طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سايت فروشگاه لوازم خانگی و الکترونيکی

طراحی سايت فروشگاه لوازم خانگی و الکترونيکی

طراحی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم خانگی

در عصر حاضر، سرعت تولید علم بسیار افزایش‌یافته است. دانشمندان با استفاده از تجهیزات و فضای های آزمایشگاهی بسیار مجهز و با همفکری و همکاری یکدیگر، اقدام به تولید علم در شاخه‌های مختلف می‌کنند؛ اما نکته مهم این تولید علم بزرگ که اغلب در دانشگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها انجام می‌شود، به‌کارگیری هم‌زمان آن در صنعت توسط پیشروان صنایع مختلف می‌باشد.اما جدا از پیاده‌سازی علم و پیشرفت در صنایع مختلف مانند کشاورزی، ساختمان‌سازی، خودرو و…، ثمره و نتیجه اصلی همگی یک‌چیز واحد است: بهبود کیفیت و رفاه زندگی انسان‌ها.بهبود در کیفیت زندگی انسان‌ها در وجوه مختلف دنبال می‌شود.

صنایع ساختمان‌سازی، دکور، گرمایشی سرمایشی، خودرو و… ؛ اما یکی از مهم‌ترین دسته نیازهای انسان‌ها در دسته علم و صنعت الکترونیک قرار می‌گیرد: لوازم‌خانگی و الکترونیکی. این لوازم چه یک سماور برقی ساده و چه یک دستگاه همزن پیشرفته باشد، میزان استفاده زیادی در زندگی روزانه انسان‌ها دارند و به‌صورت خیلی موثری در انجام کارها به انسان کمک می‌کنند.

طراحی فروشگاه اینترنتی

درواقع امروز یک‌خانه را بدون یک جاروبرقی، ماشین لباسشویی و یا یخچال فریزر نمی‌توان تصور کرد.بنابراین با توجه به گستردگی استفاده از لوازم‌خانگی که درواقع از اسم آن‌هم پیدا است، هر خانه‌ای باید دارای لوازم‌خانگی باشد، کسب‌وکار‌های بسیار گسترده و پرسودی در بخش تولید و یا توزیع و فروش این محصولات ایجادشده‌اند.اگر شما هم در بخشی از این زنجیره فعالیت می‌کنید، ممکن است به دنبال راهی برای سبقت گرفتن از رقبا و افزایش فروش محصولات خود باشید.پیشنهاد ما به شما استفاده از ظرفیت‌های عظیم اینترنت است. برای این کار شما نیازمند یک وب‌سایت فروشگاهی هستید. یک وب سایت فروشگاه لوازم خانگی و الکترونیکی.

یک وب سایت فروشگاه لوازم و خانگی و الکترونیکی داشته باشید

دنیای امروز، دنیای فناوری اطلاعات و اینترنت است. با ظهور و گسترش اینترنت در میان مردم، اکثر کسب‌وکار‌ها در حال حرکت به این سمت می‌باشند. درواقع اگر شما نتوانید به‌صورت فعالانه در این فضا حضور پیدا کنید، قطعا قسمت عظیمی از بازار را از دست می‌دهید. چراکه با ظهور فروشگاه‌های اینترنتی، روند خرید مشتری‌ها در حال حرکت به سمت خرید مجازی و الکترونیکی است و یا حداقل در مورد محصولات پرهزینه مانند لوازم‌خانگی گران، مشتریان به دنبال یافتن اطلاعات درباره محصولات و فروشگاه ها می‌باشد و چه‌بهتر که فروشگاه شمارا از طریق وب سایتتان پیداکرده و برای خرید حضوری به شما مراجعه نمایند.اما جدا از دلیل و اهمیت داشتن یک وب‌سایت فروشگاهی برای معرفی فروشگاه و ارائه محصولاتتان، وب سایت شما باید یک وب سایت تخصصی لوازم‌خانگی و الکترونیکی باشد.

طراحی سايت فروشگاه لوازم خانگی | طراحی فروشگاه اینترنتی

یک وب سایت فروشگاه لوازم‌خانگی و الکترونیکی باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد که به بخشی از آن‌ها اشاره می‌شود.

ظاهر، اولین اثر

اولین اثری که هر مشتری از شما به‌عنوان فروشنده محصولات لوازم‌خانگی در فضای مجازی مشاهده می‌کند، ظاهر وب سایتتان است. اگر طراحی ظاهری وب سایت شما به‌صورت غیرحرفه‌ای انجام‌شده باشد، مشتری در حرفه ای بودن کسب‌وکار شما نیز شک می‌کند و احتمالا فروشگاه شمارا یک فروشگاه غیرقابل‌اعتماد در نظر می‌گیرد؛ بنابراین در طراحی ظاهر گرافیکی وب‌سایت شما باید دقت بیشتری صورت گیرد و یک طراحی درعین‌حال زیبا و ساده برای استفاده مشتریان باید موردتوجه شما قرار گیرد.

ملزومات فروشگاهی

دسته‌بندی:

وب‌سایت شما نهایتا یک فروشگاه اینترنتی است. یک فروشگاه اینترنتی باید دارای ویژگی‌های مشخصی باشد.طراحی سایت شما باید کلیه محصولات را در دسته‌بندی‌های مرتبی مانند یخچال‌فریزر، ماشین لباس‌شویی، تلویزیون، ظروف آشپزخانه، اجاق گازی و… نمایش دهد.

توضیحات:

در بخش توضیحات هر محصول، باید به‌صورت کامل به ویژگی‌ها و شرایط محصول پرداخته شود. باید تصاویری از محصول برای نمایش گذاشته‌شده و در صورت نیاز نیز کاربر بتواند ویدئوهای مربوط به محصول را مشاهده کند. قیمت محصول بیان شود و همچنین شرایط ضمانت و تضمین‌های هر محصول بیان گردد.

جستجو:

ازآنجاکه محصولات یک فروشگاه لوازم‌خانگی و الکترونیکی می‌تواند بسیار گسترده و وسیع باشد، کاربر باید بتواند با دانستن نام و یا برند محصول خود، با انجام یک جستجو در میان محصولات، در صورت موجود بودن محصول مدنظر خود را پیدا کند.

نظرات کاربر:

نظرات کاربران درباره هر محصول باید در قسمت مشخصی قابل دریافت و مشاهده باشد تا کاربران میزان رضایت و نظر خود را درباره محصول بیان کنند. این موضوع سبب افزایش اعتماد نیز می‌گردد.

خرید و پرداخت:

درنهایت پس از انتخاب محصول، کاربر باید بتواند توسط انجام مجموع اعمالی ساده، به درگاه پرداخت هدایت شود، پول محصول را پرداخت کرده و درنهایت رسید خرید را دریافت کند. البته با توجه به نوع قیمت‌ها، باید علاوه بر پرداخت الکترونیکی، امکاناتی نظیر پرداخت در محل نیز با توجه به شرایط فراهم شود. (به‌عنوان‌مثال پرداخت بخشی از مبلغ به‌صورت اینترنتی و الباقی به‌صورت حضوری هنگام تحویل)

پشتیبانی

ازآنجاکه بسیاری از کاربران ممکن است با فضای یک فروشگاه اینترنتی آشنا نباشند و یا براثر مشکلات فنی، دچار مشکل و یا خطا شوند، باید امکانی برای پشتیبانی و پاسخگویی سریع به کاربران وجود داشته باشد تا بتوانند خیلی سریع بابیان مشکل خود، پاسخ آن را دریافت کنند.

ملزومات فنی

اما علاوه بر موارد تخصصی، طراحی سایت فروشگاهی لوازم‌خانگی برای حضوری موفق در میان هزاران وب‌سایت فروشگاهی مشابه، نیازمند دارا بودن یکسری ویژگی‌های فنی می‌باشد.مواردی مانند طراحی بهینه وب سایت برای موتورهای جستجو (سئو) که سبب یافتن سریع وب‌سایت شما در جستجوهای مربوطه می‌شود و یا طراحی واکنش گرای وب سایتتان برای مشاهده صحیح وب سایت بر روی موبایل و تبلت، سرعت و امنیت وب سایت، در دسترس پذیری و…بنابراین برای داشتن یک وب سایت با کیفیت فروشگاه لوازم خانگی و الکترونیکی، با توجه به تخصصی بودن برخی مفاهیم، پیشنهاد می‌شود.از یک طراح متخصص در این امر یاری بگیرید تا علاوه بر موارد تخصصی یک وب سایت فروشگاهی لوازم‌خانگی، بتواند موارد فنی را نیز به‌خوبی در طراحی در نظر بگیرد.

برای طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی با کارشناسان گروه سایت سازان در ارتباط باشید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_28″ url=”url:http%3A%2F%2Fwww.sitesazan.net%2F%25d8%25aa%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25b3-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25a7%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”20″ font_transform=”uppercase” title=”استعلام هزینه و مدت زمان طراحی سايت فروشگاه لوازم خانگی” background_color=”#f8bf4d” border_css=”border-width:2px;border-color:#f8bf4d;border-style:solid;border-radius:7px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:12px;padding-right:50px;padding-bottom:12px;padding-left:50px;” margin_css=”margin:15px;” hover_font_color=”#f8bf4d” hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”expand-diagonal_left” hover_background_offset=”90″ hover_border_css=”border-width:1px;border-style:solid;border-radius:7px;” mpc_tooltip__disable=”true”]

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید