طراحی سایت تهران، سیدخندان به سمت رسالت شرق، خیابان کابلی (دبستان)، نبش کوچه آگاهی، پلاک ۴ ، واحد ۱۵
02188471521   ۰۲۱۴۰۸۸۱۰۳۸

طراحی سایت آموزش خیاطی، آشپزی، خانه داری و …

مقدمه ای برای طراحی وب سایت

اگر چه در طول تاریخ با این موضوع به صورت مناسبی برخورد نشده است، اما خوشبختانه امروزه و روز به روز با توجه به افزایش دانش و فهم بشر، می‌تواند این موضوع را فهمید که جوامع انسانی را مردها و زن‌ها تشکیل می‌دهند و درست است که بخش بزرگی از کارها و به خصوص کارهای فیزیکی توسط آقایان انجام می‌شود، اما نمی‌توان از نقش بی بدیل بانوان در فراهم سازی آرامش در کانون خانواده و به عنوان یک حامی برای آقایان چشم پوشی کرد. با گذشت زمان و پیچیده‌تر شدن تمدن‌های بشری، امروزه بانوان به‌صورت خیلی فعال‌تری در فعالیت‌های اجتماعی شرکت می‌کنند.

امروزه می‌توانیم از پایین‌ترین کارهای خدماتی تا بالاترین لایه‌های مدیریت و مدیرعامل شرکت‌های بزرگ و بین‌المللی، می‌توانیم حضور فعال بانوان را مشاهده کنیم؛ اما جدا از این رویکرد فعالیت و حضور بانوان به‌صورت موثر در فضای جامعه، باید با درک تفاوت ذاتی بانوان و آقایان، شرایط کاری لازم برای انجام کارهایی متناسب با روحیات بانوان را برای آن‌ها فراهم کرد.بانوان با توجه به برخی ویژگی‌های ذاتی که دراند، در انجام بسیاری از کارها بسیار از آقایان توانمندتر هستند.

طراحی سایت حرفه ای

دسته بزرگی از این کارها را می‌توان در اموری مانند خیاطی، آشپزی، خانه‌داری و تربیت فرزند و… مشاهده کرد. با توجه به پیچیده شدن و سخت شدن شرایط زندگی در دنیای امروز، بسیاری از بانوان که در واقع درصد بالایی از جامعه را تشکیل می‌دهند، نیازمند دریافت آموزش در این زمینه‌ها و رشد و پیشرفت در آن‌ها هستند. اگر شما علاقه‌مند حضور در این فضا برای حمایت از بانوان عزیز می‌باشید و یا اگر شما خود یک بانو هستید و به‌خوبی با این موارد آشنا هستید، ممکن است بخواهید تجربیات و مهارت‌های خود را به دیگران نیز آموزش دهید.با توجه به شرایط دنیای امروز، فناوری‌ها ابزارهای بسیار مناسبی برای انجام این کار را برای شما فراهم کرده‌اند.

بهترین این ابزار، اینترنت است. شما می‌توانید از طریق اینترنت اطلاعات و تجربیات خود را با تمام بانوان و علاقه‌مندان در سراسر کره خاکی به اشتراک بگذارید. برای این کار کافی است تا یک وب‌سایت داشته باشید؛ اما نه هر وب سایتی. شما نیازمند طراحی سایت آموزش خیاطی، آشپزی، خانه داری و … هستید.

یک وب‌سایت تخصصی آموزشی خیاطی، آشپزی، خانه‌داری و… داشته باشید

دنیای امروز، دنیای اینترنت است. امروزه بسیاری از افراد با استفاده از اینترنت با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و دانش و اطلاعات خود را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند. همچنین بسیاری از خدمات گوناگون در زمینه‌های مختلف نیز در این فضا و به صورت غیر حضوری و آنی در حال انجام است. از این رو شما نیز می‌توانید یک شبکه گسترده ارتباطی برای علاقه‌مندان به مطالب و یادگیری مهارت‌های خیاطی، آشپزی، خانه‌داری و… ایجاد کنید و اقدام به آموزش و به اشتراک‌گذاری مهارت‌های خود نمایید. برای این کار کافی است یک وب سایت تخخصی در این زمینه داشته باشید. اما طراحی وب سایت آموزشی خیاطی، آشپزی، خانه داری و سایر موارد چگونه وب سایتی است و چه ویژگی هایی دارد؟

وب سایت شما به عنوان ساده ترین موارد، می‌تواند دارای آیتم‌ها و موارد زیر باشد:

 • طراحی سایت با ظاهری و گرافیکی زیبا و متناسب با روحیه و لطافت و ظرافت بانوان و علاقه‌مندان
 • امکان معرفی کامل وب‌سایت و زمینه‌های فعالیت آن
 • امکان دسته‌بندی مطالب آموزشی در زمینه‌های گوناگونی نظیر خیاطی، آشپزی، خانه‌داری، گل‌سازی و…
 • امکان قرار دادن تصاویر و ویدئوهای آموزشی مربوطه
 • امکان جستجو در وب سایت
 • امکان به اشتراک گذاری نظرات و تجربیات کاربران در قالب فروم های اینترنتی
 • امکان فروش محصولات کاری مرتبط از طریق فروشگاه اینترنتی
 • امکان دریافت نظرات کاربران پیرامون کارکرد های گوناگون سایت از طریق فرم‌های نظرسنجی
 • امکان مدیریت کاربران از طریق عضویت و مدیریت اعضا با توجه به علایق آن‌ها
 • امکان انجام اطلاع‌رسانی به اعضا از طریق پیامک و یا ایمیل
 • امکان ارسال ویدئو و تصاویر از نمونه کارهای کاربران برای مشاهده دیگران
 • و…

بنابراین از طریق یک وب‌سایت، شما می‌توانید اقدام به تشکیل یک گروه از علاقه‌مندان در حوزه‌های گوناگون نظیر آشپزی، خیاطی و… تشکیل داده و با به اشتراک گذاشتن اشتراک، اقدام به ارتقای مهارت‌ها و دانش خود و دیگران در این زمینه نمایید.

نیازهای فنی وب سایت

اما وب سایت شما، جدا از تمامی مطالب و محتوا و خدماتی که به کاربران خود ارائه می‌کند، برای موفقیت در فضای مجازی نیازمند رعایت یکسری اصول فنی در طراحی خود می‌باشد. مواردی که اگر چه در ظاهر برای کاربران قابل مشاهده و تشخیص نیست، اما در پشت پرده و زمینه عملکرد وب سایت نقش بسزایی دارند. از جمله از این موارد می‌توان به طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرای وب سایت اشاره کرد.

رعایت این اصل در طراحی سبب می‌شود تا کاربران وب سایتتان بتوانند با دستگاه‌های مختلفی نظیر موبایل و لب تاپ و یا کامپیوتر که دارای صفحه نمایش هایی با اندازه صفحه نمایش های مختلفی هستند، محتوای وب سایت تان را به صورت مناسب و متناسب با اندازه صفحه نمایش دستگاه خود مشاهده نمایند. مورد مهم دیگر سئو و بهینه سازی وب سایت است. وب سایت شما باید به گونه بهینه ای برای موتور های جستجویی نظیر گوگل طراحی گردد.

این مورد سبب می شود تا اکثر علاقه مندان به محتوای وب سایت شما بتوانند در انجام جستجو های خود و مواردی مانند ” آموزش خیاطی”، وب سایت شما را در میان نتایج جستجو و در صفحه اول گوگل مشاهده نمایند و با وب سایت شما آشنا شوند و از خدمات آن استفاده نماید. موارد فنی دیگری نیز نظیر سرعت، امنیت، دسترس پذیری و… وجود دارد که باید کاملا متناسب با نیاز و کارکرد وب سایتتان در طراحی آن در نظر گرفته شود.با توجه به فنی بودن و تخصصی بودن این موارد، پیشنهاد می‌شود از یک طراح ماهر و با تجربه برای طراحی وب سایت تان یاری بگیرید.برای طراحی سایت آموزش خیاطی، آشپزی، خانه داری و … با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_28″ url=”url:http%3A%2F%2Fwww.sitesazan.net%2F%25d8%25aa%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25b3-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25a7%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”20″ font_transform=”uppercase” title=”استعلام هزینه و مدت زمان طراحی سایت آموزش خیاطی، آشپزی، خانه داری و …” background_color=”#f8bf4d” border_css=”border-width:2px;border-color:#f8bf4d;border-style:solid;border-radius:7px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:12px;padding-right:50px;padding-bottom:12px;padding-left:50px;” margin_css=”margin:15px;” hover_font_color=”#f8bf4d” hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”expand-diagonal_left” hover_background_offset=”90″ hover_border_css=”border-width:1px;border-style:solid;border-radius:7px;” mpc_tooltip__disable=”true”]

نوشته های مرتبط