طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سايت خدماتی | طراحی سایت شرکتی خدماتی

طراحی سايت خدماتی | طراحی سایت شرکتی خدماتی

طراحی سايت خدماتی

در زمان‌های گذشته، معمولا هر فردی در حوزه فردی خود وظیفه پاسخ به نیازهای خود و نهایتا خانواده خود را داشت. ازاین‌رو چه‌کار ساختن خانه بود، چه درست کردن غذا، چه شستن لباس و هر کاری دیگری که نیاز چندانی به تخصص ویژه نداشت، توسط خود فرد و نهایتا با کمک دوستان و خانواده او انجام می‌شد؛ اما هر چه زمان گذشت، نیازهای جدید به وجود آمدند و همچنین با افزایش سطح رفاه زندگی‌ها، سطح توقع مردم نیز بالاتر رفت.ازاین‌رو افراد ثروتمند ترجیح می‌دادند تا به‌جای انجام کارهای ساده‌ای مثل کارهای پخت‌وپز و شستن و رفت و رو، از افراد دیگری در قبال پرداخت پول استفاده کنند.همین امر سبب شد تا در ابتدا بسیاری از افراد طبقه نسبتا پایین جامعه برای رفع نیاز و از روی اجبار به کار برای طبقات بالاتر جامعه بپردازند.

اما کمی که زمان سپری شد و سطح زندگی‌ها به هم نزدیک شد، دیگری به این وظایف به این دید نگاه نمی‌شد، بلکه به دید یک شغل خدماتی به در نظر گرفته می‌شدند.ازاین‌رو با توجه به افزایش درخواست‌ها، دسته‌های زیادی از شغل‌های خدماتی گوناگون نظیر قالی‌شویی، باربری، خدمات خانه و… ایجاد شدند. در حال حاضر نیز این شغل‌ها به قوت خود باقی است و به‌صورت شغل‌های تقریبا رسمی در حال فعالیت می‌باشند.

طراحی وب‌ سایت شرکتی

اگر شما در دسته‌ای از این شغل‌های خدماتی مشغول به کار باشید، ممکن است بخواهید با توجه به افزایش درخواست‌های مشتریان، کمی در کسب‌وکار خود پیشرفت کرده و آن را توسعه دهید. به‌عنوان‌مثال شغل‌هایی مانند قالی‌شویی و یا باربری شغل‌هایی هستند که هر خانواده‌ای در مقاطعی نیاز به افرادی برای انجام آن‌ها دارد ازاین‌رو شاید نیاز باشد کمی بیشتر به معرفی خدمات خود بپردازید تا در مواقع لزوم، مردم شمارا بشناسند و سریعا با شما تماس بگیرند.ساده‌ترین مدل برای این کار برای شما تبلیغات است. ازآنجاکه سطح کار شما به‌هیچ‌عنوان اجازه انجام تبلیغات سنگین را نمی‌دهد، مجبور به انجام تبلیغات با سطح پایین‌تر هستند که کارایی زیادی ندارند؛ بنابراین باید به فکر جایگزینی برای آن باشید. پیشنهاد با به شما استفاده از ظرفیت عظیم اینترنت است. برای ورود به این دنیای گسترده، کافی است یک وب‌سایت داشته باشید. طراحی وب‌ سایت شرکتی خدماتی.

طراحی سايت خدماتی | طراحی سایت شرکتی خدماتی

یک وب‌سایت خدماتی داشته باشید

دنیای امروز، دنیای اینترنت است. با توجه به وجود یک بازار گسترده و بزرگ در این فضا، بسیاری از کسب‌وکارها در حال حرکت به سمت این فضا و استفاده از ظرفیت‌های آن برای توسعه کسب‌وکار خود هستند. اگرچه شغل شما در حوزه کارهای خدماتی است، اما شما هم می‌توانید برای توسعه کار خود یک وب‌سایت در فضای اینترنت داشته باشید. یک وب‌سایت تخصصی خدماتی.اما یک وب‌سایت خدماتی مستقل از نوع خاص خدمتی که ارائه می‌دهید، بایستی دارای ویژگی‌های مشخصی باشد که به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود.

ظاهر گرافیکی مناسب

اولین و مهم‌ترین ویژگی یک وب‌سایت از دید کاربر، ظاهر گرافیکی آن است. ظاهر گرافیکی وب‌سایت شما نشان‌دهنده میزان حرفه‌ای بودن شما در حضور در اینترنت است. ازاین‌رو بایستی یک طراحی وب سایت مناسب و متناسب با نوع خدمتی که ارائه می‌کنید را برای وب‌سایتتان در نظر بگیرید.

معرفی

با توجه به خدماتی بودن کار شما و نیاز اجباری به حضور شما، شاید بتوان مهم‌ترین دلیل و وظیفه وب‌سایتتان را معرفی نامید. وب‌سایت شما بایستی به‌صورت کامل و مناسب به معرفی شما و خدماتی که ارائه می‌دهید بپردازد. این‌که در چه حوزه این فعالیت می‌کنید، در چه ساعاتی از روز فعالیت می‌کنید و نهایتا مدل کار و تجهیزات شما در کنار قیمت‌های پیشنهادی‌تان به چه صورتی است همگی مواردی است که باید با جزئیات کامل در وب‌سایتتان بیان کنید. همچنین باید راه‌های ارتباطی و آدرس محل کار خود را در صورت ممکن برای ارتباط مشتری در وب‌سایت قرار دهید.

امکان رزرو برای سرویس‌های پرطرفدار

امکان دارد در جنبه‌ای از خدمات فعالیت کنید که بسیار پرطرفدار بوده و درخواست‌های زیادی برای شما فرستاده می‌شود. ازاین‌رو نیاز است تا با سازوکار مناسبی در وب‌سایتتان، امکان رزرو این سرویس‌ها در قبال پرداخت درصدی از مبلغ به‌عنوان بیعانه برای کاربران فراهم باشد. ازاین‌رو ظرفیت روزانه خدمات‌رسانی شما در وب‌سایت نمایش داده می‌شود و در صورت تکمیل شدن، کاربران متوجه می‌شوند که دیگر امکان دریافت خدمت موردنظر را در روز موردنظر ندارند.

امکان دریافت اشتراک برای کاربران

این مورد هم کاملا بستگی به نوع خدمتی است که ارائه می‌دهید. درصورتی‌که خدمت شما به‌صورت دوره‌ای مانند هفتگی یا ماهانه تکرار می‌شود، می‌توان امکانی برای کاربران فراهم کرد تا با پرداخت مبلغی به‌صورت الکترونیکی، یک اشتراک دریافت کرده و شما نیز طبق اشتراک و به‌صورت مرتب به ارائه خدمت و سرویس به آن کاربر بپردازید.

اخبار و مقالات آموزشی

بسته به نوع خدمتی که ارائه می‌دهید می‌توانید آخرین اخبار و تحولات مربوط به آن سرویس و نحوه انجام آن را در کنار مقالات آموزشی برای توضیح بیشتر نحوه انجام فعالیت‌های خود برای کاربران وب‌سایتتان قرار دهید.

موارد فنی و البته مهم

اما صرف‌نظر از نوع خدمات و ویژگی‌های وب‌سایتتان که متناسب با خدمات شما است، در طراحی وب‌سایت شما باید یکسری اصول فنی در نظر گفته شود تا وب‌سایت شما بتواند به‌خوبی در فضای اینترنت مورداستفاده قرار گیرد. مواردی مانند سئو و بهینگی طراحی وب‌سایت برای موتورهای جستجو که سبب یافتن وب‌سایتتان در موتورهای جستجو می‌شود و یا طراحی ریسپانسیو که موجب نمایش صحیح وب‌سایتتان در دستگاه‌های با اندازه صفحه‌نمایش‌های مختلف نظیر موبایل و تبلت می‌شود، موارد مهمی هستند که باید در طراحی وب‌سایتتان در نظر گرفته شوند.

بنابراین برای داشتن یک وب‌سایت باکیفیت، پیشنهاد می‌شود از یک طراح ماهر و باتجربه در امر طراحی استفاده کنید تا بتواند علاوه بر موارد تخصصی متناسب با نوع خدماتتان، موارد فنی را نیز به‌خوبی در طراحی وب‌سایت در نظر بگیرد.برای طراحی سایت حرفه ای خدماتی با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_28″ url=”url:http%3A%2F%2Fwww.sitesazan.net%2F%25d8%25aa%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25b3-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25a7%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”20″ font_transform=”uppercase” title=”استعلام هزینه و مدت زمان طراحی سايت خدماتی” background_color=”#f8bf4d” border_css=”border-width:2px;border-color:#f8bf4d;border-style:solid;border-radius:7px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:12px;padding-right:50px;padding-bottom:12px;padding-left:50px;” margin_css=”margin:15px;” hover_font_color=”#f8bf4d” hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”expand-diagonal_left” hover_background_offset=”90″ hover_border_css=”border-width:1px;border-style:solid;border-radius:7px;” mpc_tooltip__disable=”true”]
طراحی سايت خدماتی | طراحی سایت شرکتی خدماتی

دیدگاه ‏خود را بنویسید