طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سايت مشارکت در فروش

طراحی سايت مشارکت در فروش

طراحی سايت مشارکت در فروش

از زمان‌های گذشته که مفهوم فروش مانند امروزی قالب و جایگاهی مشخصی نداشته است تا به امروز، همواره جایگاه مسئول فروش در هر سازمان و مجموعه‌ای، جز باارزش‌ترین و مهم‌ترین جایگاه‌ها بوده است. امروزه کمی پا را فراتر می‌گذارند و می‌گویند که شما در صورتی در زندگی موفق می‌شوید که یک فروشنده خوبی باشید چراکه نهایتا جدا از زندگی کاری، در زندگی شخصی نیز شما دائما در حال ارائه و فروش ایده‌ها، افکار و توانایی‌ها و مهارت‌های خود در بخش‌های مختلف زندگی هستید.اما چرا فروش دارای چنین اهمیت بالایی هستید؟ پاسخ ساده است. چون شما خریدار هستید. بله. شما اگر یک کارمند اداره هم باشید که کار خود را با سیستم‌ها می گذارانید، بازهم برای تهیه خانه، لباس، غذا و … باید به یک فروشگاه مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید؛ بنابراین هر قسمت از نیازهای زندگی شما در دنیای امروزه توسط فروشندگان آن عرصه پاسخ داده می‌شوند.

ازاین‌رو عمده زیربنای کسب‌وکارها فروش و ارائه محصول یا خدمت نهایی به مشتریان است.بنابر اهمیت بالای فروش، در طول سالیان گذشته انواع متدها و روش‌هایی برای بهبود فروش ارائه‌شده است. احتمالا همه شما مفاهیمی مانند بازاریابی شبکه یا شرکت‌های هرمی را شنیده‌اید. این‌ها نیز جز ایده‌هایی بوده که به دنبال فروش بیشتر و بهتر است؛ اما اکثر این روش‌ها به دلیل زیربنای عدم اعتماد و سابقه بد مانند برخی شرکت‌های به‌اصطلاح هرمی، نتیجه مثبتی در پی نداشته است.

یک سایت سیستم همکاری در فروش

اما یک از مهم‌ترین متدهای فروش که از گذشته نیز وجود داشته و امروزه نیز بکار می‌رود، سیستم همکاری در فروش می‌باشد. شما با طراحی سایت سیستم همکاری در فروش یعنی شما به یک شرکت در فروش محصولاتش کمک کنید و در مقابل درصدی از مبلغ کالای فروخته‌شده نیز عاید شما می‌شود.درواقع می‌تواند فروشگاه‌های کوچکی که در گوشه و کنار خیابان‌ها و بازارچه‌ها می‌بینیم را نوع غیررسمی مشارکت در فروش دانست چراکه آن‌ها محصولات شرکت‌های مختلف را از آن‌ها خریداری کرده و در مقابل مقداری سود که به نحوی همان درصد میزان فروش است، آن‌ها را به مشتریان خود می‌فروشند.

اما اگر شما فروشگاه یا شرکتی باشید که نیازمند افرادی برای کمک و مشارکت شما درفروش داشته باشید، کار شما در حال حاضر کمی سخت و هزینه‌بر است. چراکه سازوکارهای حضوری زیادی را باید برنامه‌ریزی کنید و باوجود کارهای غیرقانونی مشابه، اعتماد به شما کمی سخت شده است؛ اما آیا راه جایگزینی برای شما وجود دارد؟

طراحی سايت مشارکت در فروش | طراحی سایت b2b

یک وب‌سایت مشارکت در فروش داشته باشید

دنیای امروز، دنیای ارتباطات و اینترنت است. با پیدایش و گستردگی عظیم این پدیده، مشاهده می‌کنیم که علاوه بر مردم که برای جنبه‌های سرگرمی از این فضا استفاده می‌کنند، بسیاری از صاحبان کسب‌وکار نیز یک فرصت فوق‌العاده و یک بازار قوی در این حوزه مشاهده می‌کنند و به دنبال بهره برداری حداکثری از این حوزه هستند.شما هم می‌توانید برای نیازتان از این فضا به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. برای این کار کافی است یک وب‌سایت مشارکت درفروش داشته باشید. وب سایتی که دارای ویژگی‌های مشخصی باشد و خدمات مشخصی را برای شما و کاربرانتان به ارمغان بیاورد. ازجمله این ویژگی‌ها، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

به‌کارگیری فروشندگان

در وهله اول، وب‌سایت شما باید دارای دستگاهی برای مدیریت و ثبت‌نام از علاقه‌مندان به مشارکت درفروش باشد. باید با تدوین قرارداد و آیین‌نامه‌ای، شرایط کاری شما و درصدهای مشخص‌شده و نحوه کار را به افراد توضیح داده و در صورت موافقت، از طریق فرم‌های اینترنتی اقدام به استخدام فروشندگان نمایید.

ارائه دهندگان

در صورت پیشرفت کسب‌وکارتان، شما می‌توانید علاوه بر محصولات خود، از صاحبان کسب‌وکارهای مختلف برای ارائه محصولاتشان در سایت دعوت نمایید. در این حالت شما نقش یک واسط را ایفا کرده و با دریافت درصدی از مبلغ محصولات، درصدی را نیز به ازای فروش به فروشندگان خود می‌دهید.

سیستم یکپارچه مدیریت

ازآنجایی‌که اغلب کارهای شما از طریق وب‌سایت صورت می‌گیرد، باید یک سیستم یکپارچه و دقیق برای فروشندگان و عرضه‌کنندگان داشته باشید. افراد مختلف باید دارای پنل های کاربری مشخصی باشند که علاوه بر مشخصات آن‌ها، وضعیت روزانه میزان فروش و یا محصولات ثبت‌شده به آن‌ها نمایش داده شود. باید سازوکار مناسب و مطمئنی برای دریافت شماره‌های حساب از افراد در نظر گرفته شود به‌صورت روزانه و یا هفتگی بسته به نیاز شما، افراد بتوانند به‌صورت اتوماتیک مبلغ کسب شده از طریق مشارکت در فروش خود را در حساب بانکی خود دریافت نمایند.

سیستم بازاریابی آزاد

پس از ثبت‌نام از فروشندگان، شما باید راه‌های مشارکت آن‌ها درفروش و به نحوی بازاریابی آن‌ها را آزاد و البته کنترل‌شده قرار دهید. چه به کاربر خود لینک دانلود، چه عکس و بنر با سایزهای مختلف و چه هر محتوای دیگری برای بازاریابی ارائه دهید، باید خریدارها نهایتا به وب‌سایت شما هدایت شوند تا علاوه بر خرید محصول خود، مشخص شود که از طریق چه کاربری به وب‌سایت شما و محصول شما هدایت‌شده‌اند؛ اما نهایتا راه‌های بازاریابی محصول باید برای کاربران آزاد باشد تا آن‌ها بتوانند از طریق وبلاگ‌ها وب‌سایت‌های مختلف و یا شبکه‌های اجتماعی، اقدام به بازاریابی و مشارکت درفروش محصولات نمایند.

موارد فنی

همچنین وب‌سایت شما برای موفقیت در فضای اینترنت و میان میلیون‌ها وب‌سایت، باید به‌صورت کاملا اصولی طراحی‌شده باشد. مواردی مانند سرعت، امنیت، فضای ذخیره‌سازی، سئو و بهینگی طراحی وب‌سایت برای موتورهای جستجو، طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو برای مشاهده صحیح وب‌سایت از طریق دستگاه‌های مختلف و… ازجمله موارد مهمی است که باید در طراحی وب‌سایت شما در نظر گرفته شوند.بنابراین برای موفقیت در طراحی یک وب‌سایت مشارکت درفروش، با توجه به پیچیدگی‌های مربوطه پیشنهاد می‌شود از یک طراح ماهر و باتجربه در این حوزه کمک بگیرید.برای طراحی سایت حرفه ای B2B با کارشماسان سایت سازان درارتباط باشید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_28″ url=”url:http%3A%2F%2Fwww.sitesazan.net%2F%25d8%25aa%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25b3-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25a7%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”20″ font_transform=”uppercase” title=”استعلام هزینه و مدت زمان طراحی سايت مشارکت در فروش” background_color=”#f8bf4d” border_css=”border-width:2px;border-color:#f8bf4d;border-style:solid;border-radius:7px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:12px;padding-right:50px;padding-bottom:12px;padding-left:50px;” margin_css=”margin:15px;” hover_font_color=”#f8bf4d” hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”expand-diagonal_left” hover_background_offset=”90″ hover_border_css=”border-width:1px;border-style:solid;border-radius:7px;” mpc_tooltip__disable=”true”]
عنوان
تاریخ بازبینی
عنوان
طراحی سایت مشارکت در فروش
امتیاز
51star1star1star1star1star

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید