موبایلتان

شش راه برای تجارت کوچک با برنامه‌های موبایلتان

نرم‌افزارها برای دسترسی آسان به بازاریابی، موثرند. بازاریابی بدون توجه به کیفیت محصول موفقیت‌آمیز نیست. نرم‌افزارهای بازاریابی رو موبایل نصب می‌شود و به هزاران نفر امکان دسترسی به این کار را می‌دهد تا از سرمایه خود به‌صورت اهرمی سود کنند. در اینجا یک راهنمای ساخت برنامه‌ای جامع برای بازاریابی با موبایل بیان می‌شود.

 مخاطب خود را بشناسید

اگر شما مخاطب اصلی خود را شناسایی نکنید، به هدف فروش خود را ضربه خواهید زد. نخست شما باید برنامه برای طراحی تهیه کنید که عبارت‌اند از:

  1. رده سنی مخاطبین
  2. علایق مخاطبین
  3. تکنولوژی savviness
  4. صنعت

کلمات کلیدی را نادیده نگیرید

در زمان راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی، قابلیت شناسایی، عاملی بزرگ است. حداقل 63% از کاربران فروشگاه اینترنتی به دنبال برنامه‌هایی‌اند که کالای ارجینال داشته باشند. 83% از نرم‌افزارهای فروشگاه اینترنتی، نرم‌افزارهای Zombie اند که قابلیت سرچ کالای ارجینال را ندارند. ترافیک سایت هم باید مناسب باشد تا جذب مشتری کند و برنامه‌های سایت بایستی به‌روز باشند؛ یعنی از کلمات ارجینال در کنار برنامه‌ها استفاده کنید.

ساخت نرم‌افزار به‌صورت آنلاین

تعداد افرادی که در سایت آنلاین هستند را نمایش دهید و کانال‌های بازاریابی دیگری را در وب‌سایتان ترکیب کنید. شما می‌توانید یک وب‌سایت جامع برای نرم‌افزار خود بسازید، در اینجا چند پیشنهاد و ایده ذکر می‌شود:
صفحه مقصد Landing Page(): یک صفحه به‌صورت فهرستی ساده از پیچ بعدی که شامل لینک‌های دانلود و کدهای QR و فیلم‌های تبلیغاتی که موجب یک پیش نگاهی از پیچ بعدی توسط مخاطب می‌شود را در برنامه موبایل خود قرار دهید که نقاط قوت فروشند. تائید کنید برای کاربران ازنظر اقتصادی به‌صرفه و دسترسی آسان است.

  • محصولات وب‌سایت:

با انجام به‌روزرسانی به‌صورت منظم و به اشتراک گذاشتن آخرین به‌روزرسانی توجه مخاطب را جلب کنید.

  • آگهی‌ها یا بنرها:

طراحی بنرها یا آگهی‌ها باقابلیت اینکه با کلیک بر روی آن اطلاعات ضروری، لینک و. قابلیت انتقال را داشته باشند مثل لینک دانلود و یا یک پست.

  • ایمیل:

کاربران با اضافه کردن ایمیل خود، آپدیت‌های جدید را از طریق ایمیل دریافت کنند؛ و از طریق ایمیل هم وارد صفحه مقصد (Landing Page) شوند.

راه‌اندازی برنامه

با راه‌اندازی درست این برنامه می‌توانید تعداد زیادی از برنامه‌ها را دانلود کند. شروع تبلیغات و ایجاد یک همهمه رسانه‌ای و پیشنهاد‌ها منحصربه‌فرد و ارسال تیزرهای تبلیغاتی (برچسب‌های تبلیغاتی) در دور و اطراف باعث جلب مشتری می‌شود. هنگامی‌که روز راه‌اندازی می‌رسد قبل از اینکه شما شروع به راه‌اندازی کنید صدها نفر از مشتریان نرم‌افزار منتظر راه‌اندازی شما هستند.

 مشتریان خود را بشنوید

در مرحله اول انتشار برنامه خود، به کمک قرار دادن یک فرم نظرسنجی در سایتتان به بازخورد مشتری‌تان گوش دهید و نظراتشان را بخوانید و طوری برنامه را طراحی کنید تا پس از خوانده شدن نظراتشان بفهمند که نظراتشان را خوانده‌اید و پیگیر شکایاتشان باشد تا مشتریان به شما وفادار بمانند. کانال‌های ارتباطی خود را باز نگه‌دارید و بعد از اصلاح و بهبود برنامه‌هایتان آن‌ها را رتبه‌بندی کنید و درنهایت خدمات بهتر را در پایگاه به کاربران خود ارائه دهید.

درست کردن فیلم و کلیپ

فیلم‌ها یک‌راه عالی برای نشان دادن قابلیت برنامه شما هستند. آن‌ها با استفاده از تصاویر و کلمات یک تجربه اجمالی را به کاربر می‌دهند. ایجاد یک ویدئو تبلیغاتی کوتاه از برنامه‌ها و تهیه فیلم از کالای بی‌کیفیت بهتر از تولید فیلم بی‌کیفیت است و از ایجاد فیلم باکیفیت کم اجتناب شود و بهتر است فیلم‌ها واضح و روشن باشند. شما می‌توانید برنامه‌های خود را از طریق طراحی سایت‌ های عامه‌پسند مثل فیس‌بوک و توییتر و…به نمایش بگذارید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید