طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت آنلاین زبان

طراحی سایت آنلاین زبان

طراحی وب سایت آموزش آنلاین

از همان ابتدای تاریخ بشر، غالبا جوامع انسانی به دو دسته تقسیم می‌شدند: دسته اولی که اکثریت را تشکیل می‌دادند و با انجام سهم کوچک خود، به جامعه کمک می‌کردند و دسته دوم که اقلیت جامعه را تشکیل می‌دادند و این اقلیت کل زندگی خود را صرف یافتن حقایق و علوم مختلف می‌شدند. به دلیل تلاش‌های بسیار گسترده این دسته، معمولا نتایج و دستاوردهای این دسته نیز بسیار تاثیر گذار و عظیم بوده و د اختیار دسته اول و سایر افراد قرار می‌گرفت.

فعالیت این دسته کم‌کم گسترش بیشتری پیدا کرد تا جایی که امروزه این افراد را دانشمند و محقق نامند که در حال تحقیق و بررسی در زمنیه های علوم گوناگونی می‌باشند.یکی از مهم‌ترین وظایف این پیشروان علم در کنار یادگیری، امر آموزش است. دانشمندان و محققان باید نتایج تحقیقات و پژوهش‌های خود را به اشتراک بگذارند تا دیگر علاقه‌مندان و همکاران آن‌ها بتوانند بامطالعه و یادگیری آن‌ها، به رشد و پیشرفت هر چه بیشتر و سریع‌تر جوامع انسانی کمک نمایند.بنابراین در عصر امروز به دلیل افزایش سریع میزان تولید دانش، سازوکارهای آموزش نیز باید کاملا متناسب با آن‌ها باشد. به دلیل اینکه امروزه علوم در رشته‌ها و کشورهای مختلف در حال بررسی و پژوهش می‌باشند، امروزه از زبان انگلیسی به‌عنوان یک‌زبان مرجع و مشترک استفاده می‌شود.

طراحی وبسایت آنلاین آموزشی

بنابراین انسان‌ها اگر بخواهند در هر زمینه‌ای از زندگی شخصی و کاری خود موفق باشند، باید همگام با جدیدترین علوم و دستاوردهای بشر در آن رشته باشند و پیش‌زمینه رسیدن به این زمینه، آموزش و یادگیری زبان انگلیسی است. امروزه همه باید زبان انگلیسی را به‌عنوان الفبای یادگیری علوم در نظر گرفته و به‌صورت موثری اقدام به یادگیری آن نمایند.از این رو آموزشگاه‌های زبان انگلیسی یکی از قدیمی‌ترین مراکز آموزشی است که می‌توان در هر شهری یافت.

اما ممکن است انسان‌ها به دلیل درگیری‌های شغلی و زندگی خود، نتوانند در قالب کلاس‌های آموزشی طولانی مدت و حضوری در این مراکز شرکت نمایند. از این رو امروزه همه به دنبال روش هایی جایگزین و غیر حضوری می‌باشند. امروزه ابزارها و وسایل گوناگونی برای آموزش زبان انگلیسی مانند انواع کتاب‌ها و سی دی‌های آموزشی پیشنهادشده است، اما یک مشکل بزرگ همه این ابزارها عدم تعاملی بودن آن و نبودن در جو کلاس و فضای همکاری است. ازاین‌رو همه به دنبال یک متد بهتر برای یادگیری غیرحضوری زبان انگلیسی می‌باشند.

این ابزار را امروز می‌توان در میان فضای مجازی یافت. کافی است تا یک وب سایت آنلاین زبان انگلیسی داشته باشید تا علاقه‌مندان به‌صورت کاملا غیرحضوری و البته تعاملی، اقدام به یادگیری زبان نمایند. البته دامنه یادگیری زبان در وب‌سایت شما هیچ محدودیتی ندارد و بنا بر نیاز شما می‌توانید انواع زبان‌های دیگر نظیر عربی و فرانسه را نیز آموزش دهید. تنها کافی است یک وب‌سایت داشته باشید. طراحی سایت  آموزش آنلاین زبان.

یک وب‌سایت آنلاین زبان داشته باشید

امروزه دیگر نیازی به صحبت درباره تاثیر و اهمیت اینترنت در زندگی‌ها نیست. همه ما به نحوی با جنبه‌های گوناگون سرگرمی و یا آموزشی و یا حتی تجاری، درگیر این فضا هستیم؛ بنابراین این فضا یک فرصت عالی برای بهتر کردن ارائه خدمات آموزشی به همه علاقه‌مندان می‌باشند. شما نیز می‌توانید از این فضا برای طراحی یک رابطه تعاملی با کاربران و زبان آموزان خود استفاده نمایید. تنها کافی است یک وب‌سایت ویژه و تخصصی برای آموزش آنلاین زبان داشته باشید.وب‌سایت شما باید کمی ویژه باشد و یک فضای تعاملی را برای کاربران فراهم کند. کاربران وب‌سایت شما باید بتوانند فضای کلاسی و همکاری را احساس کنند و در صورت داشتن مشکلی بتوانند با پرسیدن سوال، پاسخ آن را دریافت کنند.

بنابراین وب سایت شما نیازمند دارا بودن ویژگی‌های مشخصی می‌باشد که عبارت‌اند از :

 • طراحی سایت با ظاهری و گرافیکی زیبا و جذاب با قابلیت استفاده آسان و سریع
 • امکان نمایش موضوعات آموزشی زبان به صورت دسته بندی هایی مرتب
 • امکان عضویت در هر بسته آموزشی و دریافت دروس هر مجموعه در بازه‌های زمانی مشخص در پروفایل کاربری
 • امکان سطح‌بندی کردن اعضا از طریق آزمون‌های تعیین سطح و ارائه خدمات خاص به کاربران خاص
 • امکان انجام پرداخت‌های آنلاین از طریق درگاه‌های پرداخت
 • امکان پرسش و پاسخ میان اعضا و شرکت کنندگان در یک دوره
 • امکان انجام گفتگوی صوتی و یا متنی میان شرکت کنندگان یک کلاس
 • امکان برقراری کلاس به صورت آنلاین توسط استاد با ارائه هم‌زمان صوت و تصویر
 • امکان دریافت نظرات و بازخود های کاربران پیرامون کلاس‌های مختلف
 • امکان فروش آنلاین بسته‌های جامع آموزش لغات و گرامر برای آزمون‌های مختلف
 • امکان جستجو در طراحی وب‌ سایت
 • و…

ملزومات فنی وب‌ سایت

اما وب‌ سایت شما در کنار تمامی مواردی که برای ارائه هر چه بهتر محتوای آموزشی خود دارد، برای کارکرد صحیح نیاز به رعایت دسته‌ای از اصول و قواعد فنی در طراحی خود می‌باشند. از جمله از مهم‌ترین این موارد می‌توان به ملزومات زیر اشاره کرد:

پشتیبانی فنی از بار و ترافیک بالا

وب‌سایت شما در درجه اول تلاش می‌کند تا یک رابطه تعاملی را با کاربران برقرار کند؛ بنابراین در صورت که در یک دوره آموزشی صدها نفر شرکت کردند و همه نیازمند دسترسی هم‌زمان به یک فایل می‌باشند و یا تعدادی کاربر بخواهند با یکدیگر گفتگو کنند، زیرساخت وب سایت شما باید به نحوی تعبیه شده باشد که بتواند این بار کاری بالا را به خوبی مدیریت کرده و کاربران با کندی و قطع و وصلی ارتباط مواجه نشوند. این مورد در طراحی وب سایت تان جز مهم‌ترین نیازها می‌باشد و باید به خوبی به آن توجه شود.

طراحی واکنش گرا

وب سایت شما باید به نحوی طراحی شود تا کاربران بتوانند با دستگاه های مختلف نظیر موبایل و تبلت که اندازه صفحه نمایش های مختلفی دارند، محتوای مناسب و متناسب با دستگاه خود را دریافت نمایند.موارد دیگر نظیر امنیت، سئو و بهینگی وب سایت برای موتور های جستجو و … نیز وجود دارد که با توجه به نوع و نحوه کارکرد وب سایت تان باید در طراحی آن در نظر گرفته شود. با توجه به فنی بودن این موارد، بهترین پیشنهاد به شما کمک گرفتن از یک طراح ماهر و باتجربه برای طراحی وب سایتتان می باشد. برای طراحی سایت آنلاین زبان با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید