طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521 –– 02140881038 –– 09120199386

طراحی سايت پيش بينی نتايج مسابقات

طراحی سايت پيش بينی نتايج مسابقات

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه طراحی سایت مراجعه نمایید.

مقدمه ای برای طراحی وب سايت

تا قبل از گسترده شدن ورزش‌های مختلف به میزان فعلی، مردم معمولا با بازی‌های کوچک و در حدود چندین نفر در محدوده یک خانواده و یا یک محله، خود را سرگرم می‌کردند؛ اما باز هم در میان همان بازی‌های کوچک یک ایده زیبا نهفته بود. ایده رقابت و مسابقه. این ایده که در هر سطح و با هر نوع سرگرمی قابل انجام بود، بعدها به‌عنوان یک ایده کلی در موارد آموزشی نیز به کار برده شد. علت اصلی این استفاده، میزان اثرگذاری بالای افراد و تلاش دوچندان آن‌ها در رقابت‌ها و مسابقات است تا بتوانند نفر اول شده و خود را به خود و دیگران ثابت کرده و ارزش کار خود را با جایزه در نظر گرفته‌شده، پاسخ دهند.
اما هر چه زمان گذشت و شاخه‌های سرگرمی‌ها گسترده‌تر شد، ایده مسابقه و رقابت بیشتر اثر خود را در این میان نشان می‌داد. تا جایی که در بسیاری از مسابقات رشته‌های مختلف ورزشی، امروزه افرادی در کنار برگزاری مسابقات، اقدام به برگزاری برنامه‌هایی برای پیش‌بینی نتایج این مسابقات و اهدای جایزه به افراد برنده است. این پیش‌بینی‌ها که معمولا در جمع‌های محدودی و به‌صورت توافقی صورت می‌گرفت؛ اما امروزه که مسابقاتی مانند مسابقات فوتبال، بسیار گسترده‌تر در حال برگزاری است، انجام کارهای لازم برای ثبت درخواست‌های افراد و مدیریت برگزاری رویدادهای پیش‌بینی مسابقات باقابلیت‌های ویژه و مدیریت پرداخت‌ها کمی سخت و پیچیده می‌باشد.
لذا بنا بر ضرورت، نیاز به یک سیستمی برای سازماندهی و برگزاری این رویدادها می‌باشد. با توجه به گستردگی و نفوذ بالای اینترنت در جهت امر اطلاع رسانی این مسابقات، می‌توان از این ابزار برای مدیریت و برگزاری رویدادهای پیش‌بینی مسابقات مختلف استفاده کرد. برای این کار، کافی است یک وب‌سایت پیش‌بینی نتایج مسابقات داشته باشیم تا افراد بتوانند با عضویت در وب‌سایت، به‌صورت کامل سازمان‌یافته شده‌ای اقدام به انجام پیش‌بینی مسابقات و در صورت برنده شدن، اقدام به دریافت جوایز نقدی خودنمایند.

یک وب‌ سایت پیش‌بینی نتایج مسابقات، چگونه وب سایتی است؟

دنیای امروز، دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات است. امروزه با گسترش نفوذ اینترنت میان اقشار مختلف جامعه، بسیاری از خدمات مختلف و به‌خصوص سرگرمی‌ها، با استفاده از این ابزار صورت می‌گیرد.بخش گسترده‌ای از مسابقات مختلف ورزشی و غیرورزشی، از طریق اینترنت پوشش داده می‌شود. ازاین‌رو می‌توان با استفاده از یک وب‌سایت پیش‌بینی نتایج مسابقات، امکانی را برای پیش‌بینی نتایج مسابقات مختلف فراهم نمود.

یک وب‌سایت پیش‌بینی نتایج مسابقات باید دارای ویژگی‌های مشخصی باشد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • طراحی ظاهری و گرافیکی زیبا و متناسب با فضای مسابقات
 • امکان عضوگیری و در اختیار قرار دادن پنل های کاربری به کاربران
 • امکان دسته بندی کاربران با توجه به علایق آن‌ها در شرکت در پیش‌بینی‌ها
 • امکان قرار دادن جداول مسابقات ورزش‌های مختلف
 • امکان قرار دادن نتایج زنده مسابقات
 • امکان تعریف مسابقات به صورت تکی و گروهی
 • امکان افزایش موجودی در پنل های کاربری کاربران
 • امکان انجام پرداخت ها از طریق درگاه‌های پرداخت امن
 • امکان ارسال اطلاعیه‌های برگزاری مسابقات از طریق ایمیل و پیامک
 • امکان قرار دادن قسمتی برای ارائه آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها
 • امکان دریافت نظر کاربران با قرار دادن ماژول های نظرسنجی
 • امکان پرسش و پاسخ میان کاربران در طراحی وب
 • امکان مشاهده و ردیابی نتیجه مسابقه در حال پیش‌بینی
 • امکان نظر دادن در بخش مسابقات در حال برگزاری
 • امکان مدیریت و گزارش‌گیری از تراکنش‌های کاربران در بخش پنل کاربری
 • امکان جستجو در وب‌سایت و در میان مسابقات مختلف
 • امکان ارتباط میان کاربران و ارسال پیام به یکدیگر
 • امکان پشتیبانی از کاربران و راهنمایی استفاده از وب‌سایت
 • امکان پرداخت بلافاصله پس از برنده شدن در قالب شارژ حساب کاربری
 • امکان انجام تسویه حساب‌های سریع و اتوماتیک
 • و…

بنابراین با طراحی سایت پیش‌بینی نتایج مسابقات، می‌توان سازوکاری را فراهم کرد تا افراد بتوانند در کنار مشاهده و لذت بردن از مسابقات مختلف، اقدام به انجام پیش‌بینی و برنده شدن جوایز شده و از آن لذت ببرند.

موارد فنی موردنیاز یک وب سایت پیش‌بینی نتایج مسابقات

جدا از تمامی ویژگی‌های اشاره‌شده که جزئی از ساختار یک وب سایت پیش بینی نتایج مسابقات هستند، یک وب سایت پیش بینی مسابقات برای موفقیت در عرصه اینترنت، باید از اصول و قواعد اینترنت نیز پیروی کند. این اصول و قواعد کاملا فنی هستند و در ظاهر سایت قابل مشاهده نیستند، اما قطعا نتایج آن‌ها بر عملکرد وب‌سایت تاثیر فراوانی دارد.از مهم‌تری ویژگی‌هایی که یک وب‌سایت پیش‌بینی نتایج مسابقات باید داشته باشد، پر بازدید بودن است. وب سایت شما باید به نحوی مشهور باشد تا تمامی افراد با آگاهی از وجود آن، اقدام به عضویت و شرکت در پیش بینی‌ها نمایند. از جمله مهم‌ترین کارهایی که برای این کار می‌توان انجام داد، بهینه سازی وب‌ سایت برای موتورهای جستجو است. با این کار، هنگام جستجوی عبارتی مانند ” پیش‌بینی نتایج مسابقات…”، وب‌سایت شما در صفحه اول گوگل و بالاتر از سایر رقبا نمایش داده خواهد شد.مورد مهم دیگر امنیت وب‌سایتتان است. وب‌سایت شما باید سازوکار امنیتی مناسبی داشته باشد چرا که اطلاعات حساس مالی کاربران و میزان وجهی که برنده شده‌اند، در آن نگهداری می‌شود. بنابراین نباید کاربری بتواند به‌سادگی اقدام به تغییر این مقادیر نماید. همچنین وب‌سایت شما باید همواره قابل‌دسترس باشد.بنابراین برای داشتن یک وب‌سایت پیش‌بینی نتایج مسابقات حرفه‌ای، نیاز به در نظر گرفتن موارد و اصول فراوانی در طراحی می‌باشد. با توجه به فنی بودن و تخصصی بودن این موارد، پیشنهاد می‌شود تا از یک طراح ماهر و باتجربه برای طراحی وب‌ سایت تان کمک بگیرید. برای طراحی سايت پيش بينی نتايج مسابقات با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه طراحی سایت مراجعه نمایید.

دیدگاه ها (1)

جوادی

لطفا قیمت طراحی سایت پیش بینی با قابلیت دریافت اتوماتیک بازیها و ثبت اتوماتیک نتایج و درج اتوماتیک ضریبها رو بفرمایید.
با تشکر

دیدگاه ‏خود را بنویسید