طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سايت فروشگاه مبلمان و محصولات چوبی

طراحی سايت فروشگاه مبلمان و محصولات چوبی

طراحی سايت فروشگاه مبلمان و محصولات چوبی

باگذشت زمان و رشد و پیشرفت علم و تکنولوژی، صنایع گوناگونی برای کمک به بهبود و پیشرفت زندگی بشر در زمینه‌های مختلفی به وجود آمدند تا جایی که امروزه دولت‌ها برای مدیریت این‌همه صنایع، چاره‌ای جز شکستن آن‌ها و تخصیص وظایف در قالب وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها ندارند.اما یکی از صنایعی که در سال‌های اخیر بسیار رشد کرده و علاوه بر این رشد، بسیار در میان مردم مورداستفاده قرارگرفته است، صنایع چوبی و مبلمان می‌باشد. امروزه تقریبا در هر خانه‌ای می‌توانید انواع مبلمان خانگی و مبلمان های کودک و نوجوان را مشاهده کنید.

همچنین انواع مبلمان های اداری در ادارات، انواع تجهیزات کتابخانه‌ای در کتابخانه‌ها، تجهیزات پارکی در پارک‌ها و… ازجمله کاربردهای فراوان این صنعت هستند.بنابراین می‌توان با توجه به گستردگی کاربرد محصولات این حوزه، یک بازار خوب را برای تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان محصولات چوبی و انواع مبلمان متصور شد. در این بازار بزرگ رقبای بزرگی نیز حضور دارند و در حال رقابت با یکدیگر برای ارائه محصولات و تصاحب سهم بیشتری از بازار هستند.اگر شما هم در بخش‌های مختلفی از این حوزه در حال فعالیت هستید یا به‌طور مشخص یک فروشگاه مبلمان و محصولات چوبی و یا شرکتی برای انجام انواع پروژه‌های چوبی و مبلمان را مدیریت می‌کنید، ممکن است به دنبال راهی برای پیشی گرفتن از رقبایتان باشید.

پیشنهاد ما به شما توجه به یک بازار بزرگ بالقوه در کنار بازار فعلی است. شما باید در بازار اینترنتی حضور پیداکرده و سعی کنید از هزاران هزار کاربر اینترنتی که هرکدام می‌توانند مشتری شما باشند استفاده نمایید. برای حضور در فضای مجازی و دنیای اینترنت، کافی است یک وب‌سایت داشته باشید. یک وب‌سایت تخصصی برای فروشگاه مبلمان و محصولات چوبی‌تان.

طراحی سايت فروشگاه مبلمان

یک وب‌سایت فروشگاه مبلمان و محصولات چوبی داشته باشید

در دنیای امروز، علم بشر در زمینه‌های گوناگونی پیشرفت کرده است؛ اما می‌توان یکی از مهم‌ترین این حوزه را، فضای ارتباطات و اطلاعات و اینترنت نامید. اینترنت سبب شده است تا میلیون‌ها انسان در سرتاسر کره زمین بتوانند صرف‌نظر موقعیت جغرافیایی خود، با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و اقدام به تولید و اشتراک اطلاعات نمایند.ایجاد این شبکه بزرگ از ارتباطات سبب شده است تا صاحبان کسب‌وکار نیز یک بازار بزرگ در این زمینه را احساس کنید.همین موضوع سبب شده است با بسیاری از فروشگاه‌ها رو به ایجاد وب‌سایت‌های فروشگاهی برای معرفی و ارائه محصولات خود به کاربران اینترنتی نمایند.

این موضوع برای شما هم مستثنی نیست و شما هم برای توسعه کسب‌وکار خود نیازمند ایجاد یک وب‌سایت فروشگاهی برای معرفی و ارائه محصولات چوبی و مبلمان خود هستید؛ اما وب‌سایت شما باید چگونه باشد؟ طراحی سایت فروشگاهی شما باید کاملا تخصصی و ویژه محصولات شما باشد. یک وب‌سایت فروشگاهی مبلمان و محصولات چوبی باید دارای ویژگی‌های بخصوصی باشد که به بخشی از آن‌ها اشاره می‌شود.

ظاهر زیبا و حرفه‌ای

شاید از نگاه شما ظاهر وب‌سایتتان در مقابله با خدمات و محصولاتی که ارائه می‌دهید اهمیت چندانی نداشته باشد؛ اما اشتباه فکر می‌کنید. چراکه اولین اثر از وب‌سایت شما و اولین نگاه کاربر از میزان حرفه‌ای بودن و قابل‌اعتماد بودن شما، ظاهر وب‌سایتتان است؛ بنابراین با طراحی یک ظاهر گرافیکی زیبا و جذاب و متناسب با محصولات مبلمان و چوبی، می‌توانید در نگاه اول کاربران اینترنتی را به طراحی سایت خود جذب و یک اعتماد اولیه در آن‌ها ایجاد نمایید.

وب‌سایت شما یک فروشگاه اینترنتی است

علاوه بر معرفی کسب‌وکار و انواع خدمات و محصولاتی که ارائه می‌دهید، مشخص کردن راه‌های ارتباطی شامل آدرس فروشگاه و شماره تماس، در نهایت وب‌سایت شما یک وب‌سایت فروشگاهی است.

بنابراین باید ملزومات یک وب‌سایت فروشگاهی را نیز داشته باشد. ازجمله این ملزومات عبارت‌اند از:

طراحی سايت فروشگاه مبلمان

  • نمایش مرتب محصولات در دسته‌بندی‌های مرتب مانند مبلمان اداری، تجهیزات کتابخانه‌ای، مبلمان خانگی و…
  • معرفی کامل هر محصول در صفحه‌ای جداگانه به همراه ارائه تصاویر و ویدئوهای مربوطه از آن
  • معرفی و نمایش نمونه پروژه‌هایی که در بخش‌های مختلف انجام داده‌اید
  • امکان نمایش و سفارش محصولات در رنگ‌بندی‌های مختلف
  • امکان نظرسنجی کاربران راجع به محصولات و دریافت میزان رضایت آن‌ها
  • امکان نمایش محصولات در دسته‌بندی‌های خاص نظیر محصولات پرفروش یا محبوب‌ترین محصولات
  • امکان جستجو در وب‌سایت و در میان محصولات گوناگون
  • ارائه قیمت محصولات و امکانات سبد خرید اینترنتی برای اضافه کردن چندین محصول به سبد
  • امکان پرداخت امن الکترونیکی از طریق درگاه‌های معتبر پرداخت بانکی
  • و…

پشتیبانی

علاوه بر پشتیبانی درفروش‌های حضوری و ارائه خدمات پس از فروش، شما نیازمند ارائه پشتیبانی در فروشگاه اینترنتی خود نیز هستید چراکه کاربران ممکن است در هر بخشی از خرید و یا انتخاب محصول دچار سوال و یا مشکل شوند و باید سازوکاری فراهم باشد تا بتوانند خیلی سریع پاسخ سوال و مشکل خود را دریافت کنند.

موارد فنی

جدا از موارد تخصصی یک وب‌سایت فروشگاهی مبلمان و محصولات چوبی، برای حضوری موفق در میان میلیون‌ها وب‌سایت در فضای اینترنت و جذب مشتری و رضایت او، وب‌سایت شما باید یکسری موارد فنی را نیز در طراحی خود داشته باشد. مواردی مانند سئو وب‌سایت که بیان‌گر بهینگی طراحی وب‌سایت برای موتورهای جستجو است که سبب یافتن سریع وب‌سایت شما در نتایج جستجو برای کاربران می‌شود و یا طراحی ریسپانسیو که سبب امکان مشاهده و استفاده از وب‌سایت شمارا برای دستگاه‌های مختلف با اندازه صفحه‌نمایش‌های گوناگون فراهم می‌کند.همچنین سرعت، امنیت، دسترس‌پذیری و … ازجمله مواردی است که باید در طراحی وب‌سایت شما در نظر گرفته شود.

با توجه به تخصصی بودن این موارد، برای داشتن یک وب‌سایت باکیفیت پیشنهاد می‌شود انجام کار طراحی وب‌سایت خود را یک طراح ماهر و باتجربه بسپارید تا بتواند این مهم را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مبلمان و دکوراسیون یا برای بیان سوالات خود در زمینه طراجی سایت لوازم خانگی با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

طراحی سايت فروشگاه مبلمان و محصولات چوبی

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید