طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت تاسیسات گرمایشی و سرمایشی

طراحی سایت تاسیسات گرمایشی و سرمایشی

مقدمه ای برای طراحی وب سایت

رشد و پیشرفت علم در زندگی انسان‌ها تاثیرات غیر قابل انکاری گذاشته است. اینکه انسان‌ها هم‌اکنون در خانه‌های گرم خود نشسته‌اند و مشغول مشاهده تلویزیون هستند، می‌توانند با یک تماس و ظرف کمتر از 30 دقیقه غذای خود را دریافت و در کنار خانواده خود میل کنند، همه و همه از نتایج و دستاوردهای بشر در گذر سال‌های متمادی بوده است.اما اگر بخواهیم به یکی از مهم‌ترین این دستاوردها اشاره می‌کنیم، می‌توانیم از سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی نام ببریم.سیستم‌هایی که سابقه آن‌چنان طولانی ندارند و در کشورهایی در حال توسعه‌ای مثل ایران، می‌توان از پدرها و پدربزرگانمان درباره سیستم‌های سنتی پرسید. درباره کرسی‌هایی که توسط گرمایش های دستی ایجاد می‌شدند و خبری از بخاری و شوفاژ نبود.

از این رو بخش مهمی از آسودگی زندگی فعلی را می‌توان به سیستم‌هایی نسبت داد که می‌توانند در شرایط دمایی مختلف در فصل‌های مختلف، یک دمای 25 درجه طبیعی را در فضای خانه برای ما ایجاد کنند.امروزه این حوزه دچار پیشرفت‌های شگرفی شده است و مواردی مانند پکیج، فن کویل، چیلر و… به کار برده می‌شوند. مواردی که استفاده فراوانی در گرمایش و سرمایش هر فضایی اعم از خانه، ادارات، دانشگاه‌ها و هر ساختمانی از سکنه را دارند؛ بنابراین یک بازار بسیار گسترده نیز در این فضا موجود است که علاقه‌مندان به این حوزه می‌توانند در آن فعالیت کنند.

اگر شما در این بخش از صنعت فعالیت می‌کنید و اقدام به تولید و یا توزیع محصولات گرمایشی و سرمایشی می‌کنید، احتمالا با توجه به وجود رقبای زیاد در کنار مشتریان فراوان، دنبال روش‌ها و راه‌هایی برای توسعه کسب‌وکار خود و برتری بر رقیبانتان هستید. پیشنهاد ما به شما استفاده از ظرفیت‌های عظیم اینترنت است.برای این کار کافی است یک وب‌سایت داشته باشید. یک وب‌سایت تخصصی ویژه ارائه و فروش تجهیزات گرمایشی و سرمایشی.

یک وب‌سایت تجهیزات گرمایشی و سرمایشی چگونه وب سایتی است؟

دنیای امروز، دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات است. اینترنت به‌عنوان بزرگ‌ترین پدیده بشر در قرن 21، سبب ایجاد ارتباطات گسترده‌ای میان انسان‌ها گشته است. جدا از جنبه‌های سرگرمی و تفریحی، با توجه به وجود میلیون‌ها انسان در این فضای مجازی، بسیاری از صاحبان کسب‌وکار به دنبال راه حل‌هایی برای استفاده از این فضا و بازار گسترده برای معرفی و فروش محصولات خود هستند.شما هم برای حرکت همگام با تکنولوژی باید به فکر استفاده از این فضا باشید. بایستی به این فضا ورود پیداکرده و محصولاتتان را به میلیون‌ها کاربر ارائه دهید. برای این کار کافی است یک وب‌سایت داشته باشید؛ اما نه هر وب سایتی. شما بایستی یک وب‌سایت تخصصی ویژه تجهیزات گرمایشی و سرمایشی داشته باشید.

در حالت کلی وب‌سایت شما بایستی دارای یکسری ویژگی‌ها و مواردی باشد که عبارتند از:

 • ظاهر گرافیکی زیبا و جذاب و متناسب با فضای تجهیزات گرمایشی و سرمایشی
 • امکان معرفی کامل شما و شرکتتان به همره تاریخچه‌ای از فعالیت‌هایتان
 • امکان ارائه راه‌های ارتباطی و نمایش آدرس شرکت و یا کارخانه‌تان بر روی نقشه‌های اینترنتی نظیر گوگل مپ
 • امکان نمایش محصولاتتان در دسته‌بندی‌های مرتبی نظیر پکیج گرمایشی، فن کویل، تجهیزات سرمایشی صنعتی، چیلر و…
 • امکان ارائه توضیحات کامل و کافی راجع به هر محصول در صفحه‌ای جداگانه و ویژه محصول
 • امکان نمایش تصاویر و ویدئوهای مرتبط با محصولات
 • امکان دریافت نظرات کاربران راجع به محصولات
 • امکان طراحی نسخه‌های مختلف از وب‌سایت با زبان‌های مختلف برای ورود به بازار جهانی
 • امکان سفارش اینترنتی و پرداخت آنلاین از طریق درگاه‌های پرداخت امن و مطمئن
 • امکان جستجوی پیشرفته در طراحی سایت تاسیسات سرمایشی
 • امکان پشتیبانی از کاربران و پاسخ به سوالات آن‌ها
 • امکان معرفی مشتریان ویژه و مشهور
 • امکان قرار دادن مقالات آموزشی در رابطه با انواع محصولات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و نحوه کارکرد آن‌ها
 • امکان قرار دادن آخرین اطلاعیه و اخبار پیرو محصولات
 • و…

بنابراین با طراحی یک وب‌سایت تخصصی ویژه تجهیزات گرمایشی و سرمایشی، شما می‌توانید به بازار عظیم اینترنتی ورود پیداکرده و در وهله اول برند و نام تجاری خود را به همگان معرفی کنید و در ادامه بتوانید از ظرفیت‌های این فضای عظیم در ارائه محصولاتتان به مشتریان اقدام نمایید.

ویژگی‌های فنی وب سایت

اما جدا از تمامی موارد تخصصی ارائه‌شده ویژه یک وب‌سایت تجهیزات گرمایشی و سرمایشی، وب‌سایت شما برای حضور در میان هزاران هزار وب‌سایت در فضای اینترنت، نیاز به رعایت یکسری اصول و موارد فنی دارد. این موارد پایه و اساس موفقیت وب‌سایتتان را شامل می‌شوند.ازجمله مهم‌ترین این ویژگی‌ها می‌توان از عنوان سئو نام برد. سئو به معنای مجموعه اقداماتی است که صورت می‌گیرد تا وب‌سایت شما برای موتورهای جستجویی نظیر گوگل بهینه طراحی گردد. این موضوع سبب می‌شود تا هنگام جستجوهای مربوط با محصولات سرمایشی و گرمایشی شما در گوگل، وب‌سایت شما در صفحه اول گوگل و بالاتر از رقبایتان به مشتری نمایش داده شود. این موضوع بسیار اهمیت دارد و سپس پربازدید شدن وب‌سایتتان می‌گردد.

موارد فنی دیگری نیز وجود دارد که باید در طراحی وب سایتتان رعایت شوند.مواردی نظیر طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو وب‌سایت برای امکان مشاهده صحیح آن توسط موبایل و سایر دستگاه‌ها، سرعت‌بالای باز شدن صفحات وب‌سایت، دسترس‌پذیری و… از این‌رو با توجه به تخصصی بودن این موارد پیشنهاد می‌شود از یک طراح ماهر و باتجربه در امر طراحی یاری بگیرید تا با دوری از این پیچیدگی‌ها، بتوانید بر روی توسعه کسب‌وکار تخصصی خود تمرکز کرده و یک وب‌سایت با کیفیت را تحویل بگیرید.برای طراحی سایت تاسیسات سرمایشی و گرمایشی با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید