طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سايت فروشگاه لوازم اداری

طراحی سايت فروشگاه لوازم اداری

طراحی سايت لوازم اداری

در زمان گذشته، اجتماعات مردم ساختار خاصی نداشت و معمولا مردم در شرایط خاصی در میدان بزرگ شهر جمع می‌شدند و از موضوعات و یا اخبار مهم آگاه می‌شدند؛ اما هر چه زمان گذشت، نیاز به همکاری بین انسان‌ها افزایش یافت. در ابتدا به دلیل کوچک بودن اندازه این ساختارها و تیم‌ها، اغلب تیم‌ها توسط یک شخص و رهبر که دارای توان‌های مدیریتی بیشتری بود اداره می‌شد.اما هر چه زمان گذشت، جوامع بزرگ و بزرگ‌تر شدند و نیاز به تعریف ساختارهایی مشخص برای مدیریت افراد مطرح شد.

این نیازها درنتیجه منجر به ایجاد ساختارهای مدیریتی برای اداره این جوامعی شد که امروزه آن‌ها را سازمان و یا شرکت می‌نامند.امروزه سازمان‌های بسیار زیادی با توجه به نیازهای انسان‌ها در حوزه‌های مختلف و در صنایع مختلف ایجادشده است. این سازمان‌ها در یک دسته‌بندی کلی به دودسته تولیدی و خدماتی تقسیم می‌شوند. سازمان‌های تولیدی معمولا سازمان‌های بزرگی هستند که ارتباط مستقیمی با مردم ندارند و ارتباط آن‌ها وقتی کامل می‌شود که محصول خود را به دست مصرف‌کننده خود برسانند.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لوازم اداری

اما سازمان‌های خدماتی که بخش مهمی از سازمان‌های یک کشور هستند و غالبا سازمان‌هایی دولتی هستند، در ارتباط مستقیم با مردم هستند. به این سازمان‌ها اداره نیز گفته می‌شود که بسته به خدماتی که به ارباب‌رجوع ارائه می‌کنند در دسته‌بندی‌های گوناگونی قرار می‌گیرند.اما امروزه به دلیل ارائه خدمت به هزاران مراجعه‌کننده در این سازمان‌ها، انجام فعالیت‌های بی‌شمار آن‌ها بدون ابزار و وسایل موردنیاز تقریبا غیرممکن است. با پیشرفت علم و تکنولوژی، ابزارهای گوناگونی به کمک اداره‌ها آمده‌اند که می‌توان از ساده‌ترین آن‌ها مانند فایل ها و پوشه‌ها تا پیچیده‌ترین آن‌ها نظیر دستگاه‌های بزرگ کپی و پرینت و اسکن نام برد.

امروزه این دستگاه‌ها جز نیازهای اساسی هر سازمان هستند.طبیعتا راه‌هایی برای تهیه آن‌ها موجود هست که معمولا توسط فروشگاه‌هایی با عنوان لوازم اداری و تحریر فراهم می‌شوند.اگر شما هم در بخش تولید و یا توزیع و فروش این محصولات فعالیت می‌کنید، احتمالا نسبت به وجود رقیبان زیاد و البته بازار بسیار خوب فروش محصولات و لوازم اداری آگاهی دارید؛ اما اگر به دنبال راه‌هایی برای پیروزی بر رقیبانتان در بازار می‌گردید، پیشنهاد ما توجه به یک بازار بزرگ‌تر است: بازار اینترنتی.

طراحی سايت فروشگاه لوازم اداری | طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای

یک وب‌سایت لوازم اداری داشته باشید

امروزه با پیدایش و گستردگی اینترنت، بسیاری از فعالیت‌های انسان‌ها در فضای مجازی دنبال می‌شود. از پرداخت قبض‌ها بگیرید تا مطالعه و سرگرمی؛ اما یکی از جنبه‌های مهم اینترنت که در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به آن شده است، فضای کسب‌وکار فوق‌العاده آن است. اینترنت یک بازار بسیار گسترده از مشتریان بالقوه است که هر صاحب کسب‌وکاری می‌تواند با فعالیت مناسب در آن، محصولات خود را در این بستر معرفی و به فروش برساند.شما نیز می‌توانید از این فضا برای معرفی خدمات و محصولات خود به اداره‌جات و دیگر سازمان‌ها استفاده کنید. برای این کار کافی است یک وب‌سایت داشته باشید.

یک وب‌سایت تخصصی لوازم اداری

اما طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای چگونه وب‌سایتی است؟ در حالت کلی یک وب‌سایت لوازم اداری باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد که به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌شود.

ظاهر زیبا

اولین اثر و نمای کسب‌وکار شما در حوزه اینترنت را ظاهر وب‌سایت شما مشخص می‌کنید. درصورتی‌که یک طراحی گرافیکی زیبا برای وب‌سایتتان که متناسب با فضای لوازم اداری باشد طراحی کرده باشید، می‌توانید اعتماد اولیه مشتری را در اولین لحظات ورود به وب‌سایتتان جلب کنید.

معرفی محصولات

محصولاتی که ارائه می‌کنید می‌توانند در درسته بندی‌های زیای قرار گیرند چرا محصول شما می‌تواند یک تابلو وایت برد، منگنه کوب، خودکار و کاغذ، فایل، کمد و یا یک دستگاه پرینتر، اسکنر، کپی، فکس و … باشد. قاعدتا در هر دسته‌بندی محصولات برندهای مختلفی باقیمت‌های متفاوتی قرار دارند؛ بنابراین باید محصولات خود را در یک دسته‌بندی مرتب نمایش داده و در ادامه توضیحات هر محصول را به همراه قیمت و تصاویر آن به‌صورت مناسبی نمایش دهید.

ماهیت فروشگاهی

وب‌سایت شما می‌تواند ماهیت یک وب‌سایت فروشگاهی به خود بگیرد. به‌نحوی‌که مشتریان شما با مراجعه به وب‌سایت شما در صورت اعتماد و خرید قبلی، می‌توانید با انجام سفارش اینترنتی با تعداد بالا و پرداخت آنلاین، یک خرید اینترنتی از وب‌سایت شما انجام دهند؛ بنابراین باید ساز کارهای مخصوص یک وب‌سایت فروشگاهی که مهم‌ترین آن‌یک درگاه پرداخت الکترونیکی امن است فراهم گردد.

پشتیبانی

به دلیل گستردگی و تنوع محصولات، امکان هرگونه مشکل و سوال از جانب کاربران وجود دارد؛ بنابراین باید امکان پشتیبانی و پاسخ به سوالات کاربران فراهم باشد تا کاربران ضمن دریافت پاسخ و حل مشکل خود، از اعتبار وب‌سایت شما مطمئن شده و اعتماد آن‌ها نسبت به آن تقویت گردد.

موارد فنی

همچنین برای اینکه یک وب‌سایت بتواند به‌خوبی در فضای اینترنت حضور یابد، باید یکسری پیش‌نیازهای فنی را در طراحی خود رعایت کند. طراحی سایت شما باید به‌گونه‌ای از اصول طراحی بهره ببرد تا سریع باشد، در دسترس باشد، قابلیت یافتن آن در موتورهای جستجو وجود داشته باشد که برای این کار باید وب‌سایت شما سئو مناسبی داشته باشد. همچنین وب‌سایت شما باید واکنش گرا باشد تا یک کاربر بتواند علاوه بر کامپیوتر خود، از طریق موبایل و یا تبلت خود که دارای اندازه‌های متفاوتی هستند، به وب‌سایت شما متصل شده و محتوای مناسب و صحیح را دریافت کند.بنابراین برای حضور فعالانه در بازار اینترنتی، شما نیازمند یک طراحی اصولی برای وب‌سایت لوازم اداری‌تان می‌باشید.

با توجه به تخصصی بودن امر طراحی و پیچیدگی‌های آن، پیشنهاد می‌شود از یک طراحی ماهر و باتجربه در این امر یاری گیرید. برای طراحی وب سايت لوازم اداری با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_28″ url=”url:http%3A%2F%2Fwww.sitesazan.net%2F%25d8%25aa%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25b3-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25a7%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”20″ font_transform=”uppercase” title=”استعلام هزینه و مدت زمان طراحی سايت فروشگاه لوازم اداری” background_color=”#f8bf4d” border_css=”border-width:2px;border-color:#f8bf4d;border-style:solid;border-radius:7px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:12px;padding-right:50px;padding-bottom:12px;padding-left:50px;” margin_css=”margin:15px;” hover_font_color=”#f8bf4d” hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”expand-diagonal_left” hover_background_offset=”90″ hover_border_css=”border-width:1px;border-style:solid;border-radius:7px;” mpc_tooltip__disable=”true”]

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید